Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

BRAVOOOOOOOOOO ORLICIIIIIIIIII BRAVO ZA FINALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE  [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mi¹ko_kolo


bigsheki

komsinica dzeni sa prvog,napustila je muza......vratila mu se danas,izmamilo mi je bas osmeh :)

BOKYBOY

Citat: bigsheki poslato 17 Jun, 2015, 15:28
komsinica dzeni sa prvog,napustila je muza......vratila mu se danas,izmamilo mi je bas osmeh :)

...a sto tebi osmeh...skinula se tebi sa grbace ili... [neampojma] ;D

bigsheki

iz vise razloga......ozenjen sam care...sve sto napisem moze se nekad upotrebiti protiv mene :) drago mi je da se vratila i da je komsija sretan,sad sadm i ja sretan jer se dzeni vratila

BOKYBOY

Citat: bigsheki poslato 17 Jun, 2015, 15:53
iz vise razloga......ozenjen sam care...sve sto napisem moze se nekad upotrebiti protiv mene :) drago mi je da se vratila i da je komsija sretan,sad sadm i ja sretan jer se dzeni vratila

+

Hattrick

Znaci Jenny komsijska radost  :)

Lazic


bigsheki


Kalesin

Iznenadna voznjica od 150km  [yahoo] :D :D
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mkt



VR 46

Twist of wrist!

kosta92

Svaka im cast!!! Majstorstvo !!
Sam biras kako zivis ! :)


Darko

Negde u tri lepe.... Mozak na off ... ;)


mali_zmaj

nisam gledao utakmicu zadnjih deset godina,ovu sam danas gledao!! svaka im cast!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Realno...Brazil bolji....mi dali gol vise i pobedili.....ne pobedjuje uvek najbolji....neki put sreca ima odlucujuci uticaj.....najbolju utakmicu smo odigrali na startu sampionata i izgubili....posle toga smo losije igrali ali dobijali u produzetcima ili na penale....cudno je to...svaka cast momcima jer sreca mora da se zasluzi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

kad je trebalo bili su hladne glave,i iskoristili trenutak,i sansu i dali gol!! ja to tako gledam!! po meni su uradili vise nego A tim zadnjih deset godina!! dali sam spomenuo da zadnjih deset godina nisam pogledao ni jednu fudbalsku utakmicu reprezentacije...
jin-jang

freepartyman

Pare i kurve ljude kvare,sta se cudis ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man