Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: misa-pei poslato 03 Novembar, 2015, 21:03
Citat: hurricane poslato 03 Novembar, 2015, 17:41
Sinoæ na Travelu poèeo serijal onag smaraèa Henri Cole-a na proputovanju Balkanom..

jedva èekam nastavak veèeras..

interesantno skroz..

Ko je taj? I ¹to je smaraè? Ni ne znam da li imam Travel...


Ko zna .. sacekas sve od jednom na You tube ko sav normalan svet :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bori¹a


Andreja

Fora prestane da bude fora kad se ponavlja jednom nedeljno... Minus nije od mene.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Andreja poslato 03 Novembar, 2015, 22:48
Fora prestane da bude fora kad se ponavlja jednom nedeljno... Minus nije od mene.
Ali zato plus jeste od mene. Vis' da je ogranicen k'o terasa.

Jecko


Slaninar

Citat: misa-pei poslato 03 Novembar, 2015, 21:03
Citat: hurricane poslato 03 Novembar, 2015, 17:41
Sinoæ na Travelu poèeo serijal onag smaraèa Henri Cole-a na proputovanju Balkanom..

jedva èekam nastavak veèeras..

interesantno skroz..

Ko je taj? I ¹to je smaraè? Ni ne znam da li imam Travel...

http://www.radiotimes.com/news/2015-11-03/henry-cole-rides-the-balkans-on-his-steve-mcqueen-desert-racer
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

..nije ba¹ smaraè smaraè ali ume da udavi..

zajeb, nije bilo sinoæ nisam ja razumeo, samo ponedeljkom je serijal u 20h po CET

inaèe je vrlo odu¹evljen Balkanom, ¹to me je i zaintrigiralo, nismo navikli da neko doðe da vozi ovamo i da ka¾e

kako mu je vo¾nja po ovim prostorima najbolja od svih, a pro¹ao je mnogo, respect..

UFF

Citat: Jecko poslato 04 Novembar, 2015, 08:13
Coca Cola.....svako jutro .... :-[

a meni ovo
ne sto me grlis nego zbog ova tri uniformisana manijaka zajedno
ne verujem da ce se ponoviti, prodali motore pozenili se...

http://s4.postimg.org/dplwufc4d/Image2068.jpg

Jecko

Imam ja jos tih slika ali na starom laptopu koji je trenutno polomljen, nikako da povezem hard i skinem slike...

A Feniksa nisam ni videla ni cula....ne secam se.... Yoya je jos uvek tu negde...ali Feniksa nema nigde.....

Bori¹a

Citat: hurricane poslato 04 Novembar, 2015, 10:35
..nije ba¹ smaraè smaraè ali ume da udavi..

zajeb, nije bilo sinoæ nisam ja razumeo, samo ponedeljkom je serijal u 20h po CET

inaèe je vrlo odu¹evljen Balkanom, ¹to me je i zaintrigiralo, nismo navikli da neko doðe da vozi ovamo i da ka¾e

kako mu je vo¾nja po ovim prostorima najbolja od svih, a pro¹ao je mnogo, respect..
jesi i ti dobio odredjene pretnje od tog lika na pp?

Kico

#10110
Pazite ovog pametnjakovica, kod nekoga fora moze da se ponavlja i svaki dan a da on opet ne provali....  [samoubistvo]
Da objasnim coveku, posto ocigledno treba da mu se nacrta, ko god klinke na link otvara svoj profil (ja moj, ti tvoj itd...)
E da, JE LI ne "Jeli" da usput i nauci nesto...  [rofl]



makinjo

Hahahaha vrh :D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

feelgod

Citat: Kico poslato 04 Novembar, 2015, 18:17
Pazite ovog pametnjakovica, kod nekoga fora moze da se ponavlja i svaki dan a da on opet ne provali....  [samoubistvo]
Da objasnim coveku, posto ocigledno treba da mu se nacrta, ko god klinke na link otvara svoj profil (ja moj, ti tvoj itd...)
E da, JE LI ne "Jeli" da usput i nauci nesto...  [rofl]



Prvo dao sam ti +, a posle da ti kazem ovako javno ako vec postoje PP onda se i ponasaj kako dolikuje pa mi pisti tamo sta ti je volja.
Prvo ne poznajes me da bi o bilo cemu sudio, za tebe pametnjakovic jesam sigurno, samo sto kada sam besan apslolutno ne gledam kako kucam. A takoodje me i zabole.
Druga stavr upecao sam se pa sta, na forum dolazim jednom u 4meseca i ne znam sa cime se gomila idijota bavi i ponosi.
Ali zato ima dosta ljudi koji me samo pozovu na mob i na svakoj sam voznji, druzenju kako god samo da ne bih citao gomilu bljuvotarija koje vama dolikuju.
Da lepo kazem da sam zasigurno skolovaniji od preko 75% ljudi na forumu i da nikome nikada ruznu rec nisam rekao, zbog vaspitanja koje posedujem.
Naravno tebi hocu a i susreo bih se sa tobom gde god kada god ako oces da resimo probleme.

Izvinjavam se svim pametnim ljudima koji dolaze na ovaj forum ali on je postao prepun morona koji kenjaju po ceo dan a naravno vecina nema ni motr a kamoli da dolazi na druzenja.
Uzurpatorima bih redom sve po spisku, jer zbog njih ni ne dolazim na forum sto mi je veoma krivo.

mali_zmaj

nije moguce da nije skontao!?   [wtf]

he he ajd ne ljuti se svi smo se navukli barem jednom,manijacka stara fora.. ajd ajd...
jin-jang

feelgod

Gledaj jednu stvar, mogao je lepo da kaze druze zezanje je i OK a ne da bulazni.
Borisa je lepo kao odgovor na moje ljutnje rekao ovo i stvar je resena bez ikakve srdzbe, barem sa moje strane:



Ja homic nisam cak sam i ozenjean ali ako je ovo izraz njegovog izvinjenja onda OK.

A ovaj mamlaz ne znam sta je hteo da dokazuje kada njemu nisam ni pisao nista.

Bori¹a

vidis da moze sve lepo da se zavrsi... nisam hteo ja tebe da vredjam u poruci jer se ja vrlo tesko ljutim a i znam da nisi bas mnogo ozbiljan [rofl] [yahoo]


penzos

Farbach podelio na FB, umal nisam umro!  [rofl]  [klanjam_se]  [kralj]
Citiram:
"Sada kada sam ponovo farbar, moram da objasnim potencijalnim musterijama potencijalne nedoumice. Argumentom da Osoba XY farba motor za 150 e, i da bi i ja trebao za te pare, startujte kurvu iz Hajata tvrdnjom da ispod Plavog mosta puse za 10 eura i da bi i ona trebala da koriguje cene."
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mali_zmaj

napokon zamjenio smece od vrata i stavio nova!!! od 91 ve sam gledao ono smece i napokon danas.. sutra malo gletovanja,i to je to...

jin-jang

Lazic

Citat: penzos poslato 04 Novembar, 2015, 20:53
Farbach podelio na FB, umal nisam umro!  [rofl]  [klanjam_se]  [kralj]
Citiram:
"Sada kada sam ponovo farbar, moram da objasnim potencijalnim musterijama potencijalne nedoumice. Argumentom da Osoba XY farba motor za 150 e, i da bi i ja trebao za te pare, startujte kurvu iz Hajata tvrdnjom da ispod Plavog mosta puse za 10 eura i da bi i ona trebala da koriguje cene."
Pomeramo mu dupe ceo dan... ;D Ja sam ga nazvao skupom kurvom... :D