Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: njanja poslato 30 Jul, 2015, 16:32
Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2015, 15:19
Citat: Ivan1979 poslato 30 Jul, 2015, 02:32
Nema rikverc  ;D
Nema majku mu, a nikoga da pomogne, a stepenik na ulazu, a ulaz tesan, a akrapi skupi...;D

Najte¾e mi je pao deo sa nemanjeM nikoga da pomogne...

pa zovi sl put  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
;D :-* :-* :-*

Zna¹ ti ko je moj nemanja koji nedostaje... :(

eclipse4

#9121
Citat: Laziæ poslato 01 Avgust, 2015, 01:55
Citat: eclipse4 poslato 01 Avgust, 2015, 01:38
ovako je otprilike tekao razgovor po pamcenju neznam bas od reci do reci ;)

-zdravo.
-zdravo.

-interesuje me kliko bi me kostalo servisiranje kucne klime?
-oko 15-20e.

-u dinarima ne radim za evre.
-oko 2000-2500.

-a po kom to kursu jer je 15e ispod 2000 a 20e ispod 2500?
-pa neznam koliko je kurs ali tu je negde.

-ok,sta podrazumevas pod servisom,sta se sve radi?
-ciscenje i  pranje filtera,dezinfikacija i dopuna gasa ako je potrebno.

-ciscenje i pranje? (u sali) pa to je valjda u jednom paketu ne naplacuje se valjda i susenje (hahaha).
-ma naravno ne hahaha

-ok.salu na stranu,filteri su skinuti,oprani,ocisceni i vraceni nbazad,sa time nemas ti nista a dezinfikaciju radim sam jednom nedeljno tako da ni to nije potrebno.
-pa onda neznam jedino da proverim koliko hladi i ako treba da se dopuni.

-koliko me kosta dopuna klime?
-pa 15-20e ili u dinare koliko kazes ti (hahaha)

-cek sad ispade ista cena i za kompletno i za pola posla? (sad se ja kao smejem i ono u sali)
-pa eto mi u sustini naplacujemo taj gas a sve ostalo je zapravo besplatno.

-drug,jel to znaci da vas mogu od sada pa nadalje zvati da mi dezinfikujete i perete filtere za dzabe jer to ne naplacujete? (ponovo moje hehehe)
-aaa ne,samo ako i dopunjujemo onda je gratis (hahaha)

-aj ponovo salu na stranu,mada je pitanje opet smesno,znaci prazna klima kad se dopuni je 20e a kad samo malo stavite ono sto fali onda je 15 ako te dobro razumem.
-pa da ali ni jedna klima nije prazna uvek ima neka kolicina gasa sem ako nije kopresor otiso i iscurelo iz nje.

-znaci tu nema sad pustis bocu i vidis koliko je gasa proteklo i toliko naplatis?
-ne to niko ne radi.

-nemoj da se ljutis ja nikada nisam servisirao klimu pa hocu da znam sve.znaci ti mozes da dodjes i da mi ispustis ceo gas iz klime i napunis je zatim je dezinfikujes itd za 20e?
-ne vidim razlog zasto bi to uradio.(da ispusti ceo gas iz klime)

-pa zato sto mi je ok da platim sve to manje od 2500 dinara.kad bi mogao da dodjes?
-imam tvoj broj pa cu se javiti.....

bice na kukovo leto da se javi  [rofl]
Neko ti dade minus, ali èista retardacija, kao kad bih instalaciju novijeg drajvera za recimo grafièku, naplaæivao 15-20 eura... :o [facepalm]
Mada znam da ima retarda koji ne umeju sijalicu da zamene, a pranje filtera za klimu im je kvantna mehanika... Takve ko jebe...

poenta je bila da sam ja lika stvarno zvao za servis klime.....i sve je bilo ok dok mi ne pomenu evre.....ali i to bi ok....ali kad mi rece izmedju 2000-2500....e pa cek....mogu i ja da jebem na finjaka....ako kapiras  (znaci ako je evro onda je ok 15-20 ali ako su nasi dinari,posto su oni jelte nevredni u ocima jednog "biznismena" onda ce morati da se plati malo vise,po nekom njegovom kursu) ....da ne govorim da tip naplacuje nesto sto ni sam nezna sta naplacuje....cuo je cenu da neko drugi toliko naplacuje pa ajd i on....a ja sam samo hteo da ga dovedem do te stavke da vidi da ni sam nezna sta mu koliko kosta...i uspeo sam.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

volim i ja njega...al na onaj drugi nacin ;)

nego konacno zavrsih jos jedan deo posla....jos samo tehnika da stigne...  [yahoo] [yahoo]










Major

Citat: eclipse4 poslato 01 Avgust, 2015, 02:34
-nemoj da se ljutis ja nikada nisam servisirao klimu pa hocu da znam sve.znaci ti mozes da dodjes i da mi ispustis ceo gas iz klime i napunis je zatim je dezinfikujes itd za 20e?
-ne vidim razlog zasto bi to uradio.(da ispusti ceo gas iz klime)

