Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

feelgod

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Jul, 2015, 13:30
Dolazi viktor do mene juce (black adder, kompco) i donosi slike...ja na brzaka zovem perlxa (deterdzenta) i pitam ga sta je sa njima....on na putu za urgentni....ja i viktor se tresemo u radionici, ja ne mogu da radim on srce kafu....gledamo slike ne verujemo....on je prosao nakon hitne i video motor i slikao...nista dalje....nakon petnaest munuta deterdzent javlja da ni kurac nisu slomili i da se setkaju po urgentnom....idu kurac...sjebase mi dan.....ali nakon toga laganice...kafca rakijica....ko jos mora da radi po ovom vremenu.

Bato bas sam kurac i polomio, hahahhaha, nabio sam se na korman i sada imam neku cisticu na dasnom jajetu, koje mi je sada veliko za dva.

Hohštapler

U jebem ti...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

ovo je za nit ovamo nit tamo....za osmeh je da je sve u redu a za izbacivanje iz takta sam dogadjaj.....ali gledano sa vedrije strane,drago mi je da se sve zavrsilo najbolje sto je moglo.....

[cheers] [cheers] [cheers]

goranvojska

e bre.ja 2 dana nisamnaforumuitipravis sranja.ma ok.da ste vi zivi i zdravi pa opet na motor.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: feelgod poslato 18 Jul, 2015, 23:25
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Jul, 2015, 13:30
Dolazi viktor do mene juce (black adder, kompco) i donosi slike...ja na brzaka zovem perlxa (deterdzenta) i pitam ga sta je sa njima....on na putu za urgentni....ja i viktor se tresemo u radionici, ja ne mogu da radim on srce kafu....gledamo slike ne verujemo....on je prosao nakon hitne i video motor i slikao...nista dalje....nakon petnaest munuta deterdzent javlja da ni kurac nisu slomili i da se setkaju po urgentnom....idu kurac...sjebase mi dan.....ali nakon toga laganice...kafca rakijica....ko jos mora da radi po ovom vremenu.

Bato bas sam kurac i polomio, hahahhaha, nabio sam se na korman i sada imam neku cisticu na dasnom jajetu, koje mi je sada veliko za dva.

jaja nije pominjao....samo kurac...ne znam zasto :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

sad ce da bude sta radi filip eno ga ladi jaja u lavabou :D bitno je da ste zivi i zdravi hvala bogu :D :D brz oporavak pa se vidimo a motor æe da se sredi :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Mik

Pa k'o kapljica .....  :)!

Koje opijanje jbt.  :)!

Sasvim neplanirano se nadjem na pancevackom moto-skupu, i udjem unutra potpuno pijan (ali normalno potpuno pijan [neampojma]), i to kad je ulaz bio "fraj" ( jer paz' da im ne platim kad nema gole zene, striptiz i te poslastice  :)). I sta cu drugo, pa nastavim tu da pijem  :).

I onda svane, i meni nesto mrak na oci (i to je obicno, a spada u ruzne navike), i aj' da probam kuci, i to ne ide  :)! Pa padnem  [rofl]! Pridju ljudi, dignu me, dignu i bicikli, "Jel' ti dobro?", ja kazem "Jeste, ali meni je bilo najmanje isto tako  dobro i dole." I odem ja tako, al' ne vise od 2 metra, i opet se prospem  :). I opet pridju ljudi (ma sta li su samo tu trezni radili, trazili  [neampojma]?), i dignu me, ja im opet padnem  :) (padne i bicikli), i nemam pojma koliko puta tako  [neampojma]! Od svog njihovog truda i dobre volje ne bi nista, ja lezim pa lezim ko kolac jbt.(U stvari je to sasvim normalna stvar, jedan od osnovnih prirodnih zakona je teznja svega u prirodi ka minimumu energije, nesto k'o kapljica, sasvim tako nesto, k'o kapljica! E, al' ovi trezni o tome nemaju pojma! Ja k'o kapljica, bicikl k'o bicikl  :). Bicikl trazi trecu tacku oslonca, ja mu nadjem, pa onda ja k'o kapljica.  [rofl])

Probudim se (ne znam kojim cudom, u svom krevetu), gledam na sat, pola ses', kojih pola ses', ono popodne! Sad cu da popijem nekolike kafe, utiske nema smisla sredjivati, nego idem posle da kupim vodku, najbolje da se opet napijem, ne valja se naprasno trezniti. Gle, evo u sobi i bicikl, i na to cu da se pozovem. I zloupotrebim!

Znam da nisam normalan, al' tek necu da budem! Ili tek sto necu da budem. Nego cu opet k'o kapljica.

(Kako je divno biti mlad i lud! A ja mator i glup!)

