Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: UFF poslato 20 Oktobar, 2015, 01:59
kad pravimo uporedni test?

ko popije manje sve placa :)



ovo va¾i samo za Darka?

Darko

mene moze bilo koja cura da dobije u tom takmicenju. Smatram da sam najslabiji....a on je prvi iznad mene ;)

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 20 Oktobar, 2015, 07:49
...nisi me shvatio sa ovo "kvalitetno"...posto si rekao da dve krivine i kafica s drugarima nije uzivanje , mislio sam da ovo sto si ti radio je kvalitetnije provedeno vreme ;)

[thumb_up]

p.s. Ja popijem jedno pivo za devojcice i jedva nadjem kucu... ;D

UFF


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Darko

@ mrle - pa zar mislis da bi zvao na toceni erdinger da ne zna da ne pijem ?

;D

mrle

Citat: Darko poslato 20 Oktobar, 2015, 12:44
@ mrle - pa zar mislis da bi zvao na toceni erdinger da ne zna da ne pijem ?

;D

ja pomislio javna prozivka, pa rek'o, ajd da se napijem, zajebavam, a ne potro¹im pare...  :)

balcan girl

ne seri uffe ko zna sta bi vas dvojica jeli da na kraju nisam spasila te spagete :D :D a i dalje se napijes brze od meneee :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


Ja znam ko ce veceras da se napije i kako


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

ko se sovim nije trovo, taj ne zna kako izgleda zirodent pasta za zube u obliku alkohola...

http://s30.postimg.org/e7o8xi3kx/75_manastirka1111.jpg

Kostić

a dare la¾e. pije pivo iza æo¹ka prodavnice kad ga niko ne vidi.

mrle

Citat: kosta66 poslato 21 Oktobar, 2015, 05:10
ko se sovim nije trovo, taj ne zna kako izgleda zirodent pasta za zube u obliku alkohola...

http://s30.postimg.org/e7o8xi3kx/75_manastirka1111.jpg

©ilja (iz ulice Pere Todoroviæa, ispod ¹vabskog solitera) izmislio koktel -MARVIN. me¹avina Manastirke i Vinjaka... bu¹i glavu.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

Citat: kosta66 poslato 21 Oktobar, 2015, 05:10
ko se sovim nije trovo, taj ne zna kako izgleda zirodent pasta za zube u obliku alkohola...

http://s30.postimg.org/e7o8xi3kx/75_manastirka1111.jpg
Uhhhh, koliko sam ih popio 1993-1996, ni broja im se ne zna... :D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Cimer doneo igraèku u stan



...pa po¹to je predsednica skup¹tine stanara koja ¾ivi iznad nas uspela da izdejstvuje da nas izbace iz gara¾e koju smo iznajmljivali od drugog kom¹ije, i po¹to je gazdi dopizdelo da ga ona zove svakih par dana kako joj mi smetamo jer smo glasni (èovek re¹io da proda stan zbog ludaèe), mi smo gospoði obeæali da æe nas zapamtiti...
Naravno, na dan iseljenje sam obeæao opro¹tajni spektakl u dvori¹tu - bajkerski kotliæ, al po¹to æe to biti uskoro mislim da æe nas vreme spreèiti, organizovaæemo cimer i ja sad svaki dan popodnevni solistièki koncert pod nazivom  "samo za nju". Sviramo samo za nju, ne na uvce, nego pod guzicom.  [cheers]
(sad mi nekako doðe krivo ¹to sam prodao ono gitarsko pojaèalo od 100w, 4x10")

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

misa-pei

Samo se lepo dogovori sa Grofom da ¾urka bude u njegovoj smeni i da bude njegov reon, pa onda si pokriven i sa te strane :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić

ðoka 'rotkva' je izmislio kako se alkohol uni¹tava u svim oblicima ili ¹to bi obièan svet reko kokteli. a mislim da se seæam ¹ilje ako je mator.

laziæu, ja sam ovo cuclo sa poèetka osamdesetih ko vodu, a zalivo vinjakom i votkom, pa betoniro pivom i vinom iz tetrapaka, tad be¹e u nekoj modi da vino pakuju u tetrapak. tj brikpak.

a i kleka je bila gadna al ¹amarala ko propeler