Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Bori¹a sine, ovaj Nemanja sine, jeb'o si konaèno...:o [rofl] [rofl][rofl][rofl][rofl]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 17 April, 2015, 13:31
Bori¹a sine, ovaj Nemanja sine, jeb'o si konaèno...:o [rofl] [rofl][rofl][rofl][rofl]

Prièo mu jedan ¹to je gledo :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: pajche poslato 17 April, 2015, 12:05
Od te sajbe leti prokuvas, ali zato je zimi kao da si u kolima.


Ima tu povr¹ine i materijala da se napravi prozorèe na ¹arke. Leti otvori i bog da ga vidi. Mo¾e i neku kariranu zavesicu da okaèi na prozorèe :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kalesin

Dvojiva divnih momaka iz Vranja sto su kupili mog Transalpa, svaka im cast :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

MIGE

Citat: Joker poslato 17 April, 2015, 11:28
@MIGE Izleteo mi je nesto povoljno pa sam ga zato i uzeo... Da sam birao samo Beverly 250 ali isalo ovako..

[thumb_up]

Lazic

Citat: Kalesin poslato 17 April, 2015, 13:51
Dvojiva divnih momaka iz Vranja sto su kupili mog Transalpa, svaka im cast :)
Jelena...;D

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Balsa Wrx


 

Utripovao mi se motor da je upaljac :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

eclipse4

bili danas u restoranu,nemogu da gresim upozorila nas konobarica da dolaze minstri na rucak (novosadske i bg tablice video posle),nakon kratkog vremena dolaze neki dziberi sa karticama oko vrata i predstavljaju kao obezbedjenje uz "izvinjavamo se morate napustiti restoran"...ok iovako smo bili pred polazak.

odem do sanka da platim izvadim novcanicu od 5000,nema sitno,kaze "sacekaj"...ode negde tamo iza......gledam do mene riba (konobarica 2) uzima tanjire i salvete sa sanka i stavlja na stolu.....ja zadignem pola paketa salveta zgrabim hemisku i unutar (u sredisnjem delu salvete,otprilike da se vidi tek kad otvori) salvete napisem "jedi govna".... ;)

Balsa Wrx

Eee,velikih li manijaka kad za malo vatre pucate minuse  :D :P
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

aæimo


Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Silvana

Citat: eclipse4 poslato 17 April, 2015, 17:13
bili danas u restoranu,nemogu da gresim upozorila nas konobarica da dolaze minstri na rucak (novosadske i bg tablice video posle),nakon kratkog vremena dolaze neki dziberi sa karticama oko vrata i predstavljaju kao obezbedjenje uz "izvinjavamo se morate napustiti restoran"...ok iovako smo bili pred polazak.

odem do sanka da platim izvadim novcanicu od 5000,nema sitno,kaze "sacekaj"...ode negde tamo iza......gledam do mene riba (konobarica 2) uzima tanjire i salvete sa sanka i stavlja na stolu.....ja zadignem pola paketa salveta zgrabim hemisku i unutar (u sredisnjem delu salvete,otprilike da se vidi tek kad otvori) salvete napisem "jedi govna".... ;)



Nisi odoleo, znam... no mislim da si usosio konobaricu. Ne da im to ne misli, ali æe morati da se izvinjava svinji...
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Kalesin

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic


Bori¹a

balsa precrtaj wr-a, on ti vise nije u familiji [rofl]

a xtx mora da gori kad ti se cuje 148dB [yahoo]

penzos

pa izmamljivanje osmeha, dvoica momaka, ....  [flashing]  [watching]  [zvizdi]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Kalesin

Ma ljudi dosli,videli motor i rekli uzimamo,sredili papire i odose za Vranje na njemu, nema cenkanja,serkanja itd..
Svaka im se dala :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain