Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Mik

Citat: freepartyman poslato 28 Jun, 2015, 13:34
A to sto pricate da SSzgo renta kola, ...

Meni ovo ima smisla! Da zivim npr. u Italiji (u kojoj ima trkackih staza vise nego kod nas zabavista), da (na ne znam koji nacin [neampojma], nije to meni sudjeno) imam para, ja takve stvari uopste ne bi kupovao - nego rentiram Ferrari, isteram ga na trkacku stazu, iscepam mu gume, kulturno podmirim sve troskove, i boli me kurac ko ce posle da podesava trkacki motor, i ne strepim od toga da to neko moze da uradi pogresno. Za normalni, svakodnevni saobracaj najbolji je najjednostavniji, najpregledniji, mali auto, pa koliko god da sam bogat.


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Jun, 2015, 16:54
Citat: Joker poslato 28 Jun, 2015, 16:46

.....da ti otac i majak nisu zeleli decu ti nebi postojao.....U prirodi svake zivotinje je instinkt  ...

A sta ako sam napravljen samo zbog bodova za stan? Sta bi me lose snaslo da se nisam rodio?

I jesi u pravu, i nisi! I, s obzirom na stanje u celom svetu, mislim da zestoko nisi! (Ne tvrdim da sam u pravu, tako mi deluje.)

(P.S. Za one mladje, u vreme prokletog Tita su bili neki bodovi za stan.)

Mik

Citat: Hattrick poslato 28 Jun, 2015, 22:21
Citat: Jecko poslato 28 Jun, 2015, 22:06
@mkt
Eto, ti hoces, ja (hipoteticki) mogu.  [srce]
To je to  ;D

Mada bi nekako bolje bilo da on moze, a ti hoces  :)

[rofl] [rofl] [rofl], ulepsa mi dan,  [thumb_up] !

mi¹ko_kolo

Citat: Mik poslato 29 Jun, 2015, 00:57

A sta ako sam napravljen samo zbog bodova za stan? Sta bi me lose snaslo da se nisam rodio?

(P.S. Za one mladje, u vreme prokletog Tita su bili neki bodovi za stan.)

Neki ste dobijali stanove, a neki smo morali i tada da kupimo. ;)

SSZGO

Citat: Mik poslato 29 Jun, 2015, 00:46
Citat: freepartyman poslato 28 Jun, 2015, 13:34
A to sto pricate da SSzgo renta kola, ...

Meni ovo ima smisla! Da zivim npr. u Italiji (u kojoj ima trkackih staza vise nego kod nas zabavista), da (na ne znam koji nacin [neampojma], nije to meni sudjeno) imam para, ja takve stvari uopste ne bi kupovao - nego rentiram Ferrari, isteram ga na trkacku stazu, iscepam mu gume, kulturno podmirim sve troskove, i boli me kurac ko ce posle da podesava trkacki motor, i ne strepim od toga da to neko moze da uradi pogresno. Za normalni, svakodnevni saobracaj najbolji je najjednostavniji, najpregledniji, mali auto, pa koliko god da sam bogat.




pa u pravu si, odes na dva sata i das 1000 eur i vozio si ferari

i ovo za pregledan mali auto budzetski, cls upravo odgovara tom opisu
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Citat: mazzi poslato 28 Jun, 2015, 18:09
Lepo bi bilo kad bi svi protivnici dece ostali pri tome do kraja zivota ... medjutim to im se posle 40 promeni pa onda imamo Bake i Deke koji imaju decu a ta deca su onda jako jako razmazena posto se zna da Bake i Deke uvek razmaze malu decu ;)

nema ovde onih koji su protivnici dece, samo oni kojih ih kao svoje trenutno ne zele, da li sto nemaju odgovarajuceg partnera ili imaju druga interesovanja nebitno je, mozda ih ne zele ikad i to je ok
kazes lose kad ih prave matori, pa jeste a jel bolje kad ih napravis sa ispod 20god (slucajno sto se desi u velikoj vecini slucajeva) ne znas ni o sebi da brines a o deci ces? i koji je procenat opstanka tih mladih brakova?

Citat: Jecko poslato 28 Jun, 2015, 19:06
Samo sto neki ljudi ovde hoce da mi objasne kako su njihovi prioriteti ispravniji od mojih... [neampojma]

tacno tako, mislim da niko nista ne pravdava vec neko ovde nesto namece tj mozda neko oppravdava svoju decu? :D

Citat: freepartyman poslato 28 Jun, 2015, 20:23
A ti pacovi kad dobiju mlade bave se njima mesec dana i onda kud koji mili moji..Poredis ljude sa pacovima,bas banalizujes.

pacovi POJEDU svoju decu ako ih ne odvojis na vreme

Citat: Mik poslato 29 Jun, 2015, 00:57
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Jun, 2015, 16:54
Citat: Joker poslato 28 Jun, 2015, 16:46

.....da ti otac i majak nisu zeleli decu ti nebi postojao.....U prirodi svake zivotinje je instinkt  ...

A sta ako sam napravljen samo zbog bodova za stan? Sta bi me lose snaslo da se nisam rodio?

I jesi u pravu, i nisi! I, s obzirom na stanje u celom svetu, mislim da zestoko nisi! (Ne tvrdim da sam u pravu, tako mi deluje.)

