Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


eclipse4

pa sta mozes lepse od sebe da mu doneses???

[cheers] [cheers] [ljubav]

Major


Lazic

Citat: Ivan1979 poslato 30 Jul, 2015, 02:32
Nema rikverc  ;D
Nema majku mu, a nikoga da pomogne, a stepenik na ulazu, a ulaz tesan, a akrapi skupi...;D

Najte¾e mi je pao deo sa nemanjem nikoga da pomogne...

clutch&brake

Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2015, 15:19
Citat: Ivan1979 poslato 30 Jul, 2015, 02:32
Nema rikverc  ;D
Nema majku mu, a nikoga da pomogne, a stepenik na ulazu, a ulaz tesan, a akrapi skupi...;D

Najte¾e mi je pao deo sa nemanjeM nikoga da pomogne...

pa zovi sl put  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

do¹o jutros marsovac do ulaza, pa okreno nazad. kapiram da je gledao gde su ona dvojca, ¹to su se 'trkali' onomad gurajuæi motore. mislim, dare sine, nema vi¹e trkanje, æenas kritikuju posle, pa od zajebancije ima da naprave skandal. malo mi je falilo da ga pozovem na kafu, al reko aj neæu, mo¾da nije dobronameran, ko mi 'trkaèi'. : )

clutch&brake

jok  bio fioka al se setio da tebe nema pas zasta da ujede... ali bukvalno
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko


Kostić

istina. al imaju zatvore, neæu da im ostanem du¾an. odmoriæete od mene pa dobrih godinu dana, koliko sam nakupio tiketa za plate. sve æu da im odradim. al dok ne doðu da me vode, ovde sam. jebiga...

Darko

Citat: kosta66 poslato 30 Jul, 2015, 16:32
do¹o jutros marsovac do ulaza, pa okreno nazad. kapiram da je gledao gde su ona dvojca, ¹to su se 'trkali' onomad gurajuæi motore. mislim, dare sine, nema vi¹e trkanje, æenas kritikuju posle, pa od zajebancije ima da naprave skandal. malo mi je falilo da ga pozovem na kafu, al reko aj neæu, mo¾da nije dobronameran, ko mi 'trkaèi'. : )


http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,19536.0.html


cisto da se podsetimo i ko nije ispratio - re pe te ;)

Kostić

e, zbog tvojih zajebancija ima da me zatvore u okove. pa gledao sam lika i bilo mi je sme¹no. do¹ao èovek do ulaza, popeo se na trotoar, gleda i okrene nazad. mo¾da je hteo na kafu, a mene ni pas nema za¹ta da ujede, fala bogu, pa je okrenuo. a zajebo se. bilo je za dve crne : ) èak je bilo i ¹eæera! dodu¹e za jednu...

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 30 Jul, 2015, 17:35
e, zbog tvojih zajebancija ima da me zatvore u okove. pa gledao sam lika i bilo mi je sme¹no. do¹ao èovek do ulaza, popeo se na trotoar, gleda i okrene nazad. mo¾da je hteo na kafu, a mene ni pas nema za¹ta da ujede, fala bogu, pa je okrenuo. a zajebo se. bilo je za dve crne : ) èak je bilo i ¹eæera! dodu¹e za jednu...

...nisi im ti Kole zanimljiv...mislim da je gledao gde je najbolje da se zabode i vreba te sto divljaju kroz ulicu...ako,neka pohvataju one klince sa kolima,ubice nekoga... [ludak]

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major


eclipse4

Citat: Slaninar poslato 31 Jul, 2015, 17:01
Zero - quattro.  :)

! No longer available

koliko vama smesno zvucalo ali ja zasta ne pratim fudbal i nemam pojma ko je ko nego vidim da svi pricaju o ovome pa reko da pitam jer taj tim sto su ga nasi pobedili stvarno neki toliko dobar u italiji ili?
ne zajebavam se...fudbal je za mene spansko selo...

Hohštapler

Citat: eclipse4 poslato 31 Jul, 2015, 21:43
Citat: Slaninar poslato 31 Jul, 2015, 17:01
Zero - quattro.  :)

! No longer available

koliko vama smesno zvucalo ali ja zasta ne pratim fudbal i nemam pojma ko je ko nego vidim da svi pricaju o ovome pa reko da pitam jer taj tim sto su ga nasi pobedili stvarno neki toliko dobar u italiji ili?
ne zajebavam se...fudbal je za mene spansko selo...

I ja isto, sad kad sam ovo video sam oti¹ao na Blic da vidim ¹ta je u pitanju.
Navodno, Vo¹a pobedila neki italijanski klub tamo kod njih 4 - 0
Revan¹ kod nas za koji dan.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4


eclipse4

ovako je otprilike tekao razgovor po pamcenju neznam bas od reci do reci ;)

-zdravo.
-zdravo.

-interesuje me kliko bi me kostalo servisiranje kucne klime?
-oko 15-20e.

-u dinarima ne radim za evre.
-oko 2000-2500.

-a po kom to kursu jer je 15e ispod 2000 a 20e ispod 2500?
-pa neznam koliko je kurs ali tu je negde.

-ok,sta podrazumevas pod servisom,sta se sve radi?
-ciscenje i  pranje filtera,dezinfikacija i dopuna gasa ako je potrebno.

