Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

meni je izmamilo osmeh, sto sam sinoc pojeo 400gr jarece slanine i nisam mogao da spavam celu noc... legao u 4 i ustao u 6 i 10 bez alarma bez icega... mama kad me videla prosto nije mogla da veruje, jer me u 7 sati izvlaci iz kreveta... i ceo dan sam budan i vrh mi je :D opet sam isto ponovio - spavanje je za picke! :D [rofl]

BOKYBOY

Citat: Bori¹a poslato 18 Mart, 2015, 20:14
meni je izmamilo osmeh, sto sam sinoc pojeo 400gr jarece slanine i nisam mogao da spavam celu noc... legao u 4 i ustao u 6 i 10 bez alarma bez icega... mama kad me videla prosto nije mogla da veruje, jer me u 7 sati izvlaci iz kreveta... i ceo dan sam budan i vrh mi je :D opet sam isto ponovio - spavanje je za picke! :D [rofl]

... [rofl] [rofl] [rofl] kraljuuuu!!!

Balsa Wrx

Citat: Bori¹a poslato 18 Mart, 2015, 20:14
meni je izmamilo osmeh, sto sam sinoc pojeo 400gr jarece slanine i nisam mogao da spavam celu noc... legao u 4 i ustao u 6 i 10 bez alarma bez icega... mama kad me videla prosto nije mogla da veruje, jer me u 7 sati izvlaci iz kreveta... i ceo dan sam budan i vrh mi je :D opet sam isto ponovio - spavanje je za picke! :D [rofl]

Kad te ja dovatim najedi se dobro jarece slanine al ipak mislim da ces da spavas ko zaklan   :-* :-[
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

eclipse4

vas dvojice od prave ljubavi stigli na krv i noz ;) ;) ;)

prvo ne mozete jedan bez drugog a sad bi da ga koljes na spavanju ;)

Andreja

Svaki sledeæi post vezan za pederluk dobiæe minus sa moje strane, poèeli ste ¾estoko da mraèite.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

aæimo

Ja sa bio ubeðen da su gejevi èak i pismeni.

Andreja podr¾avam.

BOKYBOY

...sto bre,bas su slatki... ;D...ko je ko ovde,ajde priznajte... [rofl]








Ostoja

Neka se deca vole, shta smeta...    [gej]  [gej]  :-[   :-[
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Bori¹a

Citat: Andreja poslato 19 Mart, 2015, 08:01
Svaki sledeæi post vezan za pederluk dobiæe minus sa moje strane, poèeli ste ¾estoko da mraèite.

takodje, sto je mnogo mnogo je

makinjo

Nije danas ali kao da jeste,drugar kupio tdm-a :D

Che


UFF


Boban_m

Vidi cara malog sto voli limun  :D

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Verovatno...;D Slatki¹ mali... [srce]

penzos

Eto izmami mi osmeh! Lepota!  [clapp]  [thumb_up]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Kalesin

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain


Jecko

Spavalo mu se, a oni ga probudili da ga vode za vakcinu..... Tetkina duuuusa....

http://i60.tinypic.com/2ufq5jo.jpg

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man