Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 14 Septembar, 2015, 23:23
lazicu nisi pocupao obrve sunce ti zarko!!!!
Al' sam se o¹i¹ao... ;D

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic


DraganPavlicevic

Hvala Laziæu; ona vo¾nja je bila kratka, pa bi trebali da je ponovimo.Lepo ti to tera¹, a i èuje se sasvim dobro.Jelena èesto skokne do Ralje, pa bi smo mogli ovog vikenda otiæi na neki sok od jeèma zajedno sa njom. Ko ono reèe da sam o¾enjen? Gre¹ka; slobodan kao ptica. Jbt, ja pominjem ptice, a zaboravljam da se jedan od nas mo¾da naoru¾ao vazdu¹nom pu¹kom.

Major


Kalesin

Citat: DraganPavlicevic poslato 15 Septembar, 2015, 07:59
Hvala Laziæu; ona vo¾nja je bila kratka, pa bi trebali da je ponovimo.Lepo ti to tera¹, a i èuje se sasvim dobro.Jelena èesto skokne do Ralje, pa bi smo mogli ovog vikenda otiæi na neki sok od jeèma zajedno sa njom. Ko ono reèe da sam o¾enjen? Gre¹ka; slobodan kao ptica. Jbt, ja pominjem ptice, a zaboravljam da se jedan od nas mo¾da naoru¾ao vazdu¹nom pu¹kom.

Javite se kad idete, mislim da Laziæ ima moj broj ... ja uglavnom kad me munje uhvate odem da Raljam ... da umirim djavole u sebi ... (nesto mnogo èesto u poslednje vreme).

Dragane ako je taj neko nabavio vazdu¹nu pu¹ku ima da leti perje na sve strane  [rofl]
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic



clutch&brake

Mene je ovo vise izbacilo iz takata nego sto me nasmejalo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

ima i za 151 dinar neki agrar firma... moto ¹op. oæe al kad na kurcu nikne nokat. kupiæu ga bilo gde samo ne u nikojoj moto prodavnici. iz principa.

mareskin

Citat: kosta66 poslato 15 Septembar, 2015, 15:21
ima i za 151 dinar neki agrar firma... moto ¹op. oæe al kad na kurcu nikne nokat. kupiæu ga bilo gde samo ne u nikojoj moto prodavnici. iz principa.

Prodavali su neki one "¾abice" sa navojem M5 (ili M6) za plastike oko 300 din. A ja na¹ao kesicu za neke sme¹ne pare. Samo ¹to se te ne zovu "za motor" nego za neki model automobila. A identiène.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Мало је чудно поредити цене лежаја за веш машину и радилицу.
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: El Jefe poslato 15 Septembar, 2015, 15:51
Мало је чудно поредити цене лежаја за веш машину и радилицу.

©ta fali? Koristio sam le¾aj od ve¹ ma¹ine u "lat ma¹ini" za ve¾banje leða. Napravili je 99-e jo¹ radi le¾aj bez problema.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Потпуно си у праву. Нема потребе куповати лежај за радилицу за 11Е, када има на бувљаку исти такав за 200дин
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: El Jefe poslato 15 Septembar, 2015, 15:51
Мало је чудно поредити цене лежаја за веш машину и радилицу.
Revolucija je verovatno video, ja sam èuo da su postojali motori sa kugliènim le¾ajevima radilice, ali definitivno Kostiæu ne trebaju le¾ajevi radilice... Bar ne jo¹... ;D

Bori¹a

danas mi vec drugi radni dan, ustajem u 10 do 6, idem 10km u jednom pravcu na posao, imam gazdu, niko srecniji nema od mene, a u pm svi [rofl]
radim (tj jos se obucavam) na CNC-u i ide mi sasvim fino [yahoo]

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 15 Septembar, 2015, 16:21
Citat: El Jefe poslato 15 Septembar, 2015, 15:51
Мало је чудно поредити цене лежаја за веш машину и радилицу.
definitivno Kostiæu ne trebaju le¾ajevi radilice... Bar ne jo¹... ;D

...a ni lezajevi tocka...ionako mu je prednji vise u vazduhu nego na asfaltu... :P

Lazic


Kostić

le¾aj prednjeg toèka. 6205, standard za razne namene. slupo sam stare, pa stavio neke polovne dobre pa slupo i njih. sad sam promenio felnu pa oæu da stavim nove. japanski su oko 300 dind¾i, neka mala privreda oko 150, a u moto radnjama kao da su od zlata. e pa drugovi - Kurac. nedam. ne volim jajare, sitne lihvare, narkomane, pandure, novinare, politièare, sisojebe, dobrodu¹ne, lopove, kuvane rakove - jastoge, zajeèarsko pivo, jelen pivo, lav pivo, etc... , slanu kafu i prodavnice moto opreme i delova.

goranvojska

Citat: kosta66 poslato 15 Septembar, 2015, 22:19
le¾aj prednjeg toèka. 6205, standard za razne namene. slupo sam stare, pa stavio neke polovne dobre pa slupo i njih. sad sam promenio felnu pa oæu da stavim nove. japanski su oko 300 dind¾i, neka mala privreda oko 150, a u moto radnjama kao da su od zlata. e pa drugovi - Kurac. nedam. ne volim jajare, sitne lihvare, narkomane, pandure, novinare, politièare, sisojebe, dobrodu¹ne, lopove, kuvane rakove - jastoge, zajeèarsko pivo, jelen pivo, lav pivo, etc... , slanu kafu i prodavnice moto opreme i delova.
jbt pa ti nikog ne voles a?