Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Jecko

Stigle MM helanke.... :D   [yahoo]

Kad vec majice niko nece da stampa....  [neampojma]

BOKYBOY

Citat: Jecko poslato 04 Jun, 2015, 14:57
Stigle MM helanke.... :D   [yahoo]

Kad vec majice niko nece da stampa....  [neampojma]

...a slike...? [neampojma]
...p.s...ne na stolici vec na guz...onaj na tebi... ;D

Lazic


BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 04 Jun, 2015, 17:06
Perverznjak matori...;D

...sto bre...pa Jecka je moja drugarica...ne gledam ja nju tako kako ti mislis...iako ima savrseno telo... [thumb_up]

Lazic

Odkud zna¹ kako ja mislim da je gleda¹...??? :P ;D :-*

Balsa Wrx

 Jecka nam dolazi namore brzo pa vi vidite   :P i jos neki manijaci masalaaa   :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

makinjo

Citat: Laziæ poslato 05 Jun, 2015, 00:00
Odkud zna¹ kako ja mislim da je gleda¹...??? :P ;D :-*
Svi znamo kako tvoja glava razmislja  :P ;D

Citat: Balsa Wrx poslato 05 Jun, 2015, 01:02
Jecka nam dolazi namore brzo pa vi vidite   :P i jos neki manijaci masalaaa   :D



Malisa kako si ti sada? :)
Jel dolazis u Sarajevo ?

Kalesin

Prekjuce popodne, juce i danas kezim se toliko da nema usiju islo bi oko glave.. Arai Viper GT... :P  [yahoo]

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mkt


dusankobgd

Aj sto je lepa nego i dobra. =)

Bori¹a


Balsa Wrx

Citat: makinjo poslato 05 Jun, 2015, 01:07
Citat: Laziæ poslato 05 Jun, 2015, 00:00
Odkud zna¹ kako ja mislim da je gleda¹...??? :P ;D :-*
Svi znamo kako tvoja glava razmislja  :P ;D

Citat: Balsa Wrx poslato 05 Jun, 2015, 01:02
Jecka nam dolazi namore brzo pa vi vidite   :P i jos neki manijaci masalaaa   :D



Malisa kako si ti sada? :)
Jel dolazis u Sarajevo ?

Kad ono bjese pada 20 21. jun? zavisi ako mi skinu ova govna sa mene ranije pa makar dan ranije icu sto da ne ali sa longetama i gipsevima ne mogu :D rekli su od 4 do 6 sedmica  tako da se nadam da ce bit ovo 4 sedmice tj za 10ak dana da mi to skinu..  :P
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

ne¹to nije u redu, veæ sedam dana mi se ni¹ta nije pokvarilo na motoru [neampojma]

Lazic


mali_zmaj

jin-jang

makinjo

Citat: Balsa Wrx poslato 05 Jun, 2015, 16:01
Citat: makinjo poslato 05 Jun, 2015, 01:07
Citat: Laziæ poslato 05 Jun, 2015, 00:00
Odkud zna¹ kako ja mislim da je gleda¹...??? :P ;D :-*
Svi znamo kako tvoja glava razmislja  :P ;D

Citat: Balsa Wrx poslato 05 Jun, 2015, 01:02
Jecka nam dolazi namore brzo pa vi vidite   :P i jos neki manijaci masalaaa   :D



Malisa kako si ti sada? :)
Jel dolazis u Sarajevo ?

Kad ono bjese pada 20 21. jun? zavisi ako mi skinu ova govna sa mene ranije pa makar dan ranije icu sto da ne ali sa longetama i gipsevima ne mogu :D rekli su od 4 do 6 sedmica  tako da se nadam da ce bit ovo 4 sedmice tj za 10ak dana da mi to skinu..  :P
19og pocinje. Pa i  ako ti ne skinu vidimo se dole :)

Kalesin

Citat: Bori¹a poslato 05 Jun, 2015, 14:01
gde je pinlock? :D

Evo ga na polici...sad ne moram da ga kacim, kad malko zahladni....
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

balcan girl

izbace nas iz kafica nocas, dobro jutros i ekipno odemo kod drugarice na gajbu da nastavimo da pijemo i ja kao vidiiiii odsrafila ti se brava, i kao svako dobro dete zavuèem ruku u moju sport bili torbicu i izvadim moj mini alat kao svajcarski nozic izvadim srafciger i zasrafim bravu :D ekipa likova me pogleda èudno i kaze brateeeeeeeee da li je moguceeeeee da si tolikiii retard da izvadis srafciger iz torbe, mi mislili ti tu nosis sminku kurac palac a ti ladno nosis alaaaaat :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


PECA BMW

Citat: balcan girl poslato 06 Jun, 2015, 08:05
izbace nas iz kafica nocas, dobro jutros i ekipno odemo kod drugarice na gajbu da nastavimo da pijemo i ja kao vidiiiii odsrafila ti se brava, i kao svako dobro dete zavuèem ruku u moju sport bili torbicu i izvadim moj mini alat kao svajcarski nozic izvadim srafciger i zasrafim bravu :D ekipa likova me pogleda èudno i kaze brateeeeeeeee da li je moguceeeeee da si tolikiii retard da izvadis srafciger iz torbe, mi mislili ti tu nosis sminku kurac palac a ti ladno nosis alaaaaat :D :D :D

a ti mrtva ladna " pa ja vozim Kawasaki "  [rofl]  [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !