Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

ne bi valjda..., to je prvo djeparos,kriminalac,pa tek onda manjina...znaci zasluzio sve sto je dobio!!!
jin-jang

Lazic

Ma bio bi mkt kriv, garant... Dobrodo¹ao u Srbiju...

OKi


mkt

nie problem
evo ako ce neko da druka moze slobodno
i na fejs sam okacio i boli me kurac


Gavrolini

Konacno poceo da unosim stvari u kucu. Jos da majstori zavrse izolaciju i fasadu da isteram gamad iz dvorista pa da se okrene neko pragnje :)

BOKYBOY

...posle pet dana ne-vozenja motora izdivljao istim danas 50-tak km po gradu...jbt jos mi osmeh ne silazi sa lica... [yahoo]

bobangsxr

Zena izgubila sinoc torbicu sa dokumentima... Malopre zove neki lik iz jedne prodavnice, kaze da je pronasao u wc torbicu... U torbici bila sva dokumenta od zene i cerke i jos pasos moje babe, 200 evra i 40 franaka... Samo tri pasosa novi 1000 CHF... Eto sta je zapad

stilgar

Citat: bobangsxr poslato 02 Oktobar, 2015, 11:23
Zena izgubila sinoc torbicu sa dokumentima... Malopre zove neki lik iz jedne prodavnice, kaze da je pronasao u wc torbicu... U torbici bila sva dokumenta od zene i cerke i jos pasos moje babe, 200 evra i 40 franaka... Samo tri pasosa novi 1000 CHF... Eto sta je zapad
e vratili bi ti i ovde torbicu sa dokumentima al bez para :)

Glava Dole

Citat: bobangsxr poslato 02 Oktobar, 2015, 11:23
Zena izgubila sinoc torbicu sa dokumentima... Malopre zove neki lik iz jedne prodavnice, kaze da je pronasao u wc torbicu... U torbici bila sva dokumenta od zene i cerke i jos pasos moje babe, 200 evra i 40 franaka... Samo tri pasosa novi 1000 CHF... Eto sta je zapad

Nadam se da si pocastio lika... ne zavisi to od toga da l' je zapad il srbistan vec od toga ko je kakav covek :)

bobangsxr

Citat: Milos96 poslato 02 Oktobar, 2015, 11:55
Citat: bobangsxr poslato 02 Oktobar, 2015, 11:23
Zena izgubila sinoc torbicu sa dokumentima... Malopre zove neki lik iz jedne prodavnice, kaze da je pronasao u wc torbicu... U torbici bila sva dokumenta od zene i cerke i jos pasos moje babe, 200 evra i 40 franaka... Samo tri pasosa novi 1000 CHF... Eto sta je zapad

Nadam se da si pocastio lika... ne zavisi to od toga da l' je zapad il srbistan vec od toga ko je kakav covek :)

Nije hteo nista da uzme... covek radi tu kao obezbedjenje i kaze da je to njegova duznost da vrati vlasniku ako nesto nadje  :)

ЯЭВОЛУТИОН

svejedno bi ja njega castio...pusti to nece...reci mu da je u Srba obicaj takav i da ces se naljutiti....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bobangsxr

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Oktobar, 2015, 17:58
svejedno bi ja njega castio...pusti to nece...reci mu da je u Srba obicaj takav i da ces se naljutiti....


Jbg sad kasno.... Ako bude bilo sledece prilike bice pocascen  :)

VR 46

Twist of wrist!

Hohštapler

Mini MM okupljanje danas u NS..
Sa desna na levo: Miss Ljilja-Pei, Mi¹a-Pei, Ho¹tapler, Makinjo i Bal¹a... Prelepo podne.

Posle je do¹ao i èuveni autonoma¹ - sa njim se nismo slikali! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

cone

Vikend tura iz NYC za LA  ;D [yahoo] nepunih 3k milja petak za ponedeljak, odnosno 6300 milja za 7 dana, pomnozenih sa 0.50$ iznosi malo preko 3k$  [yahoo] [yahoo] ucenik vozi, ja odmaram i ubiram plodove rada  ;D



BOKYBOY

Citat: VR 46 poslato 02 Oktobar, 2015, 20:59
ah ta raljaa..... [motor]   [yahoo] [dancing]

...zezas da si peglao...a ne zoves... [prebicute]

Andreja

Citat: cone poslato 02 Oktobar, 2015, 22:24
Vikend tura iz NYC za LA  ;D [yahoo] nepunih 3k milja petak za ponedeljak, odnosno 6300 milja za 7 dana, pomnozenih sa 0.50$ iznosi malo preko 3k$  [yahoo] [yahoo] ucenik vozi, ja odmaram i ubiram plodove rada  ;D




'oæu ja da budem uèenik :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

Citat: bobangsxr poslato 02 Oktobar, 2015, 20:57
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Oktobar, 2015, 17:58
svejedno bi ja njega castio...pusti to nece...reci mu da je u Srba obicaj takav i da ces se naljutiti....


Jbg sad kasno.... Ako bude bilo sledece prilike bice pocascen  :)

Sledeci put ce se sam pocastiti novcanikom ako bude bilo prilike :-)

VR 46

Citat: BOKYBOY poslato 02 Oktobar, 2015, 22:34
Citat: VR 46 poslato 02 Oktobar, 2015, 20:59
ah ta raljaa..... [motor]   [yahoo] [dancing]

...zezas da si peglao...a ne zoves... [prebicute]
Brate totalno neplanirano,bio kod drugara da mi napravi nosac za zadnji lancobran/blatobran i krenuo da probam,aj kod imt-a levo na onaj pravac,aj na avalski put,kad sam vec tu aj do avale,kad sam na avali aj do ralje i tako :D znas i sam kako to ide :D
Twist of wrist!

Glava Dole

Dokon pop i goveda krsti :D Nije ovaj cacak los :D