Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

nit sam reko da je neko drugi kriv nit sam divljo. sustigli smo kolonu, ortak oti¹o levo ja desno a sredina naglo prikoèila. ni onaj iz kombija nije kriv. èovek je reagovao trenutno a ja sam po¹ao na istu stranu. sustigao sam ga sa mo¾da dve banke br¾e u stranicu kombija. al ako smo i¹lo klasika ono osam banke stotka i neko je naglo prikoèio, a ¹ta æe ko nego kako se ko snaðe. mislim, lanèani sudari na autoputu se dese tako kad nekome napadne pamet da naglo koèi... bilo pro¹lo fala bogu nisam se razbio, niko nije najebo, svi se izvukli, teraj dalje... a usro sam se, nije da nisam...

Joker

Ja evo citam dva puta i nista ne kapiram.. Isao si 160, nisi isao, divljao nisi divljao.. Ja pojma nemam...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


mareskin

Citat: joka poslato 01 Septembar, 2015, 14:14
Citat: mareskin poslato 01 Septembar, 2015, 13:23
Citat: mali_zmaj poslato 01 Septembar, 2015, 13:13
lagano,kupaæe,pe¹kiriæ,umoèi¹ dupe,ohladi¹ se...,pa nastavi¹.. ako je odmor nije ¾urba neka. i ja sam bogami prokljuèao dobro,pre¹ao granicu sjeo u kafanu i pola sata curio znoj iz mene!!

Ne kupam se u moru. U¾ivam u vo¾nji, samo konstatujem da je vruæe :) Testiram Novu jeftinu kamericu kopiju GOPro i za sad se dobro pokazala.
7300 din sa nosacima gopro kompatibilnim i wifi funkcijom ;)

                                                                          ©to je ne izreklamira¹ ovde, da i mi snimamo jeftino?   [neampojma]    [cheers]   

Ima kod mene da se kupi, ali mogu da okaèim info i fotke tek kad se vratim sa mora.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: Joker poslato 02 Septembar, 2015, 12:33
Ja evo citam dva puta i nista ne kapiram.. Isao si 160, nisi isao, divljao nisi divljao.. Ja pojma nemam...

Isao je 160, pa onda zatim nije isao 160 nego klasika 80, a divljao je do jednog trenutka kad vise nije divljao.. Sta tu ima da ti nije jasno :D :D :D

Kostić

ja uop¹te nisam bio tamo, nego sam popravljo bojler. ;D

Kostić

i proma¹io kombi. i imam i snimak, al se izgubio. i neæu vi¹e nikad da ponovim takvu egzibiciju. i usro sam se. i nije mi dobro. i bog èuva budale, al ne znam dokle æe. odro sam gume o iviènjak. i neudari. i nepado. i jebemtimotordatijebemibudalukadsamseponovovrationanjega... od sutra idem pe¹ke.

eclipse4


Kostić

za sve pare ;D

elem, po metra pre udarca u branik kombija, zabodem prednju, zabodem zadnju koja varnièi za sve pare i ima po milimetra lima od koènica, tj mo¾da pe¹es metara pre i èujem lom, krljanje, al ne pu¹tam, milisekunda pre zabadanja jer nije dovoljno usporio i samo ga cimnem levo uz iviènjak i ono, il si pro¹o il si najebo. i proðem. i kapiram da su mi ispale dve nitne iz diska. i da sam odro gume o iviènjak.  i da nisam udario kombi. ida nisam PAO!


il sam ja kralj izbegavanja neizbe¾nih situacija ili bog zaozbiljno èuva budale. al bog ne postoji, to je nepobitna istina.

Mik

Citat: kosta66 poslato 03 Septembar, 2015, 01:05
ja uop¹te nisam bio tamo, nego sam popravljo bojler. ;D

Daj slike neke!

UFF

kosta, kenjas bre i smaras, nije vise zanimljivo, ljudi ni ne citaju vec samo preskacu tvoje postove, kontrolisi se malo jebi ga, lazi u glavi u uzivo a pisi koliko toliko realno, bar na na forumu (ne mora 100% al ako vec pises bar se potrudi da prodje)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 03 Septembar, 2015, 03:58
kosta, kenjas bre i smaras, nije vise zanimljivo, ljudi ni ne citaju vec samo preskacu tvoje postove, kontrolisi se malo jebi ga, lazi u glavi u uzivo a pisi koliko toliko realno, bar na na forumu (ne mora 100% al ako vec pises bar se potrudi da prodje)

e jebi ga ...sjebao si magiju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jefta

Citat: kosta66 poslato 02 Septembar, 2015, 10:41
bilo pro¹lo fala bogu nisam se razbio, niko nije najebo, svi se izvukli, teraj dalje... a usro sam se, nije da nisam...

Do kada ces ovo da pricas dok ne neko treci sa strane ne najebe zbog tih tvojih sranja koja pravis dok vozis motor?

mali_zmaj

jebo sliku svoju ovaj kosta,kako ti do¾ivi tih 35 godina u dupetu!??!  ;)
jin-jang

Kostić

nije sjebo magiju, nego mu je krivo ¹to bolje vozim od njega. : )

od mene neæe da najebe niko treæi, nemoj da se brine¹. moji roditelji su brinuli o tome...

35? voleo bi da mi je 35 : )

Lazic

Citat: Jefta poslato 03 Septembar, 2015, 12:47
Citat: kosta66 poslato 02 Septembar, 2015, 10:41
bilo pro¹lo fala bogu nisam se razbio, niko nije najebo, svi se izvukli, teraj dalje... a usro sam se, nije da nisam...

Do kada ces ovo da pricas dok ne neko treci sa strane ne najebe zbog tih tvojih sranja koja pravis dok vozis motor?
Koja bre sranja, Kostiæ vozi kao baba... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

jos jedna prijava za remecenja javnog reda i mira,,,,,smejem se celo popodne....ove godine ima samo da dajem izjave....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Kostić

slu¹aj bre ti zeleni seronjo. ni¹ta nisam slagao, lepo sam napisao da sam oma¹io kombi sa 160, ¹to je istina. posle doðu ovi zajebanti i poèu sa sviraju kurcu. nedo bog nikome da se na¹ao na mom mestu taj dan. osmeh mi je izmamilo to ¹to sam ¾iv do¹o ovde da podelim sa vama do¾ivlaj. boli me kurac dal nekoga smara ili ne. nekoga smara, nekoga ne smara. isto kao i gomila tema koje mene smaraju pa ja æutim. mene smaraju, druge ne smaraju.