Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

samo ja mogu da izaberem temu za seminarski sa naslovom trgovina drogom, oruzjem i ljudima u uslovima globalizacije :D :D :D i da me profesor vrlo èudno gledaaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Citat: balcan girl poslato 16 Oktobar, 2015, 16:26
samo ja mogu da izaberem temu za seminarski sa naslovom trgovina drogom, oruzjem i ljudima u uslovima globalizacije :D :D :D i da me profesor vrlo èudno gledaaaa :D :D :D
Ides za Kanadu :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Ostoja

Ide na sluzbeni put u Kinshasu...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Типујем на браву.
Друштво за заштиту од животиња

misa-pei

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Oktobar, 2015, 21:42
Citat: El Jefe poslato 16 Oktobar, 2015, 15:30
http://s24.postimg.org/n47r3gxw5/Picture_115.jpg
to sezone nas maznuo sneg na carapicu....ili mi je brava umrela....

Ne. :D :D :D Poèinjem reèenicu kao ti :P :P :P. Brava, moguæe, sneg je padao kada smo sklapali treæeg Falkonca negde '95. ili '96. Bio je Uskrs. Nije '94.

Sneg nas je dohvatio na zatvaranju sezone na Èarapiæu. Nismo ni stigli do tamo, jer: prvo sam se ja prosuo na Toboganu, onda su se sudaril Tane i ©uba na skretanju kod Milo¹a i Mitra, onda je Englez oborio tek ofarban Milo¹ev rezervoar od 25. kod Milo¹a u gara¾i, pa smo ipak krenuli ka Èarapiæu, da bi nam ispred tvoje kuæe (stana) pukao ¹paner zadnjeg toèka na Falkoncu, kog je odmah Maki zavario. Sve nam se smuèilo pa smo oti¹li na pljeske negde dole u Borskoj, kuæi i onda je zavejalo.
Država je najveći neprijatelj naroda

El Jefe

Била нека киша 94. године, умало није све отказано. Сећам се да су гости били добро наоружани и да се нису устезали у пуцању. Укључујући и типа који је пуцао из калашњикова са пригушивачем (беше ли Гроф? Или Поп?) нашта су му мангупи добацивали - скидај тај ауспух.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

POP je prangijao iz kalasa....a ja se toliko napio da sam udario bosh bravu dlanom i rasuo je po faru....gurnuo motor do saleta iz belog potoka i otisao kuci...sutradan se vratio polutrezan da sastavim bravu....bane divljak, pokojni je za sve kriv...uvalio mi neku brlju pa pivo, pa brlju, pa pivo....dok sam se okrenuo lezim izmedju klupe i stola....e onda su krenuli da prangijaju.....ali sumar koji izlazi iz sume i predaje se....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Andreja

Potpuno zaboravio na koncert Apocalyptice, danas se iscimam nekako da kupim kartu, kupum skoro upola cene, bio u prvom redu, odu¹evio se, stigao na Lastu u 23 (sledeæa je u 00:15)... Sledi produ¾en vikend, divota! :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Oktobar, 2015, 23:12
POP je prangijao iz kalasa....a ja se toliko napio da sam udario bosh bravu dlanom i rasuo je po faru....gurnuo motor do saleta iz belog potoka i otisao kuci...sutradan se vratio polutrezan da sastavim bravu....bane divljak, pokojni je za sve kriv...uvalio mi neku brlju pa pivo, pa brlju, pa pivo....dok sam se okrenuo lezim izmedju klupe i stola....e onda su krenuli da prangijaju.....ali sumar koji izlazi iz sume i predaje se....

zlatna vremena

MIGE

to sto sam dana sa lazicem podelio casicu razgovoru na panorami naseg grada...neprocenjivo..

Kalesin

Lazic...
Citat: Laziæ poslato 17 Oktobar, 2015, 18:23
Taj je iza¹ao iz vica u kome pandur pita lika ispred pet shopa kako ribice u izlogu prate njegov pogled...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Hahahahahahaha... jbt umalo se ne udavih sa cajem...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Ostoja

Avionska karta za povratak, mesec dana unapred...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...


mali_zmaj

lijepa voznjica po platou manjace i kanjonom vrbasa...  divotica.....,dali je ovo poslednja voznja ove sezone,vidjet cemo....nadam se da ne....
jin-jang


goranvojska

 [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]bas umete da uzivate.


Bori¹a