Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

@"mlade" tate:
Eeee, samo da ste pravili decu na vreme... :P :P :P ;D ;D ;D

Mik

Citat: kosta66 poslato 12 Maj, 2015, 10:40
juèe kod semafora gde se skreæe za bokiliæa, pali se ¾uto, idem ¹es banki i reko, aj da stanem, ne ¾urim i stanem i u tom trenutku skapiram da prema meni ide prikolica, sama, bez auta. zinem i spremim se da skoèim sa motora i zapalim u stranu, kad ona bum, tras, krlj, ¹rip i stade u sred raskrsnice. usro sam se ko bulja. posle manje od lilometar, na putu do one druge pazove, èetri auta, jedan drugom u dupetu u lomu, jedan u kanalu. onda sam ukapirao da nisam ni trebo dizlazim iz kuæe.... posle malo opeglo od zmajeva, stigo kr¹ do 180, kad eto ga bemve u bulji, oæe se trka. ja gas, kr¹ ne dalje pa da jebe kevu. onda poskoèi, ispadne mi sedi¹te na 180, (nisam ga u¹rafio da bi lak¹e kopo po kr¹u, nebili sazanao ¹ta ga jebe) ja se dignem da ga namestim i oooooooooooooooooop - NJIVAAAAAAAAAAAAAA!


sreæa pa sam pustio gas, bemve proðe a ja se opet usro ko bulja. sumsuma, juèe sam se usro triput u sat vremena. bruka! ;D


A da nisi ti neki vojvodjanin?

(To je taman ta pamet!)

Kostić

jokbre, nem gde da istresem muda, pa po vojvodini.

Lazic

©ta ka¾e¹, neæe preko 180...? Sa'ranjivaèu motora...

Glava Dole


Hohštapler

Prièa poèinje ovako.
Dan ranije koleza Uff me pita da mu pokupim 15 odraslih zamoraca, koji su potencijalna klopa njegovim ta¹tama (zmijama).
Aj ¹ta æu, sve za Manijake...
Èujem se sa èovekom, dogovorimo vreme, samo da donesem kutiju za njih. OK. (ovo sam slago u momentu, odakle meni kutija za 15 odraslih ¾gadija?! Al reko naæi æu)
I juèe posle posla oko 20h krenem redom po radnja na Novoj Detelinari da prosim kartonsku kutiju, prièam prièe ljubaznim prodavaèicama kako mi je za morsko prase koje treba da pokupim (a' su ¾ene naivne).
Dobijem u Zelenoj Pijaci kutiju od banana, i ja sav sretan natovarim to korpu od svog bajsa i krenem ka dogovorenom mestu.
U jednom trenutku kad sam prolazio pored PREPUNOG G-PABA (bajkeri znaju koji je lokal u pitanju) shvatim da izgledam ko oni cigani ¹to skupljaju kartone sa kutijom banana natovarenom na korpu od mog bajsa... JEBEM TI ®IVOT ©TA SVE NEÆU ZBOG FORUMA RADITI...  [rofl] [rofl] [rofl]


Zovem Uffa, prièam mu prièu on vri¹ti na slu¹alicu i ka¾e SLIKAJ SLIKAJ!  :'( ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Pa ne radi¹ to zbog foruma bajo veæ zbog drugara... Forum nas samo digitalno okuplja od okupljanja do okupljanja :)

®IGULEEE :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Ne zbog foruma foruma - nego povezano sa forumom! :D
Garagan wanna be! ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 13 Maj, 2015, 09:41

Dan ranije koleza Uff me pita da mu pokupim 15 odraslih zamoraca, koji su potencijalna klopa njegovim ta¹tama (zmijama).


neko je sinoc bio gladan pa je jutros ostalo 12  [zvizdi]

mkt


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko


UFF

Onda ti da pocnes ponovo da koristis stari nalog
Valjda si sad tamo u pustinji bezbedna od tog umisljenog manijaka iz Srbije?

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 14 Maj, 2015, 13:28
NOVI NICK! :D

Priznaj ko si u stvari i reci ¹ta si uradio sa na¹im Andrejem?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko


Lazic

Odo¹e godine i godine ¹tednje...;D



@Pajser iz Novog Sada & pajser sa Galovice:

PI©E SE HOH©TAPLER, ZAMLATE JEDNE, BREEEEEE... :o ;D