Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

opaaaa kosticuuuuu
u tom grmu lezi zec :D

UFF


BOKYBOY

Citat: UFF poslato 14 Oktobar, 2015, 23:45
prodao buljsona :D

..ili poceo da trese babe za pare...ili dede... [facepalm]

Kostić

pazi bokija, trese babe. eeeeeee svaka ti je ka u njegu¹a, al to je za bori¹u, de ja da tresem babe bre, mator konj. ;D ma skupljo sam ¾ireve godinama pa prodo englezima da prave zdrav leba i te trikovi

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 15 Oktobar, 2015, 00:35
ma skupljo sam ¾ireve godinama pa prodo englezima da prave zdrav leba i te trikovi

[kralj] [rofl] +

Kostić

e, a ako englezi to dobro plate, pa se ja dokopam buse do proleæa a kao bog da sreæe i ranije, donosim èetri litre rakije i pet gajbi piva kod zelenog na plac i èastim.

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 15 Oktobar, 2015, 01:04
e, a ako englezi to dobro plate, pa se ja dokopam buse do proleæa a kao bog da sreæe i ranije, donosim èetri litre rakije i pet gajbi piva kod zelenog na plac i èastim.

...pazi samo da ti ne uvale u zamenu Englesku Busu sa levim volanom...sta ces posle jbg... :P

Kostić

ja sam levoruk, ne zaboravi. nema iznenaðenja za mene : )

mkt


juga

Citat: kosta66 poslato 14 Oktobar, 2015, 20:13
virim po oglasima. ima ¹anse da se pazari za do triiposoma. ako i¹ta valja ovo po na¹im oglasima. sudbina je zapisala. do proleæa - busa il ni¹ta! ;D ne mogu da spavam, sanjam i sanjam i sanjam. dal zlatna plavsiva il bela. dal da sednem na voz iodem preko il da se kockam sa srbijom. ali busaaaaaaaaaaa ;D
Ima moj drugar plavo sivu, 2000, kao nova, oæe proda - neæe, jebem li ga, da pitam?

penzos

A jel prima taj tvoj drugar ¾ireve, ako Koletu prsne ¹ema sa strancima?  [zvizdi]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

mmm plavosiva 2000, oæe. al ne pitaj ni¹ta dok ¹u¹ke ne stignu iz englesku. zna¹ kakva smo mi dr¾ava. dok one doðu mo¾e i da oscveta li¹æe. al èim ¹u¹ke uðu u d¾ep, prvo æu ovde da plaèem i kukam ono moje, upomoæ. do tad mudro æutanje ;D

juga


BOKYBOY

...evo ako Kole odustane,uzecu je ja...ako nije preko 3k e... :)

juga

Kao nova je i zaista je pre¹la 30k! , a koliko æe da tra¾i ako æe je prodavati  [neampojma]

penzos

Stigla nova kaciga!!!  Shark 900, nekako mi ono bila usput za male pare [vatromet]  Odlièan oblik, funkcionalna, tiha, relativno jeftina (ne od Jefte)   Karbonka se vraæa u ormar! Nego sada æu morati da gledam u brzinomer, sa njom sam oma znao kada preðem 80  ;D
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

BOKYBOY

Citat: penzos poslato 16 Oktobar, 2015, 13:23
Stigla nova kaciga!!!  Shark 900, nekako mi ono bila usput za male pare [vatromet]  Odlièan oblik, funkcionalna, tiha, relativno jeftina (ne od Jefte)   Karbonka se vraæa u ormar! Nego sada æu morati da gledam u brzinomer, sa njom sam oma znao kada preðem 80  ;D

...cestitam...odlicna kaciga...sa tamnim vizirom jos bolja... [thumb_up]

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња