Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a


UFF

Citat: Milos96 poslato 04 Oktobar, 2015, 14:48
ko da on jebe 24h dnevno

pa jebem (nekog uzivo a nekog na forumu  [rofl])

Citat: Milos96 poslato 04 Oktobar, 2015, 17:22
Ma ne smeta meni da me zezate ovako dok je stv zajebancija, ono mi se ucinilo ozbiljno pa sam onako zagrejan lako puko, evo izvinjavam se cika UFFu :D

nema potrebe da se izvinjavasm nije se cika uff naljutio, evo kad dodjes za bg da se javis da svratis kod cika uff-a na badvajzer
ko zna mozda ti se posreci pa budes i jeban :D


balcan girl

a to samo ako ima dupe èek da se setim kako ti bese ono kazes ahaaa daaaa kao dupe dvanaestogodisnjeg deèaka zategnuto  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up] [thumb_up] [adminpower] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


Glava Dole

Citat: UFF poslato 04 Oktobar, 2015, 20:18
Citat: Milos96 poslato 04 Oktobar, 2015, 14:48
ko da on jebe 24h dnevno

pa jebem (nekog uzivo a nekog na forumu  [rofl])

Citat: Milos96 poslato 04 Oktobar, 2015, 17:22
Ma ne smeta meni da me zezate ovako dok je stv zajebancija, ono mi se ucinilo ozbiljno pa sam onako zagrejan lako puko, evo izvinjavam se cika UFFu :D

nema potrebe da se izvinjavasm nije se cika uff naljutio, evo kad dodjes za bg da se javis da svratis kod cika uff-a na badvajzer
ko zna mozda ti se posreci pa budes i jeban :D



Pa je l' ti jebes il ucis nas neiskusnu decu da jebemo? Ja se taman ponadao dovesces mi neku slatku maloletnicu da vezbam a ti tako ccccc :D

mali_zmaj

96 te , hm.. zavrsavao policijski kurs i bio na specijalistickoj obuci,srecom rat zavrsen....,sad da mi neko kaze da trcim gomilu kilometara onako...,ili po naredjenju usput, ubio bih ga rdjavim srafcigerom!!  bem ti sunce,mlad em zaludjen!!!

a molim mlade manijake koji pate od nejebice,nek traze kakvu mladu vupicu da se smire!!  hehehheee   ;D
jin-jang

balcan girl

Citat: Milos96 poslato 04 Oktobar, 2015, 21:04
Citat: UFF poslato 04 Oktobar, 2015, 20:18
Citat: Milos96 poslato 04 Oktobar, 2015, 14:48
ko da on jebe 24h dnevno

pa jebem (nekog uzivo a nekog na forumu  [rofl])

Citat: Milos96 poslato 04 Oktobar, 2015, 17:22
Ma ne smeta meni da me zezate ovako dok je stv zajebancija, ono mi se ucinilo ozbiljno pa sam onako zagrejan lako puko, evo izvinjavam se cika UFFu :D

nema potrebe da se izvinjavasm nije se cika uff naljutio, evo kad dodjes za bg da se javis da svratis kod cika uff-a na badvajzer
ko zna mozda ti se posreci pa budes i jeban :D



Pa je l' ti jebes il ucis nas neiskusnu decu da jebemo? Ja se taman ponadao dovesces mi neku slatku maloletnicu da vezbam a ti tako ccccc :D






aaaaaa bog da prosti prednje zube i ima da se ugrizem za jeziiiiiik :D :D :D :D :D da li da lanem ili ne pitanje je sad :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole


balcan girl

strah me da cu da te rasplaèem :D to radim samo ljudima koje znam lièno i uzivo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MIGE


mi¹ko_kolo

Citat: balcan girl poslato 04 Oktobar, 2015, 16:55
sad me teras da i ja razmisljam gde sam bila 96 :D hmm èek da vidim tada sam bila druga godina srednjeee znaèi negde na nekoj zurci tamo ovamo sigurno neko zezanje èim ne mogu da se setiiim :D :D :D kad vozis motor to je bolje od sexa i onda je jedino tada u redu da ne jebes milose to dobro zapamtiii :D :D a drugo ti si mlad izdrzaæes :D sad si sam namestio pa trpi malooo, valjaaa seee :D :D :D
Citat: Kalesin poslato 04 Oktobar, 2015, 19:11
Citat: balcan girl poslato 04 Oktobar, 2015, 16:55
sad me teras da i ja razmisljam gde sam bila 96 :D

Jaaaooo ja 96 upisala faks...hahahahaahahahahah... straaaasnooooo
[kauboj] [farmer]

Piiiii, al' ste matore! ;D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: Kalesin poslato 04 Oktobar, 2015, 19:11
Citat: balcan girl poslato 04 Oktobar, 2015, 16:55
sad me teras da i ja razmisljam gde sam bila 96 :D

Jaaaooo ja 96 upisala faks...hahahahaahahahahah... straaaasnooooo
[kauboj] [farmer]
Ja '93-æe... Jo¹ nisam zavr¹io... ;D

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Ostoja

E deco deco, '87. zavrshio faks, cccccc. '96. bio ozbiljno ozenjen otac maloletnog deteta (prvog).
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Ako je to dete cerka mozemo da razgovaramo [rofl]

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Ostoja

Maliii.... Jeste, naravno, samo je malo starija od tebe. Samo da znash, ima gaaaaddnog tatu...  [bejzbolka]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] vidim ja da ce te vaspitne batine vrlo brzo u funkciju  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Citat: Ostoja poslato 05 Oktobar, 2015, 00:28
Maliii.... Jeste, naravno, samo je malo starija od tebe. Samo da znash, ima gaaaaddnog tatu...  [bejzbolka]

Ma ne brini, bezopasan sam ja dok mi uff ne pokaze kako se pravilno rukuje sa pitonom [rofl]