Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: njanja poslato 14 Avgust, 2015, 15:47
@maninjo... koje rukavice? Nosio je balsinu kacigu,komsijinu jaknu,babine patike,moj pojas... 😂😂😂
@lazic :-* :-*
Ja reko od Bg si ga vozio, a ti iz Zelenike... :P :-*

Ljubi mi Nakiæenoviæe i ono ludo gej kuèe ¹to ga Ljilja voli vi¹e od Bal¹e... ;D

clutch&brake

Bez imalo preterivanja..  kao da je raketom bio na mesecu. Ono sto mi je jos milije jeste sto se u povratku nije uopste drzao za mene i uzeo sam gopro i snimao. To cu da okacim kada dodjem u bg. Bravo za njega. Puno mi srce
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

Vidi ga ovaj Lazic , odmah da mulja , laze i kenja policiji....

Ma pitao sam jer sam zaboravio , a ne zbog toga dal je to regulare ili ne...

Koji si ti kralj ... Hahhahahahah

makinjo

Citat: njanja poslato 14 Avgust, 2015, 15:47
@maninjo... koje rukavice? Nosio je balsinu kacigu,komsijinu jaknu,babine patike,moj pojas... 😂😂😂
@lazic :-* :-*
I jos rukavice da si pozajmio od neke bajkerke taman :D
Ima Balsa sigurno ostalo dok je jos bio slobodan :D

Lazic

Citat: Darko poslato 14 Avgust, 2015, 16:05
Vidi ga ovaj Lazic , odmah da mulja , laze i kenja policiji....

Ma pitao sam jer sam zaboravio , a ne zbog toga dal je to regulare ili ne...

Koji si ti kralj ... Hahhahahahah
;D

MIGE


mkt


MIGE


MIGE


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE


Darko

E sad ne mozes da se izvlacis kad zovemo na pivo !!!

MIGE

Citat: Darko poslato 15 Avgust, 2015, 19:29
E sad ne mozes da se izvlacis kad zovemo na pivo !!!
mogu jos malo...nije reg. a i kod freze je na servisu... :D
zezam se,pivo moz uvek

mkt

realno, ne videsmo se dugo dugo

MIGE


misa-pei

Cestitamo, cestitamo, cestitamo!!!
Država je najveći neprijatelj naroda

MIGE


ЯЭВОЛУТИОН

Mige iskombinovao pristojan primerak velikog x9.....ima posla oko njega ali nista tu nije sad pa urgentno, osim akumulatora, ulja i plocica prednjih....drljavo je ofarban...ali moj savet je da ne dira nista i nek se vozi....ako mu posle par godina i dalje bude igrao nek ga sredjuje, a ako ga proda nece dobiti nizu cifru nego sto ga je kostao.....laganeze...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Avgust, 2015, 21:54
Mige iskombinovao pristojan primerak velikog x9.....ima posla oko njega ali nista tu nije sad pa urgentno, osim akumulatora, ulja i plocica prednjih....drljavo je ofarban...ali moj savet je da ne dira nista i nek se vozi....ako mu posle par godina i dalje bude igrao nek ga sredjuje, a ako ga proda nece dobiti nizu cifru nego sto ga je kostao.....laganeze...
danke,majstore...nego bas su drljavo zafarbali delove plastike koji se inace ne farbaju tako a najvise se habaju jer su,naravno,najvise u upotrebi...mesto gde drzis noge,fijoka itd,to izmatira i kod novog skutera a kamoli kod polovnog...nije mi jasno sto je takav materijal na mestu gde se najvise upotrebljava  [neampojma]
nego,polako cu ja to sve da picanim i na prolece ima da bidne ko nov...  :)

UFF