Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

sto se tice  automobila  Svaba je  Svaba  ma koji bio ,i zna se ko je prvi napravio auto   .......................a sto se tice koji je auto najbolji  , to je NOV auto 

niki64

Kakvi hvalospevi o WV grupi   [srce_puklo] a kada se samo setim kakvi su bili komentari o golfu nesto ranije u temama  [povracanje]. Slatko se nasmejah, carevi ste  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

UFF

gde vidis halospeve?

to bre seljacki auto:

Volkswagen is a car company from Germany. The word volkswagen means "people's car" in German.

A golf 2 je i dalje najvece govno i najucestaliji ubica bajkera, posle njega crveni jugo

Boban_m

E to je drugo. Ako izjavis da je VW seljacki auto, bez obzira sto isti vozis, to te izdvaja iz mase i spasen si od tog epiteta ;D

mali_zmaj

najbolji auto je sluzbeni auto!! uvjek bilo!!   ;D
jin-jang

niki64

Citat: UFF poslato 25 Mart, 2015, 22:20
gde vidis halospeve?

to bre seljacki auto:

Volkswagen is a car company from Germany. The word volkswagen means "people's car" in German.

A golf 2 je i dalje najvece govno i najucestaliji ubica bajkera, posle njega crveni jugo
Ima tu istine i ja sam sa sela pa tako i vozim dvojku (nije golf al isti q) pasat
Pa procito si zadnje postove i vido da ljudi hvale VW, zar ne?
Salu nastranu, jbg tera svako sta ili moze da kupi i odrzava ili mu pokloni tetka iz .... pa mu stoji kuci iz nemogucnosti registracije (nemanja para)
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Bori¹a

malo se provozao danas [yahoo]



i onda naletim na ovo ludo stvorenje [rofl]


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick


Balsa Wrx

Citat: Bori¹a poslato 25 Mart, 2015, 23:10
malo se provozao danas [yahoo]



i onda naletim na ovo ludo stvorenje [rofl]



Ovo se ne prasta! :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

UFF

Citat: mali_zmaj poslato 25 Mart, 2015, 22:43
najbolji auto je sluzbeni auto!! uvjek bilo!!   ;D

a ubedljivo najbolji sluzbeni kombi koji sam ikad vozio je bio caddy pa tsa mislis odakle mi ideja za kupovinu pola? :D

pored toga ili su mi ruzni ili gay: yaris, clio, twingo, ka, punto, siecento, corsa i sva ostala mala govna




Citat: Biker-Boy poslato 25 Mart, 2015, 23:16




prednja je vuca, zadnji je POGON

bitna razlika!

ne mozes da imas zadnju vucu jer bi u tom slucaju isao u rikverc

eclipse4

ide auto i u rikverc ;)

a "pogon" na sva cetiri tocka ??? predna gura nazad zadnja gura napred? ;)

UFF

vuca-neko te vuce
prednja ili zadnja definise u kom te smeru vuce
pogon je uvek napred, gde si video raketu da leti unazad ka mesecu :D

Andreja

Pogon mo¾e biti na prednjoj osovini, na zadnjoj osovini ili na obe osovine (zadr¾imo se na putnièkim vozilima, batalite me sa 6x6 itd)... To ¹to u srpskom jeziku imamo gomilu idiotskih izraza je drugo, ne treba se obazirati na to...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DraganPavlicevic

UFFe,sretan ti bio taj novi auto.Pametna ti je to bila kupovina.Jeste da si "sjahao sa konja na magarca",ali realnost je jedno a ¾elje( i èestitke) su ne¹to drugo.Da se ima novca vozio bi se plavo-beli znak.Ovako...Moj mlaði sin je vozio jedno kratko vreme èirokija;osmak,crn,bela ko¾a...potro¹nja u gradu 30-40l.Jedva ga se re¹io.Sada da mu ga pokloni¹ ne bi ga uzeo.Trenutno vozi golfa 6-icu i prezadovoljan je.Do CG i nazad dovoljan mu je jedan rezervoar goriva,pa ti sad vidi ¹ta se isplati voziti u ovoj zemlji Srbiji.

Slaninar

Golf 2 je legenda, a dok je bio mlað od 20 godina bio je i fenomenalan auto. Vi¹e se niko nikad neæe zajebati da napravi tako ¹ta, pa posle 20 godina da mu proizvodnja & prodaja stoje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: UFF poslato 25 Mart, 2015, 20:42
pa bmw ako ti tata placa odrzavanje a ako ne onda golf naravno

vozio sam ga 4 god sve bilo ok i onda krenulo:

trap (aluminiumska viljuska pa ide u kompletu sve sa kuglama i selenm blokovoma) 500e
dotrajala hard guma ili kako se vec zove na radilici sto pokrece sve kaiseve 100e
crko fabricki akumulator 100e
sjebala se pumpa za vodu (iako sam je menjao relativno skoro) i pokidala kajiseve pa sve to novo sa antifrizom 150e
procureo amortizer (nemam pojma koliko su, tako sam prodao)
riknuo alnaser 100e
zamajac trese kad se gasi auto i cuje se u voznji 700e bez ruku tj zamene
ali kad menjas zamajac mora i kvacilo, korpa i lamela 300e
(diskovi plocice naprslu soferku i slicne gluposti necu da racunam)

ima tu jos toga cega se ne secam sad, nek se neko drugi drka sa time, vozicu ja opet bmw kad budem imao kintu i bice noviji a ne te matore leseve, sad imam druge prioritete, jebe mi se za auto, mlad je, kvalitetan je u poredjenju sa dacijama i ostalim novim jeftinim govnima, malo trosi, odezavanja nema i veci mi ne treba znaci sluzice savrseno

zato nemoj tudjom kitom... znas dalje sam
sto vozis cb500 kad je bolja multistrada?

aj ja tebe da pitam sta je bolje porche star 20 godina ili polo star 2 godine?

ali da ga ti zaradis i platis i da ga ti odrzavas i da ti to bude jedini auto koji imas

pa meni i tebi je bolji i polo star 20 godina nego porche star 2 godine
koji ce nam kurac kad nemamo ni za registraciju i corbu a kamoli za odrzavanje

opet: nemoj tudjom kitom...

Nismo se izgleda ti i razumeli najbolje.
Ja sa svim ovim sla¾em 1000%, daleko bilo da sve to nije tako.

Ba¹ zbog toga ¹to moram sam da odr¾avam, registrujem i plaæam i vozim cb500, ni njega mi niko nije kupio.

PS.
Krivo mi je ¹to èujem i za posao...
izgleda da æemo svi kompletno u kurac.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!