Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: njanja poslato 16 April, 2015, 00:30
Kaki si rahitican kako i da provali   [rofl] :-* [srce]

Kako da primeti kad on stalno izgleda kao udaren :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: makinjo poslato 16 April, 2015, 00:31
Lazicu jebeno je kada zivis sa mamom .
Ja bih ovu bez problema u interpolu zaposlio .

Svaki put kad kreæem iz ZRa me prati, svaki put stoji na kapiji i gleda u mene sa nekim strahom i svaki put "Javi èim stigne¹!"...
Nije to lako, razumem ja.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 16 April, 2015, 09:35
Svaki put kad kreæem iz ZRa me prati, svaki put stoji na kapiji i gleda u mene sa nekim strahom i svaki put "Javi èim stigne¹!"...
Nije to lako, razumem ja.

Znam kakav je meni bio oseæaj kad je keva uzela skuter.  :)

Na tom putu za ZR ima puno udesa. Meni keva ka¾e: "neæu ni da znam kad ide¹ motorom u Zrenjanin, samo se javi kad se vrati¹".  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 16 April, 2015, 09:44
Na tom putu za ZR ima puno udesa. Meni keva ka¾e: "neæu ni da znam kad ide¹ motorom u Zrenjanin, samo se javi kad se vrati¹".  :)

Pazi, prethodnih par puta sam i¹ao ovim PREbrzim èudom, 70kmh, pa sam imao vremena da gledam sa strane, pored tog puta ima bar 20 spomenika... a koliko ih uklonjeno.
A put ne mo¾ biti pravlji, nema NI JEDNE krivine... mo¾da ba¹ zato jer se ljudi smore pa jurcaju..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Hoces da kazes da onaj zuti ide brze ?  :P :P

Lazic

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 16 April, 2015, 09:52
Citat: Slaninar poslato 16 April, 2015, 09:44
Na tom putu za ZR ima puno udesa. Meni keva ka¾e: "neæu ni da znam kad ide¹ motorom u Zrenjanin, samo se javi kad se vrati¹".  :)

Pazi, prethodnih par puta sam i¹ao ovim PREbrzim èudom, 70kmh, pa sam imao vremena da gledam sa strane, pored tog puta ima bar 20 spomenika... a koliko ih uklonjeno.
A put ne mo¾ biti pravlji, nema NI JEDNE krivine... mo¾da ba¹ zato jer se ljudi smore pa jurcaju..
Pra par godina sa zVukom i Unom se vraæali iz Kikinde za Panèevo, na¹li smo pajera na krovu 50 metara u njivi na sred pravca... Ka¾e, obilazio je traktor, pa u povratku malo si¹ao desnim toèkovima sa puta, pa ga lansiralo levo u njivu...

MIGE

ja samo molim Boga da mi sin odraste u drustvu sa pravim ljudima...ako vec treba da vozi motor,nek vozi sa nekom  ekipom hladnih glava...znam da cu strepeti kao i svaki roditelj al ga sigurno ne mogu spreciti kao sto nisu ni mene moji ....

Radanovic

 [clapp] za Buniæ Company ... odjebali grad Banja Luku i odbili da ru¹e ''nelegalno'' igraðen krov na kuæi ratnog vojnog invalida.

dzimika

Citat: Joker poslato 15 April, 2015, 10:33
A jbg, promenio sam... 066/002-220

Zovi me kada budes krenuo...

Bilo mi malo glupo da te zovem jutros u 5 :D omasio sam skretanje pa izadjoh u jajncima :D

Joker

Ahahahahahah a tu gde si nastavio pravo trebao si desno pored velike ruzne zgrade i izlazis na semafor kod Nove zgrade Paunov Breg.. Eto, sledeci put da znas.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

perlx

Prvi put sam tuda prosao po sistemu valjda zna onaj ispred sta radi... [rofl]

dzimika

Jos sam gledao google maps ali nije tacan, posle kad sam stao pogledao sam lepo gde sam napravio gresku, znam da kod paunovog brega izlazim, moram jos da vidim gde pre tc banjica skrecem levo da preprecim do messera
Veceras cu znati :D
A inace trebalo je jos pre 3 dana da otvore put

DraganPavlicevic

Ferari 458 italia-stoji parkiran ispred suda kod hotela Jugoslavija.Crven(a kakve druge boje?),na bg table,(rp).Lep ko proleæna devojèica,¹lja¹ti da se ne mo¾e gledati.®urio sam u sud pa ne stigoh da napravim par fotografija.Posle mi bi ¾ao;jb¹ sud,ima vremena.Na moju veliku ¾alost,kada sam iza¹ao njega vi¹e nije bilo.

balcan girl

debela sam :D odem kod frizera danas sednem u stolicu i puknu mi pantalone na bulju :D :P odem posle i kupim 2 para :D :D :D sad lièim na èoveka imam i frizuru i 2 para pantalonaaaa za debele :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hurricane

..pa dobro 'des'ti Irena, jes ¾iva ?  :-*

debela ka¾e¹ a?

balcan girl

ooo itekako debela :D :D eto mene vratila se kuci :D :D sad sam lepa i debelaaaa :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

Citat: balcan girl poslato 16 April, 2015, 18:24
ooo itekako debela :D :D eto mene vratila se kuci :D :D sad sam lepa i debelaaaa :D :D

...e sad ces da se zaljubis pa ces opet da smrsas... [rofl]

Hurricane


balcan girl

ja se nikad ne zaljubljujem :D :D na sta ti ja lièim na budalu???? ljubav ja izmislila sirotinja da bi jebala za dzabe :D :D :D hvalaaaa hurricane :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 16 April, 2015, 18:24
ooo itekako debela :D :D eto mene vratila se kuci :D :D sad sam lepa i debelaaaa :D :D

Ja bi te hranio u stilu filma "9 i po nedelja"... samo sa æevapima :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu