Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 01 Avgust, 2015, 13:19
s obzirom da ovde svako radi za dinare po nekom pravilu bi trebao da iskaze cenu u dinarima

Onda zovi sve ¹to ogla¹avaju motore da ih kritikuje¹. I tra¾i uvek fiskalni raèun?!?

Citat: eclipse4 poslato 01 Avgust, 2015, 13:19
i onda ne bi imao problem sa tim gvozdenim evrom a ako si pratio gore to sam ga u sali i pitao kako meri koliko je gasa sipao,to je bas za ono od 15-20....kako cemo znati da li je 15-20 ili mozda 16 ili 18 ;)

a brate mene zvanicno ne interesuje sta ces ti da radis sa dinarima koje sam ti daoi samo znam da nisam duzan da ti platam tvoje pretvaranje dinara u evro....razumem kad neko prodaje nesto i kaze 20e ali ne kapiram nekog ko kupuje gas u dinarima,placa alat u dinarima,porez u dinarima,radnike svoje placa u dinarima,toci gorivo u dinarima a onda ti tebi kao krajnju cenu kaze u evrima....

sto se vulkanizera tice jeste jeftinije ako mu ja odnesem izduvanu i skinutu gumu sa felne....za vazduh ne....ali je ovde poenta sto on nezna ni koliko vremena ce provesti kod mene (ako se zadrzi na kafu i sok ili pivo malo duze onda treba da znaci da opet ja placam to jer se zadrzao duze?),ni koliko su mi klime prazne,on nista nezna.....

ali sve je vec preslo na zajebanciju kada je krenuo da vredja dinar za koji ovde svi rade....nista vise....

a za minus nije frka  [cheers]


Iz toga ¹to si napisao, meni izgleda kao da si zajebavao èoveka. Iskreno. Mada je mogao da stavi fiksnu cenu u dinarima i re¹i sebi problem hoæe¹-neæe¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 01 Avgust, 2015, 11:59
meni je lepo da vidim, ali ne volim takve gajbe.
Jako su mi "fe¹n", nekako mi je za salon ili poslovni prostor, za dom, porodicu, volim tradicionalnije ureðen prostor.

Ne brini, dobri su to zidovi, za èas se ugradi anker za vezivanje ¾ene! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

clutch&brake

Top si to uradio. Ja licno ne volim da je tako sinteticki ali opet bruka izgleda. Nego,jel istina da od podnog grejanja hoce da stradaju zglobovi. Trte mrte?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

freepartyman

Ako imas stan u zgradi ne mora podno. Naravno zgrada mora da ima dobro grejanje, i stan ne sme da bude u prizemlju. Podno imam samo u kupatilu.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

Citat: Major poslato 01 Avgust, 2015, 14:48
Stvarno za odrzavanje je majka.
:) Mozda ne moras boju da dodajes ali neka dobra slika bi itekako cucnula i dala malo kontrasta ;)
Da naravno da ce pasti slika i da budem iskren planirao sam je kupiti od naseg kolege sa foruma koji radi air bras.....svidja mi se jedna slika iz tri dela u njegovoj galeriji.....sad je sve ono vec sitnice sto se kaze hehe



eclipse4

Citat: Ho¹tapler poslato 01 Avgust, 2015, 15:30
Eclipse, nisam mislio ni¹ta lo¹e, sviða mi se kako je uraðeno, volim i ja ploèice, mi smo to isto uradili, nego taj moderan name¹taj... minimalizam...
Ja volim drvo, ko¾uru, dvosed, trosed, fotelja, sto na koji dignem noge... ;)

A svakako planiram jednom da se provozam i do tvog kraja, tako da æu da banem, nisam ja stidljiv. ;)
A i od tebe oèekujem isto, nije NS na kraj sveta, jes da nema krivina, al jebe¹ ga, imamo tvrðavu :P

Kapiram te potpuno znam da nisi mislio lose,zato sam ti i rekao da ce se i za tebe naci neka soba....ima i drvo...slikacu ti sutra ako odem u grad....meni je ta kuca kao backup inace ja zivim u moju "sirotinju" na selo hahaha

Jel znas drug da ce se gitarijada i motoskup u zajecaru zavrsiti a ja necu izgleda ni otici tamo :-(  eto toliko vremena ja imam....nadam se da cu svratiti nekad...a tebi kao i mnogima do sada vrata su otvorena....

eclipse4

Citat: freepartyman poslato 01 Avgust, 2015, 15:38
Eclipse lepo si sredio stan,samo ti fali neko zelenilo ako znas na sta mislim ;) Na tvoj enterijer bi neki bambus dosao kao kec u jedanaest.

