Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

Zabo sinoc lezbo zurku u visnjici jbga nisam imao pojma pa sam se napio ko dupe jer trezan ono nisam mogao da posnesem hahah

Serpente

#9481
Be the change you want to see in the world!

OKi

Posao na jednu stranu da ubijem dosadu, koliko da ne sedim kod kuce i umesto 30-tak km , napravih 120km. Dodjoh kod mog druga i dobijem na poklon pantalone za motor [yahoo] [yahoo] ;D




Lazic

Divljanje od Be¾anije do centra sa Draganom Pavliæeviæem, kao dva deteta... :D [yahoo]

Bishke

Citat: mkt poslato 13 Septembar, 2015, 15:32
Zabo sinoc lezbo zurku u visnjici jbga nisam imao pojma pa sam se napio ko dupe jer trezan ono nisam mogao da posnesem hahah


HAHAHAHAH car !
You should do one thing every day that scares you

balcan girl

Zvuk kaze da sam se utovila strugao fuzasterima u krivinama :) a kosta ni malo nisam laka :) imam oko 80kg :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Sad cemo na kosutnjak sa pivom :) ko hoce neka cima i nek dodje :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

#9487
Da jbt, ima¹ 8 kila manje nego ja... :o ;D :-* Prase jedno... :-*
http://s8.postimg.org/tcbwkbzdh/IMG_20150913_163017.jpg

eclipse4

Citat: mkt poslato 13 Septembar, 2015, 15:32
Zabo sinoc lezbo zurku u visnjici jbga nisam imao pojma pa sam se napio ko dupe jer trezan ono nisam mogao da posnesem hahah

Sledeci put salji mene da uzivam......trezan.... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

ako je 8 kila u sisama i dupetu onda podrzavam..plasim se da je sve otislo u koske i jezik....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kalesin

Citat: Laziæ poslato 13 Septembar, 2015, 20:18
Divljanje od Be¾anije do centra sa Draganom Pavliæeviæem, kao dva deteta... :D [yahoo]
Sram te bilo, divljas mi u komsiluku a ne zoves...

Hihihi...i ja bogami danas podivljah...jopet... Autoput-Bubanj potok...Ralja... da se malo okrepimo pa jopet potok i autoput i bzzzzzz....ne valjade gledati GP i posle motor voziti..... sedam ludih na motorima...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

#9492
Danas vo¾nja mog novog auta (dobro, poku¹aja auta, kako ga ja zovem, Ferrari Fetus) do Kiboe, dru¾enje kod Kiboe sa gomilom manijaka, posle opet vo¾nja, dru¾enje na slavi kod ortaka... :D Lepo vreme, nasmejani ljudi... :D

Juèe kupovina Ferrari Fetusa, vo¾nja od KG do Prèina...  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic



DraganPavlicevic

Juèe kod Kiboe lepo obele¾ismo roðenje njegovog sina.Ambijent lep, dru¹tvo jo¹ lep¹e, klopa, piæe...i ¹ta bi ste hteli vi¹e.Napokon sam upoznao nekog koga sam znao samo preko foruma. I znate ¹ta? Ta osoba mi se dopala.

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DraganPavlicevic poslato 14 Septembar, 2015, 11:45
Juèe kod Kiboe lepo obele¾ismo roðenje njegovog sina.Ambijent lep, dru¹tvo jo¹ lep¹e, klopa, piæe...i ¹ta bi ste hteli vi¹e.Napokon sam upoznao nekog koga sam znao samo preko foruma. I znate ¹ta? Ta osoba mi se dopala.


To vodi kao ozbiljnoj vezi...mozda i ka vencanju.....ali avaj ti si vec ozenjen....pokusaj da sakrijes tu vrstu emocija....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Dosta joj je jedan rekovalescent na dan... :o  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-[

mali_zmaj

jin-jang