Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

proma¹io sam kombi sa 160 na pola metra od iviènjaka... [klanjam_se]

Lazic

Da nisi oko pola 5 pro¹ao kroz Milana Rakiæa ka gradu...?

Kostić

moguæe. bio sam sortakom da pravi izduve na dominatoru u inðiji, pa smo posle ne¹to jurcali po gradu otprilike u to vreme

Lazic

Jebem te æorava, pro¹ao si pored mene u pikasu... Bio parkiran na ulici kod broja 12, jo¹ ma¹eeeem...

Kostić

e jebiga. ¹to nisi smoto na mene, mo¾da bi te primetio ;D

Lazic

E jesi nenormalan, pa i da nisam bio stacionaran, da li misli¹ da bi to uradio... :o ;D

Kostić


penzos

jbg Laziæu, ne zna¹ ti kako je to, ti nikada nisi vozio 160 po gradu. Ustvari, si ti uop¹te ikada vozio 160?  [facepalm]  [samoubistvo]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

UFF


eclipse4

Citat: kosta66 poslato 01 Septembar, 2015, 22:19
proma¹io sam kombi sa 160 na pola metra od iviènjaka... [klanjam_se]

napisao si 160 koliko znam tvoj motor ne ide ispod 260 ;) ;) ;)

Kostić

simpatièni ste. al ja sam izvuko ¾ivu glavu, jebiga.. : )

Darko

Zaboravio je da napise da je bio i na zadnjem tocku dok je "omasivao" kombi ;)

Hohštapler

I pride cackao telefon... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Ja sam sa 140 zamalo pa promasio pasta i ivicnjak. motor je pogodio pasata a ja ivicnjak  [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Flavius Valerius Aurelius

sta vam je danas izmamilo osmeh:

$50 za 6 litra sintetike. (10w50)
+sedmi litar gratis
+filter ulja gratis.
Prakticno dzabaleska.

Kostić

pfff frajeri.... nego, zapnem ja ko budala desno ortak levo a u sredini na autoputu neko zabode koènicu negde ispred. jedan koèi, drugi be¾i desno na mene, ja taman sustigo kolonu i nabodem koènice i digne sena prednji i uz iviènjak a ona za¹titna ograda jedva èekala da me preseèe na pola al sam je zajebo. i proma¹im kombi, pa proma¹im i juga koji isto naglo pobe¾e desno i spustim u ni¾i i pun gas i na zadnji i popnem ga tako na trevu i po travi obiðem ceo autoput i izbijem na izlaz i kidnem sa 250!

mrle


clutch&brake

Citat: kosta66 poslato 02 Septembar, 2015, 10:08
pfff frajeri.... nego, zapnem ja ko budala desno ortak levo a u sredini na autoputu neko zabode koènicu negde ispred. jedan koèi, drugi be¾i desno na mene, ja taman sustigo kolonu i nabodem koènice i digne sena prednji i uz iviènjak a ona za¹titna ograda jedva èekala da me preseèe na pola al sam je zajebo. i proma¹im kombi, pa proma¹im i juga koji isto naglo pobe¾e desno i spustim u ni¾i i pun gas i na zadnji i popnem ga tako na trevu i po travi obiðem ceo autoput i izbijem na izlaz i kidnem sa 250!

i ja sam napravio najbolji  Cafe racer na svetu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

jesi. lep je ko lutka. al ja sam svakako izbego kombi bez zadnjeg i telefona. i nije mi bilo sme¹no nimalo.

ЯЭВОЛУТИОН

sa tolikom kolicinom eksesa ti izgleda ne znas da vozis....nemoguce da su svi ostali krivi a ti nisi nimalo....sta se koji kurac zaleces iza kolone na autoputu....i to bar da je autoput, nego neko parce koje prolazi kroz grad sa milon automobila, autobusa i kombija koji se vuku i izskljucuju i ukljucuju kako onimisle da treba...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11