Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick


Bori¹a


UFF


Gvozden

Brusilicom sprzio dzep, moj coek...  [rofl]

DraganPavlicevic

Ova Jugina fotografija treba da se premesti u temu o pivu."Jelen" mu je omiljeni i kao takav zaslu¾uje da se malo reklamira(Juga,ne jelenko).

DraganPavlicevic

Na mojoj hondi gare¾ ne mo¾e da se nahvata,nema ¹anse.®estoko je vrtim kad god mi se uka¾e prilika.Anðelo mi je napravio protoèni top pa izduvni gasovi nesmetano izlaze sa odgovarajuæom velikom temperaturom.Ja sam vozeæi do CG jesenas veæ dobro naèeo tu za¹titnu plastiku,a Andrej je samo malo doprineo da pomenuta plastika dobije malo veæi otvor.Drago mi je bilo da Andrej proba pravu ma¹inu.Zadovoljstvo je bilo gledati njegovo odu¹evljenje posle tih par kilometara.©ta bi rekao da je vozio hondu ceo dan?Mislim da ne bi mogao uveèe da spava.

Hohštapler

 [thumb_up]

Nego...
ja sam u petak pozajmio od Slaninara suzuki GN125. I njime i¹ao do ZRa i u subotu se vratio nazad... 60-75kmh... max.
Jako lep oseæaj "osnove", onoga odakle treba svi da poènu. Bukvar. Bicikl.
Motor koji ne obara rekorde "za kolko sam stigO" ali ubedljivo najvi¹e osmeha izmami! Ko god me je pretekao se smejao!  ;D
A i ja sam se cerekao kao nikad! Preporuèujem svima da ako imaju tu moguænost, s vremena na vreme provozaju neki slab, spor motor.
Jako vraæa na zemlju. Shvati¹ kolko èesto preteruje¹ [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

matik je keva, a nekada se putovalo na trke maticima i apencima. ko je imo elektrona, taj je bio jebaè :)

Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 06 April, 2015, 10:06
matik je keva, a nekada se putovalo na trke maticima i apencima. ko je imo elektrona, taj je bio jebaè :)

Jeste.
Najsreæniji sam u ¾ivotu na motoru bio kad sam kao klinac vozio automatika.  To je prvi motor na koji sam ikad seo. 8, 9 godina sam imao.
Onaj oseæaj u stomaku kad je krenuo, "povukao"... pa ubrzava, trese se sve vi¹e i vi¹e bzzzzzz, ruke ti se istresu i onda od jednom - mir... (prebaci u drugu  :D) i juri!
[srce]
Ono ¹to ja zovem organski oseæaj vo¾nje. Pa siðem sa njega a noge mi se tresu  8)
I tako da me puste, ceo dan bi ga vozao! Ma do kraja sveta!

...ima da kupim automatika samo da bi me "vraæao"  u ta vremena [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

doktor

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 April, 2015, 09:49
[thumb_up]

Nego...
ja sam u petak pozajmio od Slaninara suzuki GN125. I njime i¹ao do ZRa i u subotu se vratio nazad... 60-75kmh... max.
Jako lep oseæaj "osnove", onoga odakle treba svi da poènu. Bukvar. Bicikl.
Motor koji ne obara rekorde "za kolko sam stigO" ali ubedljivo najvi¹e osmeha izmami! Ko god me je pretekao se smejao!  ;D
A i ja sam se cerekao kao nikad! Preporuèujem svima da ako imaju tu moguænost, s vremena na vreme provozaju neki slab, spor motor.
Jako vraæa na zemlju. Shvati¹ kolko èesto preteruje¹ [cheers]

Ja ovaj osecaj imam stalno kada vozim XT-a...kada se izjurimo do 100-tke osmeh ne silazi sa lica.
Bikers work is never done!

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 06 April, 2015, 10:06
matik je keva, a nekada se putovalo na trke maticima i apencima. ko je imo elektrona, taj je bio jebaè :)

...ja bio jebac...dobro nisam...al sam imao e90...bruka,prvom na gas na zadnji...uhuuuuu...!!! [panic] ...sad ne mogu nigde da ga nadjem a bas bih voleo da ga provozam...

Balsa Wrx

Ja sam imao kao mali PW80 yamahicu to je legendaran motorcic.. :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

PECA BMW

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 April, 2015, 09:49
[thumb_up]

Nego...
ja sam u petak pozajmio od Slaninara suzuki GN125. I njime i¹ao do ZRa i u subotu se vratio nazad... 60-75kmh... max.
Jako lep oseæaj "osnove", onoga odakle treba svi da poènu. Bukvar. Bicikl.
Motor koji ne obara rekorde "za kolko sam stigO" ali ubedljivo najvi¹e osmeha izmami! Ko god me je pretekao se smejao!  ;D
A i ja sam se cerekao kao nikad! Preporuèujem svima da ako imaju tu moguænost, s vremena na vreme provozaju neki slab, spor motor.
Jako vraæa na zemlju. Shvati¹ kolko èesto preteruje¹ [cheers]

ja imam taj osecaj uvek kad vozim svoj motor  [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 April, 2015, 09:49
[thumb_up]

Nego...
ja sam u petak pozajmio od Slaninara suzuki GN125. I njime i¹ao do ZRa i u subotu se vratio nazad... 60-75kmh... max.
Jako lep oseæaj "osnove", onoga odakle treba svi da poènu. Bukvar. Bicikl.
Motor koji ne obara rekorde "za kolko sam stigO" ali ubedljivo najvi¹e osmeha izmami! Ko god me je pretekao se smejao!  ;D
A i ja sam se cerekao kao nikad! Preporuèujem svima da ako imaju tu moguænost, s vremena na vreme provozaju neki slab, spor motor.
Jako vraæa na zemlju. Shvati¹ kolko èesto preteruje¹ [cheers]

Upravo to. Seæam se kad sam ga prvi put provozao - kez od uva do uva, ljudi me èudno gledaju, ja jurim 20 biciklistièkom! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jecko

Kad ti dodje sin Osame Bin Ladena da se uclani u fitness centar....priceless...

Tatica

Citat: Jecko poslato 06 April, 2015, 23:49
Kad ti dodje sin Osame Bin Ladena da se uclani u fitness centar....priceless...

Који од 4.326-орице?

Jecko


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

lord_oblivion

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 April, 2015, 09:49
[thumb_up]

Nego...
ja sam u petak pozajmio od Slaninara suzuki GN125. I njime i¹ao do ZRa i u subotu se vratio nazad... 60-75kmh... max.
Jako lep oseæaj "osnove", onoga odakle treba svi da poènu. Bukvar. Bicikl.
Motor koji ne obara rekorde "za kolko sam stigO" ali ubedljivo najvi¹e osmeha izmami! Ko god me je pretekao se smejao!  ;D
A i ja sam se cerekao kao nikad! Preporuèujem svima da ako imaju tu moguænost, s vremena na vreme provozaju neki slab, spor motor.
Jako vraæa na zemlju. Shvati¹ kolko èesto preteruje¹ [cheers]
Ja se svaki dan vraæam na zemlju, sa ovim italijanskim fenom za kosu. Posle njega kad sednem na CM, kao avion da vozim  :)
A imam i Matika  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mkt

Citat: Jecko poslato 06 April, 2015, 23:49
Kad ti dodje sin Osame Bin Ladena da se uclani u fitness centar....priceless...
jel ih pretresate