Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

jin-jang

Nadalina

Danas odem opet u kafic gde sam se juce gusterisala... Medjutim, upoznam danas i vlasnika, lik iz Tajvana.
Tu u neki pricu upadnemo, o kafi i putovanjima, ode covek dalje da nadgleda svoje zaposlene jer je tek otvoren kafic, pa mora i vise nego inace.
Vraca se posle pola h, i pruza mi vip karticu... Sad vise ni kafu ne placam! ;D
A, basta mu je doooooojajna!!! Jeste ulica prometna, ali ne smeta previse jer je basta izdignuta pa sve gledas sa visine! [rofl]

Dzukela u podznaku

eclipse4

jel imas jos jedno mesto tu za sto.......za umornog riksha-guy-a ;)

Hurricane

Citat: Nadalina poslato 05 April, 2015, 13:55
Danas odem opet u kafic gde sam se juce gusterisala... Medjutim, upoznam danas i vlasnika, lik iz Tajvana.
Tu u neki pricu upadnemo, o kafi i putovanjima, ode covek dalje da nadgleda svoje zaposlene jer je tek otvoren kafic, pa mora i vise nego inace.
Vraca se posle pola h, i pruza mi vip karticu... Sad vise ni kafu ne placam! ;D
A, basta mu je doooooojajna!!! Jeste ulica prometna, ali ne smeta previse jer je basta izdignuta pa sve gledas sa visine! [rofl]



hoæemo jo¹ Nado pls, mi jesmo manijaci ali nismo svi foot feti¹isti...  [watching]  [thumb_up] ;)

Nadalina

[rofl] [rofl] [rofl]

Samo sam cekala da neko spomene foot fetish! ;D ;D ;D

Cek, sad cu kacim jos koju....
EDIT: Evo.... :)







Dzukela u podznaku

Hurricane

...biæe da se nismo razumeli, daj tom Tajvancu da te slika, boli nas za iæe i piæe i prozoriæe, a bogami i èajiæe...  ;D

Nadalina

Hahahahahahaahahahaha! ;D ;D ;D

Sta ima da me gledate kad me znate?! [rofl]
Dzukela u podznaku

aæimo

Pa da vidimo da li su ti se oèi zakosile od ri¾e.

Kostić


Balsa Wrx

Citat: makinjo poslato 05 April, 2015, 02:58
Ne znam za ostale ali na ovaj mt07 sam sedao par puta u platneru i mogu ti reci da je bas sitan motor . Meni sa 180 je taman. U poredjenju sa mojim fz6 kao igrackica
A ti nisi sitan momcic mislim da ce tebi to smesno stojati :D
Citat: UFF poslato 05 April, 2015, 02:58
jbg mt07 onda
mt09 je ok
07 bicikla
ali najbolji u poredjenju sa ostalim ponudjenim

Mozda xt660x?
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Hattrick

Citat: Nadalina poslato 05 April, 2015, 13:55
Vraca se posle pola h, i pruza mi vip karticu... Sad vise ni kafu ne placam! ;D

Slabo to, Stanija ni dzipove ne placa  :)

UFF

Citat: Balsa Wrx poslato 05 April, 2015, 17:39
Citat: makinjo poslato 05 April, 2015, 02:58
Ne znam za ostale ali na ovaj mt07 sam sedao par puta u platneru i mogu ti reci da je bas sitan motor . Meni sa 180 je taman. U poredjenju sa mojim fz6 kao igrackica
A ti nisi sitan momcic mislim da ce tebi to smesno stojati :D
Citat: UFF poslato 05 April, 2015, 02:58
jbg mt07 onda
mt09 je ok
07 bicikla
ali najbolji u poredjenju sa ostalim ponudjenim

Mozda xt660x?

NE

tezak i trom

perlx


Balsa Wrx

Pa sta jos ima da se nabavi ima li sta da se uveze a da valja od motora do 35kw?
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Bori¹a

ima r6 fabricki sa 25kw :D

Hohštapler

#7995
Nado, ti zna¹ da sam ja èajoholièar... Meni ne smeta.
Kad smo veæ kod toga, evo ja se prijavljujem da primim na poklon neki autoKtoni kineski èaj, me¹avinu, kad bude¹ dolazila :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Andreja

200km juèe i danas mojim motorom, 30km sa hiljadarkom :) Probah preko mosta Zemun-Borèa kako je to iæi 280km/h, vi¹e nisam smeo, mnogo mi nezgodno da le¾im ispod vizira, boli vrat a èim i malo dignem glavu iznad vizira, imam pote¹koæe da se zadr¾im na motoru :D Odu¹evilo me je to kako motor uop¹te nije neudoban preko neravnina, oèekivao sam izbijanje kamena iz bubrega. Nije me odu¹evilo kako motor ide, to je bilo sasvim oèekivano, ali ogibljenje, stabilnost... Potpuno iznenaðenje. I uspeo sam da spalim plastiku oko auspuha :D Osim toga, dru¾enje tokom celog vikenda sa ekipom iz Zemuna, sa Miljakovca, malo spièili do Novih Banovaca... To ¹to nisam pao kada me je VFR izbacao u drugoj na punom gasu po mokrom... :D Vrlo lep i kvalitetno iskori¹æen vikend  [motor]


Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Balsa Wrx

Ocu r6 na 25kw,em bi morao radit atest kod nas pa nemam ja za to zelje ni volje :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.