Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

VR 46

Twist of wrist!

Mik

Citat: freepartyman poslato 11 Jul, 2015, 21:15
...Zavrsio sam sa forumom, aj u pizdu materinu..

Nemoj tek tako!
Evo ti 0643295208.
(Mislim da je svaki tvoj post korektan, kome se nije svidjao ... nek ide u pizdu materinu!  :))

Hohštapler

Citat: VR 46 poslato 18 Jul, 2015, 02:00[neampojma]
Feelgood i ¾ena mu juèe u toku dana udarili u auto, lik bez ikakve najave krenuo polukru¾no preko pune ispred njih. Feel uleteo u prozor, a ona preletela.
Najbolja stvar je ¹to nemaju te¾ih povreda. On kolko sam razumeo ima par kopèi na glavi, kako ne znam, navodno je imao full face kacigu, ona ugruvana... to je ono ¹to znam. Ako sam pogre¹no preneo ne zameri.
Manje bitno:
Motor otkinut prednji kraj, verovatno æe od njega ostati pa¹teta po¹to ni za kobasice nije ostalo puno...
PS.
I ovo definitivno ne treba u temu ©ta vam je izmamilo osmeh po¹to je meni izmamilo strah i bes.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Jul, 2015, 07:29
Citat: VR 46 poslato 18 Jul, 2015, 02:00
[neampojma]
Feelgood i ¾ena mu juèe u toku dana udarili u auto, lik bez ikakve najave krenuo polukru¾no preko pune ispred njih. Feel uleteo u prozor, a ona preletela.
Najbolja stvar je ¹to nemaju te¾ih povreda. On kolko sam razumeo ima par kopèi na glavi, kako ne znam, navodno je imao full face kacigu, ona ugruvana... to je ono ¹to znam. Ako sam pogre¹no preneo ne zameri.
Manje bitno:
Motor otkinut prednji kraj, verovatno æe od njega ostati pa¹teta po¹to ni za kobasice nije ostalo puno...
PS.
I ovo definitivno ne treba u temu ©ta vam je izmamilo osmeh po¹to je meni izmamilo strah i bes.

Sad mi neskez javio :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jefta

Dobro su oboje, juce sam bio u urgentnom centru sa njima, kaze doktor za filipa da mu je sve u redu sa glavom, jer nije unutra ni bilo ista sto moze da se povredi, suplja glava, samo jedna zica sto drzi usi :)
Jeca je ugruvana, ali isto dobro,malo se ne seca svega, ali to je normalno.
Dobro su oboje sto je najbitnije.

Preneli smo suzuki do Miljakovca, sjeban je prednji kraj, ali to je sve bukvalno, kada ga pogledate od rezervoara ka nazad nema ogrebotinu. Postavicu slike malo kasnije posto sada kucam sa telefona.

feelgod


feelgod

Ljudi i treba ovakva stvar da bude u "Sta mi je izmamilo osmeh" jer se Coe i ja smejemo kao ludaci po ceo dan jer smo ostali zivi i zdravi.
Ima ugruvotina, poderotina tu i tamo i 3 kopce na mom celu, to mi je najteze palo jer mrzim oziljke na glavi a sada i ja imam isti.

Jedini pravi oziljak je zbog straha koji je bio neopisiv, iskreno sam se usro do jaja pogotovu kada sam vide Jecu ko ja preletela preko auta i lezala
sa druge strane nepomicna. Da stvar bude gora lezala je na gitari koju smo nosili drugaru, ona je mogla da joj polomi kicmu ali je zapravo
ublazila pad.

Hvala vam svima koji ste uz nas, hvala na recima podrske.

DraganPavlicevic

Filipe i Jeco, drugari na¹i, zar i vi? A taman sam mislio da te "nalupam" do Ralje, dru¾e moj. Veoma mi je drago da te smisao za humor nije napustio, bez obzira na taj maler.Raduje me ¹to je koliko toliko sve pro¹lo u redu. Mladi ste, pa æe i "rana" brzo zarasti. Mislim da si ovo namerno uradio, samo da se ne bi susreo na megdan sa mnom.®ao mi je ¹to vas neæe biti kod Uff-a ove nedelje, ali videæemo se mi uskoro. Brz oporavak i mislim na vas.