-pa zato sto mi je ok da platim sve to manje od 2500 dinara.kad bi mogao da dodjes?
-imam tvoj broj pa cu se javiti.....

bice na kukovo leto da se javi  [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl]

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mkt


Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 01 Avgust, 2015, 02:34
poenta je bila da sam ja lika stvarno zvao za servis klime.....i sve je bilo ok dok mi ne pomenu evre.....ali i to bi ok....ali kad mi rece izmedju 2000-2500....e pa cek....mogu i ja da jebem na finjaka....ako kapiras  (znaci ako je evro onda je ok 15-20 ali ako su nasi dinari,posto su oni jelte nevredni u ocima jednog "biznismena" onda ce morati da se plati malo vise,po nekom njegovom kursu) ....da ne govorim da tip naplacuje nesto sto ni sam nezna sta naplacuje....cuo je cenu da neko drugi toliko naplacuje pa ajd i on....a ja sam samo hteo da ga dovedem do te stavke da vidi da ni sam nezna sta mu koliko kosta...i uspeo sam.

Èovek zaokru¾io cenu. Ba¹ si ga zajebavao. Ja sam ti dao minus. Mogao je reæi 16-19, i kome æe onda vratiti gvozdeni evro?!? Ili kusur u dinarima? A kurs dinara se menja i jesu manje vredni i ako zaradi vi¹e, kupiæe evre.

Isto za cenu posla. Dobro nisi prosuo foru da ti nakapa fla¹u viskija jer je kap besplatna. Èovek naplati to ¹to doðe kod tebe i provede svoje vreme. I raèuna da neæe svaka klima koju puni biti ba¹ skroz prazna, pretpostavljam. Kao da vulkanizera pita¹ da ti spusti cenu zamene gume ako je ti izduva¹, da ne mora on da izduvava pre nego je skine. Jebiga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

ovaj eclipse se izdrkava sa gabom
podno grejanje ili pocice svuda samo radi izgleda?

mali_zmaj

eclipse ovo je odlicno,svaka cast!! prelijepo,moderno sa ukusom...,nema pretjeravanja,sve u mjeri!!!! a opet se iznenadis kako je uradjeno!!  cista desetka!!
jin-jang

Major

Lepo odradjeno nema sta :)
Mada bi ja dodao neku boju malo da ubijem tu belo crnu kombinaciju, al to je vec dodatno izdrkavanje :)

Hohštapler

meni je lepo da vidim, ali ne volim takve gajbe.
Jako su mi "fe¹n", nekako mi je za salon ili poslovni prostor, za dom, porodicu, volim tradicionalnije ureðen prostor.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Major poslato 01 Avgust, 2015, 11:52
Lepo odradjeno nema sta :)
Mada bi ja dodao neku boju malo da ubijem tu belo crnu kombinaciju, al to je vec dodatno izdrkavanje :)

Ima slika na zidu i sija displej na rerni. ©ta æe¹ vi¹e? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Planiram da radim ne¹to slièno. Mnogo se lak¹e odr¾ava ovakav prostor.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Citat: Slaninar poslato 01 Avgust, 2015, 10:19
Citat: eclipse4 poslato 01 Avgust, 2015, 02:34
poenta je bila da sam ja lika stvarno zvao za servis klime.....i sve je bilo ok dok mi ne pomenu evre.....ali i to bi ok....ali kad mi rece izmedju 2000-2500....e pa cek....mogu i ja da jebem na finjaka....ako kapiras  (znaci ako je evro onda je ok 15-20 ali ako su nasi dinari,posto su oni jelte nevredni u ocima jednog "biznismena" onda ce morati da se plati malo vise,po nekom njegovom kursu) ....da ne govorim da tip naplacuje nesto sto ni sam nezna sta naplacuje....cuo je cenu da neko drugi toliko naplacuje pa ajd i on....a ja sam samo hteo da ga dovedem do te stavke da vidi da ni sam nezna sta mu koliko kosta...i uspeo sam.

Èovek zaokru¾io cenu. Ba¹ si ga zajebavao. Ja sam ti dao minus. Mogao je reæi 16-19, i kome æe onda vratiti gvozdeni evro?!? Ili kusur u dinarima? A kurs dinara se menja i jesu manje vredni i ako zaradi vi¹e, kupiæe evre.