Da je stan bio bi odavno sadzgan.....4 sprata + potkrovlje.....sve ja radio sam....uvek skoro bez ikoga (samo gletovanje nisam ja radio)

eclipse4

Citat: Slaninar poslato 01 Avgust, 2015, 15:51
Citat: eclipse4 poslato 01 Avgust, 2015, 13:19
s obzirom da ovde svako radi za dinare po nekom pravilu bi trebao da iskaze cenu u dinarima

Onda zovi sve ¹to ogla¹avaju motore da ih kritikuje¹. I tra¾i uvek fiskalni raèun?!?

Citat: eclipse4 poslato 01 Avgust, 2015, 13:19
i onda ne bi imao problem sa tim gvozdenim evrom a ako si pratio gore to sam ga u sali i pitao kako meri koliko je gasa sipao,to je bas za ono od 15-20....kako cemo znati da li je 15-20 ili mozda 16 ili 18 ;)

a brate mene zvanicno ne interesuje sta ces ti da radis sa dinarima koje sam ti daoi samo znam da nisam duzan da ti platam tvoje pretvaranje dinara u evro....razumem kad neko prodaje nesto i kaze 20e ali ne kapiram nekog ko kupuje gas u dinarima,placa alat u dinarima,porez u dinarima,radnike svoje placa u dinarima,toci gorivo u dinarima a onda ti tebi kao krajnju cenu kaze u evrima....

sto se vulkanizera tice jeste jeftinije ako mu ja odnesem izduvanu i skinutu gumu sa felne....za vazduh ne....ali je ovde poenta sto on nezna ni koliko vremena ce provesti kod mene (ako se zadrzi na kafu i sok ili pivo malo duze onda treba da znaci da opet ja placam to jer se zadrzao duze?),ni koliko su mi klime prazne,on nista nezna.....

ali sve je vec preslo na zajebanciju kada je krenuo da vredja dinar za koji ovde svi rade....nista vise....

a za minus nije frka  [cheers]


Iz toga ¹to si napisao, meni izgleda kao da si zajebavao èoveka. Iskreno. Mada je mogao da stavi fiksnu cenu u dinarima i re¹i sebi problem hoæe¹-neæe¹.

Definitivno lici kao da se ne razumemo ja ciljam na jedno ti na drugo...nije bitno....a odgovor za bakere i kritiku si vec imao gore i citirano ali mozda nisi spazio eve ga:
..razumem kad neko prodaje nesto i kaze 20e (motor,auto,haljinu,psa,papagaja,bicikl) ali ne kapiram nekog ko kupuje gas u dinarima,placa alat u dinarima,porez u dinarima,radnike svoje placa u dinarima,toci gorivo u dinarima a onda ti tebi kao krajnju cenu kaze u evrima....

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 01 Avgust, 2015, 22:19
Definitivno lici kao da se ne razumemo ja ciljam na jedno ti na drugo...nije bitno....a odgovor za bakere i kritiku si vec imao gore i citirano ali mozda nisi spazio eve ga:
..razumem kad neko prodaje nesto i kaze 20e (motor,auto,haljinu,psa,papagaja,bicikl) ali ne kapiram nekog ko kupuje gas u dinarima,placa alat u dinarima,porez u dinarima,radnike svoje placa u dinarima,toci gorivo u dinarima a onda ti tebi kao krajnju cenu kaze u evrima....

I jo¹ ako cenu napi¹e nezvaniènom latinicom...   :)

Ja èesto cenu ka¾em u evrima - postojanija je valuta. To je stvar ¹ta je kome lak¹e, mada ima malo i psihologije. 20 evra nekom zvuèi lep¹e nego 2400 dinara.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

i kod tebe kurs veci nego sto treba  [rofl]

generalno mi nije problem da placam u evrima ali ne zelim ako nemam razlog i potrebu.pogotovu kad neko potcenjuje dinar a velica mi evro....kao sto sam rekao vec "ako je evro toliko ali ako das u dinare onda malo vise".....pa opet da se vratim nazad drzis firmu u srbiji,kupujes materijal iz srbije,placas ga dinarima,placas plate radnicima u dinarima,poreze,gorivo sipas u srbiji za dinare a onda mi na zavrsnom racunu stavljas evro??? sto bih ti ja tebi dao evro da isplatis radnika u dinarima?

a to sto kazes treba da kupuje evro i to je danas IN jer ni ne kupuju evro vecina,vec tih 200-1000 dinara pa i vise za razliku izmedju kupu/prod evra zadrze u dinarima i svaki dan nek bude prosek 200 dinara na mesec dana imace opet 40-50e ili po tvom kursu 4000-5000 dinara :)

a to je trecina necije plate....