-ciscenje i pranje? (u sali) pa to je valjda u jednom paketu ne naplacuje se valjda i susenje (hahaha).
-ma naravno ne hahaha

-ok.salu na stranu,filteri su skinuti,oprani,ocisceni i vraceni nbazad,sa time nemas ti nista a dezinfikaciju radim sam jednom nedeljno tako da ni to nije potrebno.
-pa onda neznam jedino da proverim koliko hladi i ako treba da se dopuni.

-koliko me kosta dopuna klime?
-pa 15-20e ili u dinare koliko kazes ti (hahaha)

-cek sad ispade ista cena i za kompletno i za pola posla? (sad se ja kao smejem i ono u sali)
-pa eto mi u sustini naplacujemo taj gas a sve ostalo je zapravo besplatno.

-drug,jel to znaci da vas mogu od sada pa nadalje zvati da mi dezinfikujete i perete filtere za dzabe jer to ne naplacujete? (ponovo moje hehehe)
-aaa ne,samo ako i dopunjujemo onda je gratis (hahaha)

-aj ponovo salu na stranu,mada je pitanje opet smesno,znaci prazna klima kad se dopuni je 20e a kad samo malo stavite ono sto fali onda je 15 ako te dobro razumem.
-pa da ali ni jedna klima nije prazna uvek ima neka kolicina gasa sem ako nije kopresor otiso i iscurelo iz nje.

-znaci tu nema sad pustis bocu i vidis koliko je gasa proteklo i toliko naplatis?
-ne to niko ne radi.

-nemoj da se ljutis ja nikada nisam servisirao klimu pa hocu da znam sve.znaci ti mozes da dodjes i da mi ispustis ceo gas iz klime i napunis je zatim je dezinfikujes itd za 20e?
-ne vidim razlog zasto bi to uradio.(da ispusti ceo gas iz klime)

-pa zato sto mi je ok da platim sve to manje od 2500 dinara.kad bi mogao da dodjes?
-imam tvoj broj pa cu se javiti.....

bice na kukovo leto da se javi  [rofl]

Slaninar

Tim iz na¹e beton lige pobedio sa 4-0 solidan tim iz jedne od najjaèih svetskih liga. I to na njihovom terenu.

I to su igrali sasvim pristojno, lepe kontre i ba¹ lepi golovi - kao da znaju!

I to jo¹ Vojvodina. Kad navija¹ za Vo¹u, onda se navikne¹ da gube, pa sve nekako èudno. Morao sam da se u¹tinem na 2-0.  :)


©to je najgore, Vo¹a oti¹la da igra i izgubi - ofanzivna postavka, da se da bar gol, pa kako bude.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 01 Avgust, 2015, 01:38
ovako je otprilike tekao razgovor po pamcenju neznam bas od reci do reci ;)

-zdravo.
-zdravo.

-interesuje me kliko bi me kostalo servisiranje kucne klime?
-oko 15-20e.

-u dinarima ne radim za evre.
-oko 2000-2500.

-a po kom to kursu jer je 15e ispod 2000 a 20e ispod 2500?
-pa neznam koliko je kurs ali tu je negde.

-ok,sta podrazumevas pod servisom,sta se sve radi?
-ciscenje i  pranje filtera,dezinfikacija i dopuna gasa ako je potrebno.

-ciscenje i pranje? (u sali) pa to je valjda u jednom paketu ne naplacuje se valjda i susenje (hahaha).
-ma naravno ne hahaha

-ok.salu na stranu,filteri su skinuti,oprani,ocisceni i vraceni nbazad,sa time nemas ti nista a dezinfikaciju radim sam jednom nedeljno tako da ni to nije potrebno.
-pa onda neznam jedino da proverim koliko hladi i ako treba da se dopuni.

-koliko me kosta dopuna klime?
-pa 15-20e ili u dinare koliko kazes ti (hahaha)

-cek sad ispade ista cena i za kompletno i za pola posla? (sad se ja kao smejem i ono u sali)
-pa eto mi u sustini naplacujemo taj gas a sve ostalo je zapravo besplatno.

-drug,jel to znaci da vas mogu od sada pa nadalje zvati da mi dezinfikujete i perete filtere za dzabe jer to ne naplacujete? (ponovo moje hehehe)
-aaa ne,samo ako i dopunjujemo onda je gratis (hahaha)

-aj ponovo salu na stranu,mada je pitanje opet smesno,znaci prazna klima kad se dopuni je 20e a kad samo malo stavite ono sto fali onda je 15 ako te dobro razumem.
-pa da ali ni jedna klima nije prazna uvek ima neka kolicina gasa sem ako nije kopresor otiso i iscurelo iz nje.

-znaci tu nema sad pustis bocu i vidis koliko je gasa proteklo i toliko naplatis?
-ne to niko ne radi.

-nemoj da se ljutis ja nikada nisam servisirao klimu pa hocu da znam sve.znaci ti mozes da dodjes i da mi ispustis ceo gas iz klime i napunis je zatim je dezinfikujes itd za 20e?
-ne vidim razlog zasto bi to uradio.(da ispusti ceo gas iz klime)

-pa zato sto mi je ok da platim sve to manje od 2500 dinara.kad bi mogao da dodjes?
-imam tvoj broj pa cu se javiti.....

bice na kukovo leto da se javi  [rofl]
Neko ti dade minus, ali èista retardacija, kao kad bih instalaciju novijeg drajvera za recimo grafièku, naplaæivao 15-20 eura... :o [facepalm]
Mada znam da ima retarda koji ne umeju sijalicu da zamene, a pranje filtera za klimu im je kvantna mehanika... Takve ko jebe...