Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

fizikalisao danas ceo dan na placu kao i svaki dan od pocetka leta i pred kraj dana mareskin svratio da vidi kako sam, nisam coveka video dugo  ;D

pre neko vece isto to samo huricane, proslog meseca mige, vita, juga, dragan, feelgod, coe, mazzi, yoya, zvuk, dusanko, ivan79, wr46, zvuk, dragana, serpente, balcan girl...

jedva cekam da zavrsim i da se uselim pa da te sve ljude mogu da ugostim kako dolikuje

balcan girl

ne znam ja :D meni si rekao da æes ionako da nas spakujes u kontejnere a ne na gajbuuu :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: UFF poslato 05 Oktobar, 2015, 23:22
fizikalisao danas ceo dan na placu kao i svaki dan od pocetka leta i pred kraj dana mareskin svratio da vidi kako sam, nisam coveka video dugo  ;D

pre neko vece isto to samo huricane, proslog meseca mige, vita, juga, dragan, feelgod, coe, mazzi, yoya, zvuk, dusanko, ivan79, wr46, zvuk, dragana, serpente, balcan girl...

jedva cekam da zavrsim i da se uselim pa da te sve ljude mogu da ugostim kako dolikuje

Da li je i tebi sumnjivo ¹to svi svraæamo uveèe kad zavr¹i¹ posao na placu? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

#9823
Za 2 sata uz pomoæ èekiæa, ¹rafcigera, francuskog kljuèa, nasadne 10-ke, super lepka, lemilice i naravno plastiènih vezica klepetalo ponovo funkcionalno skroz... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Dobro skoro skroz, jo¹ da montiram migavac i napravim staklo za ogledalo i to je to... ;D I zarastam br¾e nego ¹to sam oèekivao... ;D

Kostić

tri dana nisam jeo. naðem crvendaæa i otrèim uzbdo do pevca na molim te, uz malu pomoæ nogama, bez lamele i sipam benzin za sve pare. pumpa mi suva, pa za svaki sluèaj, nek muæka malo da ne zarða. a pojeo bi ¾ivu kravu. e to je ljubav. bolje njemu nego meni. dva dana je stajao ispred zgrade, du¹a me bolela. æe zarða, æese ne¹to pokvari od stajanja. i sad sam sreæan, sutra æemo da se vozamo po ulici. makar do kraja marièke i nazad, sve je ravno pa oæe da ide i celih 40 kad zalegnem da me ne koèi vazduh... bu dala. ;D

rboban

Meni je danas osmeh izmamio osmeh... :)

Ride It Like You Stole It

Lazic

Meni je juèe Anita nagazila ¾ivac, hteo sam da bacim kroz prozor i maèe i kuèe i nju, tim redosledom... Ali mali bik pobedio, pizda joj materina... ;D



Citat: kosta66 poslato 06 Oktobar, 2015, 22:50
tri dana nisam jeo. naðem crvendaæa i otrèim uzbdo do pevca na molim te, uz malu pomoæ nogama, bez lamele i sipam benzin za sve pare. pumpa mi suva, pa za svaki sluèaj, nek muæka malo da ne zarða. a pojeo bi ¾ivu kravu. e to je ljubav. bolje njemu nego meni. dva dana je stajao ispred zgrade, du¹a me bolela. æe zarða, æese ne¹to pokvari od stajanja. i sad sam sreæan, sutra æemo da se vozamo po ulici. makar do kraja marièke i nazad, sve je ravno pa oæe da ide i celih 40 kad zalegnem da me ne koèi vazduh... bu dala. ;D
Nego gde se nalaze ti crvendaæi, majka mu stara... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

u dzepu u farmerkama...onaj sa rajfeslusom :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

imo sam ga celih deset minuta. gedam ga i reko, mati jebem kevu, mar¹ na pumpu. a miri¹e mamu mu jebem, pa ¹u¹ka, ma mra¹ bre ;D

Lazic

E vas dvojica dileja, jednom je crvendaæ k'o dobar dan, jedan ga nalazi na nekim misterioznim mestima, samo po¹teni(èitaj glupi da se snaðu) rintaju èitava 4 sata za dotiènog... ;D

Kostić

jelda. ¹toli ja nisam po¹ten i glup. dao bi dupe za da radim èetiri sata za crvenu, al da ne savijam kièmu :-*

Lazic

Ne znam, ali ja danas(a i poslednjih 20+ godina) pogiboh na poslu, a do¹ao sav odran i ugruvan od juèe... Krvario sam po pantalonama, stolicama, slu¾benim kolima, pa ti vidi za to nesavijanje kième... ;D :-* najmanji radni sat je i dalje 121 dinar, meni je posle 20 godina uèenja o raèunarima, operativnim sistemima, mre¾ama, ruterima, svièevima, vpn-ovima, terminalima za otiske prstiju, serverima i kurcima i palcima, satnica 277 dinara, more...