Isto za cenu posla. Dobro nisi prosuo foru da ti nakapa fla¹u viskija jer je kap besplatna. Èovek naplati to ¹to doðe kod tebe i provede svoje vreme. I raèuna da neæe svaka klima koju puni biti ba¹ skroz prazna, pretpostavljam. Kao da vulkanizera pita¹ da ti spusti cenu zamene gume ako je ti izduva¹, da ne mora on da izduvava pre nego je skine. Jebiga.

s obzirom da ovde svako radi za dinare po nekom pravilu bi trebao da iskaze cenu u dinarima i onda ne bi imao problem sa tim gvozdenim evrom a ako si pratio gore to sam ga u sali i pitao kako meri koliko je gasa sipao,to je bas za ono od 15-20....kako cemo znati da li je 15-20 ili mozda 16 ili 18 ;)

a brate mene zvanicno ne interesuje sta ces ti da radis sa dinarima koje sam ti daoi samo znam da nisam duzan da ti platam tvoje pretvaranje dinara u evro....razumem kad neko prodaje nesto i kaze 20e ali ne kapiram nekog ko kupuje gas u dinarima,placa alat u dinarima,porez u dinarima,radnike svoje placa u dinarima,toci gorivo u dinarima a onda ti tebi kao krajnju cenu kaze u evrima....

sto se vulkanizera tice jeste jeftinije ako mu ja odnesem izduvanu i skinutu gumu sa felne....za vazduh ne....ali je ovde poenta sto on nezna ni koliko vremena ce provesti kod mene (ako se zadrzi na kafu i sok ili pivo malo duze onda treba da znaci da opet ja placam to jer se zadrzao duze?),ni koliko su mi klime prazne,on nista nezna.....

ali sve je vec preslo na zajebanciju kada je krenuo da vredja dinar za koji ovde svi rade....nista vise....

a za minus nije frka  [cheers]

eclipse4

#9135
Citat: UFF poslato 01 Avgust, 2015, 11:13
ovaj eclipse se izdrkava sa gabom
podno grejanje ili pocice svuda samo radi izgleda?

podno komplet od podruma do krova...znam da je previse ali nikad se nezna,odvojen svaki sprat posebno tako da mozes da grejes sta ti je volja tj sprat po zelji.a za plocice te ne razumem  [neampojma] granit....

Citat: Major poslato 01 Avgust, 2015, 11:52
Lepo odradjeno nema sta :)
Mada bi ja dodao neku boju malo da ubijem tu belo crnu kombinaciju, al to je vec dodatno izdrkavanje :)

imam neki osecaj da ce sve biti previse sta god budem uradio preko...a i sta mislis ko ce opet da visi po merdevinama i da se vuce po patosu???  ;D ;D

Citat: Ho¹tapler poslato 01 Avgust, 2015, 11:59
meni je lepo da vidim, ali ne volim takve gajbe.
Jako su mi "fe¹n", nekako mi je za salon ili poslovni prostor, za dom, porodicu, volim tradicionalnije ureðen prostor.

Citat: Ho¹tapler poslato 01 Avgust, 2015, 11:59
meni je lepo da vidim, ali ne volim takve gajbe.
Jako su mi "fe¹n", nekako mi je za salon ili poslovni prostor, za dom, porodicu, volim tradicionalnije ureðen prostor.

sigurno bih nasao nesto i za tebe ovde,tj sigurno bih nasao i za tebe jednu sobu u kuci svrati na pivo  [cheers]

Citat: mareskin poslato 01 Avgust, 2015, 13:08

Planiram da radim ne¹to slièno. Mnogo se lak¹e odr¾ava ovakav prostor.

upravo tako,onda te neko pita "kako brate uspevas da odrzavas ovlku kucu i sobe"...zapravo je u tome tajna...sve je po meri i ukusu....nista viska.....sobu oribas i obrises prasinu za 20 minuta....zena brise i usisava ne ja ja sam glava porodice ja to ne radim  ;)





uuuupppppppss!!!!!!!!!!


mareskin

Citat: eclipse4 poslato 01 Avgust, 2015, 13:21
...



uuuupppppppss!!!!!!!!!!



Nemoj da se potresa¹ svi vidimo da je fotomonta¾a ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Stvarno za odrzavanje je majka.
:) Mozda ne moras boju da dodajes ali neka dobra slika bi itekako cucnula i dala malo kontrasta ;)


Hohštapler

Eclipse, nisam mislio ni¹ta lo¹e, sviða mi se kako je uraðeno, volim i ja ploèice, mi smo to isto uradili, nego taj moderan name¹taj... minimalizam...
Ja volim drvo, ko¾uru, dvosed, trosed, fotelja, sto na koji dignem noge... ;)

A svakako planiram jednom da se provozam i do tvog kraja, tako da æu da banem, nisam ja stidljiv. ;)
A i od tebe oèekujem isto, nije NS na kraj sveta, jes da nema krivina, al jebe¹ ga, imamo tvrðavu :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

Plocice zakon !! U novi stan sam stavio samo plocice svuda. Sad mi je krivo sto u drugom nisam uradio isto. Mada i kvalitetan parket izgleda vrh. Eclipse lepo si sredio stan,samo ti fali neko zelenilo ako znas na sta mislim ;) Na tvoj enterijer bi neki bambus dosao kao kec u jedanaest.
I became a beast to rid myself the pain of being a man