Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Jecko

Hahahaha, naravno da ne :D

Plus je covek pre dve godine pusten iz ludnice :P

Jecko

Hahahaha, naravno da ne :D

Plus je covek pre dve godine pusten iz ludnice :P

Lazic

Citat: Jecko poslato 07 April, 2015, 11:29
Hahahaha, naravno da ne :D

Plus je covek pre dve godine pusten iz ludnice :P
Citat: Jecko poslato 07 April, 2015, 11:36
Hahahaha, naravno da ne :D

Plus je covek pre dve godine pusten iz ludnice :P
Dva puta su ga pustili iz ludnice...:o ;D

mrle


mareskin

Citat: Jecko poslato 07 April, 2015, 11:36
Hahahaha, naravno da ne :D

Plus je covek pre dve godine pusten iz ludnice :P

Pazi da ne pukne¹ od smeha ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Boban_m

Povracaj poreza. Ovde je to normalno, ali meni koji je naucio da drzava samo otima, ovo mami veeeliki kez. Koliki kez? Paaaa skoro za jos jednog BMW ;D

Lazic

Bratee, pa to nije malo, èitav dobar motor...;D

Hurricane

..objasni nama seljanima, za koje transakcije su ti raèunali ili na ¹ta ima¹ pravo na povraæaj poreza i jo¹ ne¹to interesantno o tome, molim te..

p.s. da se i mi malo nasmejemo...  ;D

Lazic

Æuti, nisam smeo da ga pitam, da se ne nerviram...:D

Boban_m

Na pocetku godine saljes poreskoj prijavu za porez za prethodnu godinu. Najsigurnije je da ti radi ovlasteni racunovodja, ali posto mi je to zanimanje uradio sam sam. Uzima se u obzir koliko si zaradio (i supruga ako je objedinjena prijava), koliko djece imas, koje si troskove imao i sl. I u roku od max 3 nedelje od datuma prijave drzava ti posalje pare na racun. Sledece godine mozda necu dobiti nista na ruke jer sam poreski kredit preusmjerio za zdravstveno osiguranje u ovoj godini.

Balsa Wrx





Moj rodjendanski poklon posto sam prodo wr imo para od rodjendana i eto gaa,2007god 2008 model razlika u viljusci i nekim sitnicama,akrapovic izduv naravno i fabricki,bmc filter vazduha,svi papiri,serv knjiga,top stanje registrovan do kraja juna..Lijep poklon zar ne :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Boban_m

Cestitam Balsa, nek je sa srecom [thumb_up]

makinjo

Balsa ekstra motorin. Taman za tvoju visinu :)

DraganPavlicevic

Bal¹a,ako tako nastavi¹ sa kupovinom motora,doæi æe¹ u situaciju da neæe¹ znati ¹ta ima¹ u gara¾i.Mo¾da to i nije tako lo¹e.Sretan ti bio i da se lepo navoza¹(do sledeæe kupovine).

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Citat: Balsa Wrx poslato 08 April, 2015, 00:50




Moj rodjendanski poklon posto sam prodo wr imo para od rodjendana i eto gaa,2007god 2008 model razlika u viljusci i nekim sitnicama,akrapovic izduv naravno i fabricki,bmc filter vazduha,svi papiri,serv knjiga,top stanje registrovan do kraja juna..Lijep poklon zar ne :D


Kul :)
Cestitke :D

mkt


Balsa Wrx

Da smo zivi i zdravi bice motora,prodao sam wr imao jos 300e od rodjendana i raznoraznih slavlja,moji mi dodali 100e i eto gaaa  [yahoo] [yahoo] hvala svima ovaj motor je za mene jako dobar,nije prebrz,ali ima drugih stvari koje mi odgovaraju..  :-* :-* [srce]  [cheers] [cheers]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!