(P.S. Za one mladje, u vreme prokletog Tita su bili neki bodovi za stan.)

bilo je poprilicno dece i iz tog razloga
jos cesci je ovaj : "kako mislis sto sam pravio decu? pa iz istog razloga sto sam se i zenio - zato sto je to normalno - to svi rade"
a najcesci: "pa da bi imao ko da me cuva kad budem bio star"

mrle

¾iveo sam ¾ivot jednog boema, pio, izlazio svaki dan, vozio, i¹ao po skupovima, ¾urkama, pravio ludnicu na svakih nekoliko dana u kuæi na Brdu u vikendici...
¾iveo punim pluæima (za neke je to ¾ivot), spoznao sam i drugu stranu, nikad se ne bi vraæao nazad.
TV ne gledam, uvek neko pozori¹te i zajebancija.
samo 30 sekundi...

! No longer available

freepartyman

Citat: UFF poslato 29 Jun, 2015, 11:50
Citat: mazzi poslato 28 Jun, 2015, 18:09
Lepo bi bilo kad bi svi protivnici dece ostali pri tome do kraja zivota ... medjutim to im se posle 40 promeni pa onda imamo Bake i Deke koji imaju decu a ta deca su onda jako jako razmazena posto se zna da Bake i Deke uvek razmaze malu decu ;)

nema ovde onih koji su protivnici dece, samo oni kojih ih kao svoje trenutno ne zele, da li sto nemaju odgovarajuceg partnera ili imaju druga interesovanja nebitno je, mozda ih ne zele ikad i to je ok
kazes lose kad ih prave matori, pa jeste a jel bolje kad ih napravis sa ispod 20god (slucajno sto se desi u velikoj vecini slucajeva) ne znas ni o sebi da brines a o deci ces? i koji je procenat opstanka tih mladih brakova?

Citat: Jecko poslato 28 Jun, 2015, 19:06
Samo sto neki ljudi ovde hoce da mi objasne kako su njihovi prioriteti ispravniji od mojih... [neampojma]

tacno tako, mislim da niko nista ne pravdava vec neko ovde nesto namece tj mozda neko oppravdava svoju decu? :D

Citat: freepartyman poslato 28 Jun, 2015, 20:23
A ti pacovi kad dobiju mlade bave se njima mesec dana i onda kud koji mili moji..Poredis ljude sa pacovima,bas banalizujes.

pacovi POJEDU svoju decu ako ih ne odvojis na vreme


Haha gde si to procitao? Misevi su poznati da jedu svoje mlade ponekad,pacovi su odlicni roditelji stavise nekad imaju i dadilje. Desava se da jedna grupa pacova napadne drugu grupu i potamani mlade,ali je i to retkost. Zasto su to najprostranjeniji sisari na svetu ako jedu svoje mlade? Sta, ljudi dolaze kod beba pacova kad imaju dva meseca da ih odvoje od roditelja jer ce ih ovi pojesti [rofl] [rofl] . Ko ih odvaja u u kanalizaciji od roditelja?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

pitaj nekog odgajivaca
trudne zenke odvaja od grupe i pogotovo od muzjaka inace ih nema, proslog kad sam uzeo sav krvav kaze jeli su je i vadili iz nje dok se ova poradjala
ima ih mnogo i razmnozavaju se brzo pa tako i prezivljavaju inace nije cudno ni retko da pojedu mlade
inace i zecevi su jos gori, zenka kad se porodi nece da se prca dok ima decu pa ih muzjak sve pobije da bi i dalje jebo

mrle

Citat: freepartyman poslato 29 Jun, 2015, 13:12
pacovi su odlicni roditelji stavise nekad imaju i dadilje.


Ko ih odvaja u u kanalizaciji od roditelja?

sam si dao odgovor: Dadilje.

Lazic


UFF

nekad ih i majke pojedu
i nije uvek zato sto ih ima previse ili nema hrane pa sjebe nekog bolesnog da bi ostali preziveli vec ima hrane svi su zdravi a sve ih pojede

evo i detaljnog istrazivanja koga interesuje cisto da sprecim da se freepartyman upusti dalje u raspravu pa onda ovim da ga pokopam :D
http://www.ratbehavior.org/infanticide.htm


@ lazic i ova rasprava oko dece je offtopic pa sto ne bi onda otisli i na pacove i njihovu decu

http://www.youtube.com/watch?v=DZ1x7csuiBM
http://www.youtube.com/watch?v=idG1Z1nM_x0
http://www.youtube.com/watch?v=uV5MElxWrXg

freepartyman

Jebiga pokopao si me  [rofl] Eto ne trebaju nam vise otrovi nek se izjedu sami  ;D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

pa nisam rekao da se to stalno i sa svima desava ali je vrlo cest slucaj zato trudne zenke idu u svoju kutiju pa su sanse mnogo manje jer tad moze samo ona da ih pojede a ne i svi ostali

freepartyman

Pa pazi boli me mali prst sta je realno, nego neko je uzeo da poredi pravljenje dece kod ljudi sa pacovima  [neampojma] :wtf:
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kalesin

Cek cek cek.. i vama je sve ovo izmamilo osmeh.. pa meni se place posle citanja ovog gore...  :(

A osmeh su mi izmamile Ann & Nancy Wilson i njihova obrada Stairway To Heaven.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic

@Uff:
Da je neki botanièki forum ili mlada mama i kako ne pojesti svoju decu pre puberteta...:o ;D

Nadalina

Spakovala sam kofer cak 36 sati pre polaska - pa, ja sam sama sobom odusevljena!!!
Inace ga pakujem nekoliko sati pred put, tj. tu noc.... ;D

Hotel u centru Pekinga rezervisan, odlazak na Zid isto tako! A onda peeeeetak - via Srbija! Bre! :D
Dzukela u podznaku

Lazic