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 02 Avgust, 2015, 12:57
i kod tebe kurs veci nego sto treba  [rofl]

generalno mi nije problem da placam u evrima ali ne zelim ako nemam razlog i potrebu.pogotovu kad neko potcenjuje dinar a velica mi evro....

[rofl] [rofl] [rofl]

Gde ti ¾ivi¹ poslednjih... 100 godina?!?

Citat: eclipse4 poslato 02 Avgust, 2015, 12:57
kao sto sam rekao vec "ako je evro toliko ali ako das u dinare onda malo vise".....pa opet da se vratim nazad drzis firmu u srbiji,kupujes materijal iz srbije,placas ga dinarima,placas plate radnicima u dinarima,poreze,gorivo sipas u srbiji za dinare a onda mi na zavrsnom racunu stavljas evro??? sto bih ti ja tebi dao evro da isplatis radnika u dinarima?

a to sto kazes treba da kupuje evro i to je danas IN jer ni ne kupuju evro vecina,vec tih 200-1000 dinara pa i vise za razliku izmedju kupu/prod evra zadrze u dinarima i svaki dan nek bude prosek 200 dinara na mesec dana imace opet 40-50e ili po tvom kursu 4000-5000 dinara :)

a to je trecina necije plate....


Ti tra¾i gde ti je najpovoljnije. Niko ti ne brani. To je njegova stvar. To ¹to tebi smeta... jebiga, meni tu najvi¹e smeta ¹to je 50 evra treæina proseène plate. I ¹to kod nas ljudi vi¹e vole da zajebu nekog za 50 evra, nego da po¹teno zarade 100. Zato smo svi bez para i svi smo zajebani.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

evo jos jedna diskretna made by me ;)

bilo je ovako



pa posle ovako:




i na kraju vako




sad izgleda mnogo lepse,jer je ovo od prosle god slika....pa je zelenilo napredovalo :)

ЯЭВОЛУТИОН

a male grabulje za meditaciju u tom japanskom vrtu.....i one kugle sto ih vtris u ruci ko jaja a one zvone.....

nego drkas majstora....mogao je da dodje i da kaze da ti fali vise gasa nego sto je klasicna dopuna i da je doplata za to 500 dingera....ko sto je meni uradio....dakle 2000 servis klime i dopuna, ali je na licu mesta utvrdio da nedostaje vise gasa i da mora da se dopati 500 dinara....ja crkao od smeha...dao mu 2000 za kragnu ga izveo napolje na ulicu i dok mu se vilica tresla od straha dao mu i tih 500 dinara.....za pice....nije popio preko picke pa da ima za pivce za zivce....i rekao mu da ne sme da bude bezobrazan i da ce zadovoljna musterija da casti a ako naleti na nezadovoljnu budalu ima samo preko pike da popije,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

potvrdio danas kupovinu stana  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

nadam se za dva meseca naj naj najkasnije useljenje .. pa zovem negde da se popije kad bude   [cheers] [cheers]

Jefta


freepartyman

Da pogodim tipa banjica,miljakovac? Cestitam Darko. ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

ma ovde kod mene , u Rakovici.. ma tu mi je blizu posao , i meni i zeni , i klinka vec ide u Nikola Tesla osnovnu , i tu sam vec 15 god , nekako naviako , znam ceo komsiluk i oni mene itd itd ... i povoljno sam nasao gajbu ....

cak ni adrese u dokumentima ne moram odmah da menjam , ja sam u broju 22 , ovo je 22b hahahah

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

Citat: njanja poslato 01 Avgust, 2015, 16:57
Top si to uradio. Ja licno ne volim da je tako sinteticki ali opet bruka izgleda. Nego,jel istina da od podnog grejanja hoce da stradaju zglobovi. Trte mrte?

Malo mi to dodje kao "kupite papuce jer hodanje bos leti po vrelom asfaltu prouzrokuje stradanje zglobova"

A onda se kao setis da afrikanci koji hodaju bosi i nemaju zglobove hehehe

Balsa Wrx

Stigo sad sa sokolca bio na skup,guzica ok,ruke mogu bacit al naredni vikend idemo turicu 700km da malo nabijem kilometara na xt :)
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.