Andreja

Ma do jaja su Jeca i Filip, isprdasmo se sinoæ za sve pare :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

Dolazi viktor do mene juce (black adder, kompco) i donosi slike...ja na brzaka zovem perlxa (deterdzenta) i pitam ga sta je sa njima....on na putu za urgentni....ja i viktor se tresemo u radionici, ja ne mogu da radim on srce kafu....gledamo slike ne verujemo....on je prosao nakon hitne i video motor i slikao...nista dalje....nakon petnaest munuta deterdzent javlja da ni kurac nisu slomili i da se setkaju po urgentnom....idu kurac...sjebase mi dan.....ali nakon toga laganice...kafca rakijica....ko jos mora da radi po ovom vremenu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jecko

@feelgod i Coe.....Hvala Bogu da ste ok! Citam (pre nego sto sam skapirala da ste ok) i zvuci uzasno....


on topic....Zavrsen Ramazan....sad mogu nazad na posaoooo :D  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Darko

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Jul, 2015, 13:30
Dolazi viktor do mene juce (black adder, kompco) i donosi slike...ja na brzaka zovem perlxa (deterdzenta) i pitam ga sta je sa njima....on na putu za urgentni....ja i viktor se tresemo u radionici, ja ne mogu da radim on srce kafu....gledamo slike ne verujemo....on je prosao nakon hitne i video motor i slikao...nista dalje....nakon petnaest munuta deterdzent javlja da ni kurac nisu slomili i da se setkaju po urgentnom....idu kurac...sjebase mi dan.....ali nakon toga laganice...kafca rakijica....ko jos mora da radi po ovom vremenu.

Zato se ti juce ne javljas na tel kad te zovem , srces rakijicu ... Ccc

mareskin

Citat: feelgod poslato 18 Jul, 2015, 12:54
Ljudi i treba ovakva stvar da bude u "Sta mi je izmamilo osmeh" jer se Coe i ja smejemo kao ludaci po ceo dan jer smo ostali zivi i zdravi.
Ima ugruvotina, poderotina tu i tamo i 3 kopce na mom celu, to mi je najteze palo jer mrzim oziljke na glavi a sada i ja imam isti.

Jedini pravi oziljak je zbog straha koji je bio neopisiv, iskreno sam se usro do jaja pogotovu kada sam vide Jecu ko ja preletela preko auta i lezala
sa druge strane nepomicna. Da stvar bude gora lezala je na gitari koju smo nosili drugaru, ona je mogla da joj polomi kicmu ali je zapravo
ublazila pad.

Hvala vam svima koji ste uz nas, hvala na recima podrske.

Au! Vi ste onda dobro prošli.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

banevuk

AAuuuuu koje sranje.Dobro je da ste oboje OK.Koji lerma za motor. Znam da æe ih biti jo¹ hvala bogu. Ovo je postalo ludaja kako se idiotic pona¹aju na putevima  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

UFF

juce sedeli gore na vrhu kad me zove hostapler i kaze za filipa i jecu
ja odmah na motor pravo kod njih i tek onda saznam da se to desilo jos ujutru, jbg dobro je

http://s30.postimg.org/fjrkcceht/IMG_20150717_215054.jpg

mali_zmaj

ajd ¾iva glava,ostalo æe se srediti.. ne dajte se!!
jin-jang

mali_zmaj

Citat: Mik poslato 18 Jul, 2015, 02:42
Citat: freepartyman poslato 11 Jul, 2015, 21:15
...Zavrsio sam sa forumom, aj u pizdu materinu..

Nemoj tek tako!
Evo ti 0643295208.
(Mislim da je svaki tvoj post korektan, kome se nije svidjao ... nek ide u pizdu materinu!  :))
evo odoh ja u pizdu materinu,jest malo vruæina i vla¾no tamo...,posebno na ovu vruæinu,al samo da se ne nervira¹!! izvini ako sam rekao ne¹to sa èime si se ti osjeæao prozvanim,ja sam govorio u globalu!!
jin-jang

perlx

За мало да их избаце из ургентног због непримереног понашања, квари остале пацијенте :D
! No longer available

Glava Dole


Hohštapler

Citat: UFF poslato 18 Jul, 2015, 15:04
juce sedeli gore na vrhu kad me zove hostapler i kaze za filipa i jecu
ja odmah na motor pravo kod njih i tek onda saznam da se to desilo jos ujutru, jbg dobro je

Mene zove drugar i pita: "El si ti spominjao da ti neki drugar vozi GSa, ko fabrika, motor ko nov, Feelgood"- a stvarno sam mu prièao kako je Fiæa kupio perverzija motor, i kako sam promenio mi¹ljenje o tim BIG naked ma¹inama,
i tad u razgovoru ja spomenuo da mu je nick Feelgood, ovaj ga zna sa BJB al nije ga upoznao, i ka¾e: "Eno pi¹e da su ga isekli kolima, da se zakucao i da je motor sjeban skroz!"
Ja se prepolovio!
Telefon, gledam imenik, nemam Pra¹kov broj - kako ne znam, zovem UFFa, ne javlja se, zovem æizaLa, ka¾e sad æe on da zove da èuje, javlja se posle kojeg minuta - dobro su.
E tad mi je laknulo... posle UFFu javio.

ON sprdnja;
Fiæo, jebe¹ o¾iljak, ni do sad nisi bio lep! [zvizdi]  :-* [srce]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.