Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

¹to ka¾e Dragan za sina,
tako je i moj mlaði brat polo¾io vozaèki, i odmah od para od roðendana, zavr¹ene ¹kole... kupio Dodge Rider, (Pajero za amerièko tr¾i¹te), 2.6 benzinac. Tro¹io  do jaja. Posle par godina zameni ga za Pe¾o 405 na plin. Od prve plate napuni mu bocu od 60-70 litara. Vozio se mesec dana i hteo da dosipa, pa me zove da pita, za¹to mu se kazaljka pomerila samo par milimetara, da li je to normalno?

Kostić

Citat: UFF poslato 25 Mart, 2015, 22:20
gde vidis halospeve?

to bre seljacki auto:

Volkswagen is a car company from Germany. The word volkswagen means "people's car" in German.

A golf 2 je i dalje najvece govno i najucestaliji ubica bajkera, posle njega crveni jugo

ala ti lupeta¹ za sve pare. kao da si bori¹a i bal¹a u jednom.

Joker

Nije los auto, daleko od toga, sta vise odlican za grad ali onda nemoj da vices HOP a nisi jos ni skocio... Nisi trebao ni da otvaras temu, da razvlacis na preko 40 strana linkova, slika i uporedjivanja da bi sada uzeo Polo... Nema sada pravdanja, trpi malo dok te trpamo pa da predjemo na nesto drugo kao i uvek.. :) Nego ti ne znas da ga primas..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mkt


UFF

Citat: Joker poslato 26 Mart, 2015, 10:51
Nije los auto, daleko od toga, sta vise odlican za grad ali onda nemoj da vices HOP a nisi jos ni skocio... Nisi trebao ni da otvaras temu, da razvlacis na preko 40 strana linkova, slika i uporedjivanja da bi sada uzeo Polo... Nema sada pravdanja, trpi malo dok te trpamo pa da predjemo na nesto drugo kao i uvek.. :) Nego ti ne znas da ga primas..

pa sta cu kad ne znam ko ti :) ti si navikao, ti to volis :D

i znam ja da se ljudi zajebavaju ne ljutim se pricamo

a ovo nije u temi koji suv kupiti, cak i da jeste ko kaze da cu da ga kupim?

izgleda ne razumes kako to ide, imas mator auto i hoces da menjas za mator suv jer je lakse da ga prodas, oni se femkaju, kenjaju i traze veliku doplati uz pricu ako ti ne odgovara prodaj tvoj pa dodji sa kesom spusticu ti cenu
hahahah pa ako prodam svoj i imam kes kod tebe sigurno doci necu :D
sa kesom biras a zamena je ko koga zajebe i uvalis jedno govno za drugo

makinjo

Citat: UFF poslato 25 Mart, 2015, 20:46
Citat: makinjo poslato 25 Mart, 2015, 20:19
Jel sam ja to dobro cuo? Uff casti pivo na okupljanju  ??  :D

odlicno si cuo ali okupljanje je kod mene na placu a ne u ns, bice tema cim pocne sezona
prijatelje sa kojima se vidjam i koji su videli auto sam vec castio a bice i za forumase  ;)

nego da castim sto sam kupio stan?
a sto sam kupio plac?
a sto sam prodao auto?
a sto sam prodao motor i drugi i treci motor? :D

a to sto mi je firma otisla u kurac i sto su otpustili sve kao tehnoloski visak i sto cu sad celo leto da budem nezaposlen i samo da se vozim da nadoknadim za proslu sezonu jel i za to da castim? :D
Eto prilike da objedinis sve ovo i pocastis :D Samo za ovo sve ne ide samo pivo, mora i neka mesina :D

Sto se tice pola meni je prelep i svakako dobar odabir.
Mladji auto ,mali potrosac ,jeftino odrzavanje nije picolovac ali honda je tu za te stvari :D

I ja prelazim 98 % km po gradi i vodim se politikom da mi pored motora koji je skupa igracka ne treba nadrkani auto koji ce mi izvlaciti pare a nema nikakvu svrhu osim kurcenja :)

Lazic

Debeli ¹ef na odmoru 8 dana, od jutros mi ne silazi osmeh sa lica, crkao od posla, noge ne oseæam, leða ubijaju, napolju savr¹en dan, Zmaj se voza motorom, al' meni osmeh kao facijalis...;D ;D ;D

Odmor od ¹efa...;D Da mi je iko ikad prièao, rekao bi mu ¹upièkumaterinu...;D ;D ;D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2015, 15:45
Debeli ¹ef na odmoru 8 dana, od jutros mi ne silazi osmeh sa lica, crkao od posla, noge ne oseæam, leða ubijaju, napolju savr¹en dan, Zmaj se voza motorom, al' meni osmeh kao facijalis...;D ;D ;D

Odmor od ¹efa...;D Da mi je iko ikad prièao, rekao bi mu ¹upièkumaterinu...;D ;D ;D

Godi¹nji nikad ne uzme¹ u isto vreme kad i ¹ef. Nikad.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Pa i ne mogu, it se sastoji od nas dvojice...;D

Ivan1979

Djuro, jel znas ti sta su trojke ?

[zvizdi]

mrle

Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2015, 15:54
it se sastoji od nas dvojice

ko je "i" , a ko je "t" od vas dvojice :)

Slaninar

To se èita "aj ti". Jer kad pitaju ko æe da uradi, samo vikne¹ "aj' ti!"  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: Slaninar poslato 26 Mart, 2015, 15:58
"aj' ti!"  :)

aj' ti = ajs ti

mo¾e, prijao bi mi sada, ali da je ba¹ hladan

Lazic

Citat: Slaninar poslato 26 Mart, 2015, 15:58
To se èita "aj ti". Jer kad pitaju ko æe da uradi, samo vikne¹ "aj' ti!"  :)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

freepartyman

Jel ovo GL ? Ako jeste ,koliko auto jbt..Ima decko od moje drugarice,i kada sam mu video kola prvo sto sam joj rekao, Jel ima malo kitu :D :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Balsa Wrx

To nije auto to je autobus brate,nije nas prevelik je jedino ml 350 ili jaci dolazi u obzir.. :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Joker

Citat: freepartyman poslato 28 Mart, 2015, 01:53
Jel ovo GL ? Ako jeste ,koliko auto jbt..Ima decko od moje drugarice,i kada sam mu video kola prvo sto sam joj rekao, Jel ima malo kitu :D :D

Da se ne zove Boba mozda? Moj dobar drugar ima njega, 420 cdi.. Haos od auta..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Nadalina

Veceras sedimo u restoranu, klopamo i smisljamo sta cemo i gde cemo... U fazonu smo da klub ne dolazi u obzir jer ce ovim mojim Italijanima jetre da propadnu vrlo brzo ako nastavimo ovako, i sad smisljamo sta drugo... Sinoc smo posle bara otisli da igramo bilijar... Tu su nas gledali kao bele medvede - jedini smo strancu, naravno... A vala, i vristali smo od smeha i glupirali se za medalju.

Iiiii, kaze Marko - a, da idemo na karting?! DA IDEMO! ;D

Dzukela u podznaku