(Izvinjavam se svima kojima sam tamo dosadjivao, zahvaljujem im se na strpljenju i toleranciji  [thumb_up], zahvaljujem se i onima koji su probali nesto protiv zakona prirode, jer ja k'o kapljica ...  :)!)

ЯЭВОЛУТИОН

Ja bih tebe u zatvor...na duze...pre deset godina idem motorom u selo i u Srbobranu mi jedan matori izleti sa biciklom iz sporedne ulice..ja iskocim i stanem...opletem mu po majci i unuci....sve redom....kad on namota polukruzno u mestu i pravo na mene...udari u mene biciklom i obori me sa motora....lezim ja ispod motora i pokusavam da se iskobeljam a on polako podize biciklo i pokusava nogom da nabode pedalu....ne ide....nakako se iskobeljam i podignem motor a on i dalje cilja...i se vrhom cipele nabada i vrti pedalu...onaj plasticni deo....ne verujem ocima da gledam pijanog dedu koji na oci ne vidi i da me oborio sa motora....sta da mu radim...pomognem mu da se ispentra na biciklu , zaletim ga i pustim niz ulicu...
Polako upalim motor  i odem na kontra stranu....plasio sam se da se ne okrene opet u mene....a koliko je pijan ionako nema sanse kucu da nabode a dalje od kraja sela nece stici kako god,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Deèaci ko¹raka¹i, osvojili titulu prvaka Evrope za mlade reprezentacije. Pobedili ©pance u finalu, i jedni i drugi do finala bili nepora¾eni. Na kraju samo na¹i bez poraza.

clutch&brake

@mik
Da nema neki durex u dupetu?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Mik

#9050
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Jul, 2015, 23:38
Ja bih tebe u zatvor...

[nono] [nono] [nono] Ne bi ti mene u zatvor, nego se ne znamo licno pa si nesto stekao pogresnu sliku o meni. Pa bi ti mene u zatvor ...  [nono] [nono] [nono]

Nego ajde komentar na ostatak tvoje price  :)!
Osnovno je pravilo (bar moje [neampojma]) da kad negde krenes na "tockice", da se na te iste tockice vratis kuci bez ikakvih ... ne znam sta, peripetija (ne znam sta to znaci), problema itd. Pa kao da nikad nisi izasao na Ibarsku, a UVEK i OBAVEZNO mora da se gleda i pored puta! Kako te nije sramota da, u tvojim godinama, pises ovde da nisi video i predvideo budalu  [neampojma]? (Izvini sto grdim, al' grdim samo sugestivno, sa pozitivnom namerom. I ajde vrati moj post, ja otrovan (bas otrovan!) alkoholom vracam sve "tockice" kuci (spao lanac na biciklu, ne znam kako, tek vozio ga nisam u takvom stanju, sve citavo, malo zagrebano levo koleno i to je sve) , a ti padnes sa motora zato sto nisi predvideo budalu!) Kad nisam sposoban ili voljan za nesto, pa to ni ne radim. Sasvim lako.

Nego da, svakakvih na biciklu ima. Treba pobeci od takvih.
Nedavno urusim neku zenu ko Rosi Markeza - ma isto! Ja u zaletu (pustom pancevackom ulicom, pa u Beogradu uopste ne bi' ni vozio bicikli  [neampojma]) prolazim pored nje, pred raskrsnicom koja je poznata po tome da "svi imaju prednost" (idiotsko jedno mesto, stalno neko bezrazlozno krsenje tu, a uvek je pusto, prazno, nigde nikog), i dok sam prolazio pored nje ukapiram da bi ona levo! I vec vidim da ce da mi lupi zadnji tocak svojim prednjim ako zakocim, a moram da zakocim jer je raskrsnica potpuno nepregledna. I sve se nadam da nece, medjutim ... I posle, a sta cu, podignem nju pa njen bicikli (i jos neke stvarcice u cegeru), pa je tesim da ( [neampojma]jer ona se meni izvinjava zato sto je shvatila da je njena greska (meni nista, nisam ja pao)) se ista stvar desila dvostrukom prvaku u GP. Pa je onda zagledam da nema negde neku povredu koja se u prvom trenutku ne oseca, gledam joj glavu - nista, "Ajde da Vas otpratim kuci"  (nije ovo moja ideja nego cuo nesto tako od sluzbe hitne pomoci kao korisno), ona nece, zahvaljuje se, izvinjava se ... meni neprijatno (uvek su takve stvari neprijatne), opet je zagledam da nema negde neku povredu ... Al' koliko god da nisam kriv, pa negde i jesam kriv, saobracajnice su mesto za javnu upotrebu, nisam predvideo da tako nesto moze da se desi - moja greska!  [neampojma] (Da sam bio u autu ili na motorciklu to se ne bi desilo, nesto takvo bi predvideo, bicikli deluje bezazleno a, eto ,nije.)


penzos

Filipu i njegovoj dragoj brz oporavak, jbg, sranja se de¹avaju-da ne tupimo previ¹e. Jednostavno mo¹ se sjebati i kuæi u kupatilu a kamoli po ulici.
a ovi "matori" uvek  [blahblah]   [cheers]  [rofl]


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Mik poslato 20 Jul, 2015, 03:30
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Jul, 2015, 23:38
Ja bih tebe u zatvor...

