Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

razumem ja tebe ko dobro crno vino, no mi ide¹ na ganglije kad kuka¹ kako si teglio pièke materine tamo vamo, kao da si oro njivu ekserom. a za to mator æe¹ kurac ove godine na roðendanu od mene da dobije¹ pivo.

El Jefe

УУУУ шта ти казао...
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 07 Oktobar, 2015, 00:43
dvoje su se tako smuvali !

...a jedan od njih je pravio gumene proizvode... pa ti vidi...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole


UFF

Citat: Laziæ poslato 07 Oktobar, 2015, 00:07
Za razliku od tebe jebivetra, sve to znam da radim, i radio... :P

I da lepim ploèice,

a sto ja onda koji kurac placam majstora 7eur po kvadratu bre?!!!!  [veryangry] [prebicute] [zena]


Citat: Milos96 poslato 07 Oktobar, 2015, 01:21
Najeo se za 75din ;D

a gde je pivo iz plasticne flajke?

Glava Dole


Lazic

Citat: UFF poslato 07 Oktobar, 2015, 01:45
Citat: Laziæ poslato 07 Oktobar, 2015, 00:07
Za razliku od tebe jebivetra, sve to znam da radim, i radio... :P

I da lepim ploèice,

a sto ja onda koji kurac placam majstora 7eur po kvadratu bre?!!!!  [veryangry] [prebicute] [zena]


Zato ¹to imam vremena par sati noæu... :( :-*

juga

Pa radi noæu, odmaraj se uz kreativni rad! :P

Gavrolini

I kod mene pocinje da lici na kucu. Tek ovako kad stavim sliku uz sliku skontam koliko se uradilo

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

juga

Ma nije to deèija soba, nego scena iz crtano filma! ;D

DaChaS

to je gavrina soba   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] salu na stranu super sve izgleda

ЯЭВОЛУТИОН

to je spavaca soba...da kad pomislis na sex odma dodjos do toga sta je rezultat...i...odustanes...eventualno laki peting....predigra se izbegava jer neminovno dovodi do sexa.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

situacija od pre 10 minuta
baba sa unukom (devojcica) prica na terasi pored..
pita unuka: baba gde je tebi muz
- nemam ga
a gde je?
- umro
a sto je umro
- bio je bolestan
i devojcica iz cista mira vikne OOOOOPA BATO
ja nisam mogao da dodjem do daha na takvu reakciju

MIGE

Citat: kosta66 poslato 06 Oktobar, 2015, 22:50
tri dana nisam jeo. naðem crvendaæa i otrèim uzbdo do pevca na molim te, uz malu pomoæ nogama, bez lamele i sipam benzin za sve pare. pumpa mi suva, pa za svaki sluèaj, nek muæka malo da ne zarða. a pojeo bi ¾ivu kravu. e to je ljubav. bolje njemu nego meni. dva dana je stajao ispred zgrade, du¹a me bolela. æe zarða, æese ne¹to pokvari od stajanja. i sad sam sreæan, sutra æemo da se vozamo po ulici. makar do kraja marièke i nazad, sve je ravno pa oæe da ide i celih 40 kad zalegnem da me ne koèi vazduh... bu dala. ;D
imam vrh ideju za tebe...zavali gajbu,kupis neku kucu u okolini bgd- a za male pare i za ostatak neki pristojan moped...i ako si pametan,otvoris neki studio za dizajn motora od zice i napravis sajt za prodaju istog...

ЯЭВОЛУТИОН

to zahteva da pravi te motore od zice svaki dan...dakle raditi svaki dan....pa sta god da radi svaki dan mozao bi i u ovoj gajbi da prezivi...ali on vise decenija odbija bilo sta da radi.....osim ono sto bas hoce u tom momentu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


UFF



clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!