Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

...i ja bih tu jednu kremicu da probam na ovom mom Betmen odelu ako nije problem? [neampojma]

makinjo


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

ja siroma sve textilno, nista kozno  :'(
I feel the need..... the need for speed !!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

poèinje sezona klizanja na prednjoj koènici. dan prvi, proma¹io sam pe¾oa kod avala filma... ladno je smoto levo bez da je pogledo... a ki¹a, a blato po ko¹u.

jeeeeeeeeees!

Jefta

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Septembar, 2015, 18:25
Ajde ovako, ne bih da budem nefer prema nekima.
Ja na roðendan donesem ¹to mi je ostalo od te ture ¹to sam radio za test, pa se raspodelite. To se ne tro¹i ne¹to puno, jedna krema mislim da mo¾e poprilièno puno da traje jer ne ide to u debelom sloju, nanosi se finom pamuènom krpom, lako se razmazuje, izda¹na je.
Ne bih nikog da kudim, ne znam ¹ta je u toj daichman, ali mislim da u nekim aspektima tuèem i izðikani i preskupi hemel, ne mogu da tvrdim, vreme æe pokazati.  [cheers]

Ivan1463276
To mi je bitno, da ko¾a ostane meka, da se nahrani, da ODBIJA vodu (poprskaj kojom kapi, da vidi¹ dal klizi sa ko¾e) a da ne menja izgled (na mat ko¾u stavi¹ kremu ona postane sjajna.. to sam hteo da izbegnem)
Te¹ko se razmazuje, ali mo¾e fin tanak sloj da se nanese.

Koristim Hemel kremu za kozu i stvarno je dobra. Ako ta tvoja bude bolja od Hemel onda ces stvarno imati super proizvod. Samo napred. Kada pustis u prodaju kupicu i testirati.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

MIGE

Citat: kosta66 poslato 29 Septembar, 2015, 19:45
poèinje sezona klizanja na prednjoj koènici. dan prvi, proma¹io sam pe¾oa kod avala filma... ladno je smoto levo bez da je pogledo... a ki¹a, a blato po ko¹u.

jeeeeeeeeees!
a gde je peugeot skrenuo?

Kostić

u avala film bez koèenja, samo ona fora cimne¹ volan i nabrzaka. al nije me video bio auto neki ispred njega. iseko sam se ko burek. malo je falilo da mu suzuki proðe kroz auto...

Darko

sa 180 na sat verovatno , na zadnjem , a ?

Kostić


Kostić


BOKYBOY


mrle


mrle

ovde sam ga zadimio do platna, sutradan sve neka kao vata izlazila iz gume dok sam vozio

! No longer available

Kostić


ЯЭВОЛУТИОН

kreeeemiceeee......meni cete da prodajete fore da je za jakne, rukavice i koznu odecu i obucu.....Buljsevici (copyright by Lazic)....Od ovih pederasa se nisam ni nadao da priznaju....ali Irena.....cccc...razocarala si me i kao covek i kao komunista...aj ono ko covek i da ti oprostim :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

inaèe, tamo neke osamdes i neke, popeo sam emzea na jedanesti sprat da ga sredim preko zime i kad sam ga spakovao, upalim ga u stanu da se razradi. posle sloba ispod mene zvao narodnu miliciju pa sam platio kaznu. zato se uvek nasmejem kad vidim ovakve budalije u kuæi : )

Kostić

a kad sam pijan ko letva vozio apenca po terasi i dizo ga na zadnji pa umalo pao sa terase ne raèunam. i kad sam jurio pijandure 'motorom' po stanu i kad je musa spavao pored svog, ¹aranoviæ pored tifane i jo¹ neki, bilo je jedva pet 'motora' u stanu. naravno, narodna milicija je reagovala, kazna uredno plaæena... : )

al tad nije bilo interneta i kamera, pa se nije ni desilo. pu :(