[nono] [nono] [nono] Ne bi ti mene u zatvor, nego se ne znamo licno pa si nesto stekao pogresnu sliku o meni. Pa bi ti mene u zatvor ...  [nono] [nono] [nono]

Nego ajde komentar na ostatak tvoje price  :)!
Osnovno je pravilo (bar moje [neampojma]) da kad negde krenes na "tockice", da se na te iste tockice vratis kuci bez ikakvih ... ne znam sta, peripetija (ne znam sta to znaci), problema itd. Pa kao da nikad nisi izasao na Ibarsku, a UVEK i OBAVEZNO mora da se gleda i pored puta! Kako te nije sramota da, u tvojim godinama, pises ovde da nisi video i predvideo budalu  [neampojma]? (Izvini sto grdim, al' grdim samo sugestivno, sa pozitivnom namerom. I ajde vrati moj post, ja otrovan (bas otrovan!) alkoholom vracam sve "tockice" kuci (spao lanac na biciklu, ne znam kako, tek vozio ga nisam u takvom stanju, sve citavo, malo zagrebano levo koleno i to je sve) , a ti padnes sa motora zato sto nisi predvideo budalu!) Kad nisam sposoban ili voljan za nesto, pa to ni ne radim. Sasvim lako.

Nego da, svakakvih na biciklu ima. Treba pobeci od takvih.
Nedavno urusim neku zenu ko Rosi Markeza - ma isto! Ja u zaletu (pustom pancevackom ulicom, pa u Beogradu uopste ne bi' ni vozio bicikli  [neampojma]) prolazim pored nje, pred raskrsnicom koja je poznata po tome da "svi imaju prednost" (idiotsko jedno mesto, stalno neko bezrazlozno krsenje tu, a uvek je pusto, prazno, nigde nikog), i dok sam prolazio pored nje ukapiram da bi ona levo! I vec vidim da ce da mi lupi zadnji tocak svojim prednjim ako zakocim, a moram da zakocim jer je raskrsnica potpuno nepregledna. I sve se nadam da nece, medjutim ... I posle, a sta cu, podignem nju pa njen bicikli (i jos neke stvarcice u cegeru), pa je tesim da ( [neampojma]jer ona se meni izvinjava zato sto je shvatila da je njena greska (meni nista, nisam ja pao)) se ista stvar desila dvostrukom prvaku u GP. Pa je onda zagledam da nema negde neku povredu koja se u prvom trenutku ne oseca, gledam joj glavu - nista, "Ajde da Vas otpratim kuci"  (nije ovo moja ideja nego cuo nesto tako od sluzbe hitne pomoci kao korisno), ona nece, zahvaljuje se, izvinjava se ... meni neprijatno (uvek su takve stvari neprijatne), opet je zagledam da nema negde neku povredu ... Al' koliko god da nisam kriv, pa negde i jesam kriv, saobracajnice su mesto za javnu upotrebu, nisam predvideo da tako nesto moze da se desi - moja greska!  [neampojma] (Da sam bio u autu ili na motorciklu to se ne bi desilo, nesto takvo bi predvideo, bicikli deluje bezazleno a, eto ,nije.)


ipak bi ja tebe u zatvor...jer zatvor je za ljude
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Jul, 2015, 11:03
Citat: Mik poslato 20 Jul, 2015, 03:30
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Jul, 2015, 23:38
Ja bih tebe u zatvor...

[nono] [nono] [nono] Ne bi ti mene u zatvor, nego se ne znamo licno pa si nesto stekao pogresnu sliku o meni. Pa bi ti mene u zatvor ...  [nono] [nono] [nono]

Nego ajde komentar na ostatak tvoje price  :)!
Osnovno je pravilo (bar moje [neampojma]) da kad negde krenes na "tockice", da se na te iste tockice vratis kuci bez ikakvih ... ne znam sta, peripetija (ne znam sta to znaci), problema itd. Pa kao da nikad nisi izasao na Ibarsku, a UVEK i OBAVEZNO mora da se gleda i pored puta! Kako te nije sramota da, u tvojim godinama, pises ovde da nisi video i predvideo budalu  [neampojma]? (Izvini sto grdim, al' grdim samo sugestivno, sa pozitivnom namerom. I ajde vrati moj post, ja otrovan (bas otrovan!) alkoholom vracam sve "tockice" kuci (spao lanac na biciklu, ne znam kako, tek vozio ga nisam u takvom stanju, sve citavo, malo zagrebano levo koleno i to je sve) , a ti padnes sa motora zato sto nisi predvideo budalu!) Kad nisam sposoban ili voljan za nesto, pa to ni ne radim. Sasvim lako.