Andreja

Æuti tamo, meni je 240 pa ne uspevam da se sastavim a ti nekim èudom drajva¹ i motor i auto... :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Jedna reè... Mama... ;D La¾em, dve reèi, Mama i dugovi... Neplaæanje raèuna mnogo poma¾e kod sipanja goriva... ;D

Kostić

ajde ne seri. neko privreðuje za duplo manje pare. ti va¹i infrastrukturnu etri neæe da nas nahrane, nego njiva.  kad bude¹ okopavao kukuruz po suncu za mnogo male pare, onda kukaj. ili ako ikada bude¹ ne¹to stvorio. al opipljivo i korisno. to va¹e kompljutersko znanje se ugasi jednim klikom u gornjem desnom uglu. i nema ga. al ima ¹eæera u prodavnici, ima krompira na pijaci, ima ovaca i krava po pa¹njacima. i tako, da ne zalazim duble u temu, nem vremena. moram da siðem dole, sednem na trotoar i blejim u kom¹inice. al pre toga - iksiæ :-*

Lazic

#9835
Za razliku od tebe jebivetra, sve to znam da radim, i radio... :P

I da gletujem i da kreèim i da zavarujem plastiène vodovodne cevi, i da razvlaèim instalacije, i da lepim ploèice, i da popravljam kola i motore(sa vezicama) i da kuvam i da peglam i da perem i pu¹im i da popravljam bojlere, ¹porete, pegle rerne i miksere i roletne, i da ¹temujem i da me¹am malter i da vezujem armaturu i da zidam i da nosim d¾akove i da popravljam laserske ¹tampaèe(i matriène i ¹alterske), i kompjutere i da spaljujem faze u zgradi, i da berem voæe i tresem orahe, i da programiram fiskalne kase, i da ¹ijem, i da vezem, i da instaliram video nadzor i servere, more, shut the fuck up bitch... :P ;D :-*
Kad doðe vreme za taj tvoj x u æo¹ku, ja neæu ostati gladan... ;D

Kostić

inaèe, laki du¹o, nekada sam ja imao platu iljadu marke, bio radnik u proizvodnji. pravili smo gumene proizvode - rekord - basen rakovica, a moja prva ¾ena je bila prva generacija programera, intelektualac jel  i imala platu èetristo marke. imali smo za ¾ivot bez zatezanja, o hrani nismo ni razmi¹ljali. onda su do¹li intelektuali i razjebali sve, okrenuli na programeru iljadu, a radniku kurac u bulju. i gde smo danas? u kurcu. nema leba bez motike, a motika se slabo plaæa, pa se svi trse u moderan dobro plaæen poso. jednog dana, taj ikiæ æe da nestane, al krompir neæe. on æe uvek da se raða. a ja æu i dalje rado da gladujem. bolje i da gladujem, no da robujem. karakter je go kurac. ko ga ima, taj je jebo je¾a u leða. a za razliku od mene jebivetra, nema¹ ti pojma kakve sam ja poslove sve radio i koliko sam crnèio za kapitaliste za jako male pare. i nedobog da ostane¹ gladan. taman posla, no æe jednog dana da se desi da æe¹ mo¾da da zamora¹ da sadi¹ krompir ispred zgrade, pa da ne zajauèe¹ jo¹ gore. idi bre u kurac, da ide¹ i da ljubi¹ debelog zlotvora u èmar.

Lazic

Naravno po obièaju ne razume¹, ja umem sve da radim, jebe mi se i za iksiæ i za njive i za gumene proizvode, osim iz Rume, kurac mi od gume... ;D Ne sekiraj se, posle treæeg svetskog rata biæe¹ mi mali od palube... :P ;D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Kostiæ je mnogo mator za mene... ;D