Nego da, svakakvih na biciklu ima. Treba pobeci od takvih.
Nedavno urusim neku zenu ko Rosi Markeza - ma isto! Ja u zaletu (pustom pancevackom ulicom, pa u Beogradu uopste ne bi' ni vozio bicikli  [neampojma]) prolazim pored nje, pred raskrsnicom koja je poznata po tome da "svi imaju prednost" (idiotsko jedno mesto, stalno neko bezrazlozno krsenje tu, a uvek je pusto, prazno, nigde nikog), i dok sam prolazio pored nje ukapiram da bi ona levo! I vec vidim da ce da mi lupi zadnji tocak svojim prednjim ako zakocim, a moram da zakocim jer je raskrsnica potpuno nepregledna. I sve se nadam da nece, medjutim ... I posle, a sta cu, podignem nju pa njen bicikli (i jos neke stvarcice u cegeru), pa je tesim da ( [neampojma]jer ona se meni izvinjava zato sto je shvatila da je njena greska (meni nista, nisam ja pao)) se ista stvar desila dvostrukom prvaku u GP. Pa je onda zagledam da nema negde neku povredu koja se u prvom trenutku ne oseca, gledam joj glavu - nista, "Ajde da Vas otpratim kuci"  (nije ovo moja ideja nego cuo nesto tako od sluzbe hitne pomoci kao korisno), ona nece, zahvaljuje se, izvinjava se ... meni neprijatno (uvek su takve stvari neprijatne), opet je zagledam da nema negde neku povredu ... Al' koliko god da nisam kriv, pa negde i jesam kriv, saobracajnice su mesto za javnu upotrebu, nisam predvideo da tako nesto moze da se desi - moja greska!  [neampojma] (Da sam bio u autu ili na motorciklu to se ne bi desilo, nesto takvo bi predvideo, bicikli deluje bezazleno a, eto ,nije.)


ipak bi ja tebe u zatvor...jer zatvor je za ljude

E, jebi ga, ja stvarno, u ovim godinama, ne mogu da menjam navike. Uobicajeno me salju u "mesto rodjenja" pa ako ti to nesto znaci, a ti izvoli pa me salji tamo :). I to je za ljude  [neampojma]. A i navikao sam tako (tamo)  :).

(I nastavak price posle moto skupa! Keva slusala vesti u 7 ujutru na TV pancevo, pa cula da je bila policija, neredi i hapsenja. I zamalo da ode da me trazi po policijama! Potpuno luda zena, ja (ma i da sam hteo ne bi' mogao, nisam takav, to ne znam da radim) bas nicim nisam proizveo sliku o sebi kao nekom ko ima veze sa policijom, neredima i hapsenjem. Al' niko ko me zna me ne bi povezao sa takvim stvarima, e al' ona uvek  :o [neampojma]!)

(Inace skup bio skroman, pristojan (bar od kad sam ja usao), svi veseli, u raspolozenju, bilo je lepo.  [thumb_up] :) Jedino sto necu da platim kartu ako nema gole zene, ako organizator nece da plati striptizetu da se skine gola ja ne dam pare organizatoru. Nigde u svetu nema moto-skup bez gole zene, e a kod nas policija, neredi i hapsenja umesto golih zena!  [neampojma] [facepalm])

Major

Brz oporavak Fico i Jeco :)
Srecom sam citao od kraja :)

ЯЭВОЛУТИОН

@Mik
pijanac na motoru ugrozava obicno samo svoj zivot....a pijanac na biciklu je obicno opasnost po druge....robijaaaaaaa

p.s.
Da li mozes da zamislis lika koji je prosao ispred mene kroz raskrsnicu i namotao polukruzno i zabo se u mene dok sam ja zbunjeno gledao sta radi pri brzini od 0 na sat....kao maljutka...cini ti se da te promasio a ono se vrati i dingeeeee.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Balsa Wrx

Ova sezona ima malo kise ali puno padova,ali svo zlo s tim kad se dobro SVRSILO  8)
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Balsa Wrx

99% gotov,jos zmigavac,narucene neke jebacke rizoma rucice,retrovizori i to bi bilo tooooo :D :-* [srce] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [joint] [djavo]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Jecko


BOKYBOY