Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.


Tatica

Citat: Darko poslato 15 Mart, 2015, 22:37
a ima li ovo cenu?

saceka me na stolu kad dodjem s puta ?  [andjeo] [andjeo]  poruku mi napisali klinci , uz pomoc mame




То се носи испод јакне, на голо тело, и греје боље од сваког активног веша.

Ostoja

Citat: Darko poslato 15 Mart, 2015, 21:33
Vracam se danas iz Insbruka , i posle sto sati voznje resim da ipak napravim kafe-pauzu u Budimpesti ... stajem na semafor , kad pored mene ovo ... brzo vadi aparat da slikam ... MZ - ETZ 175 televizor .... aaaaaa kralj




Televizor.... Nikad se udobnije nisam vozio, hahahha, shta da radim kad sam mator...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Biker-Boy

Otpratio danas devojku na autobus, i dok smo stajali na stanici i cekali, cujem dolazi jedan APN-ac sa dvoje na njemu, oboje kulturno opremljeni sa kacigama, i staje APN-ac, silazi suvozac, skida kacigu, ono curica 15-16 godina, i ono sto me odusevilo je kad je vozac skinuo kacigu, a ono starija zena , da kazem bakica , e tu sam se odusevio, zena koja zna da salta masinu,  rispekt za bakicu   [clapp] [klanjam_se]
Jbt a meni motor jos u sobi, nikako da ga izguram da startujem sezonu  [doh]
I feel the need..... the need for speed !!!

makinjo

Ja ga ne bih mogao gledati u sobi kada grane sunce makar ga nosio na drugi sprat u sobu svaki put :D

UFF

Citat: Darko poslato 15 Mart, 2015, 22:37
a ima li ovo cenu?

saceka me na stolu kad dodjem s puta ?  [andjeo] [andjeo]  poruku mi napisali klinci , uz pomoc mame





paaa recimo 500rsd  :D

ajd da kazemo crvena zbog indigo preslikaca motora jer ako klinci ne znaju da pisu sigurno ne znaju to ni sami da nacrtaju :D



ne primaj se zajebavam se ali jbg pitao si za cenu :) tebi precenjeno ostalima podcenjeno, za takve stvari se ne pita koliko kostaju to samo ti znas  [cheers]

neskez

Prvi kilometri ove godine    [vatromet]


Darko

#7727
Uff-e , nije preslikano , blokcic je iz kompp-a , i motor je vec naslikan , klinci samo pojacali linije... Pisala je Andreja , sigurno je sama smislila ...

Veruj da nema cenu ;)

Kostić

Citat: Ostoja poslato 15 Mart, 2015, 23:27
Citat: Darko poslato 15 Mart, 2015, 21:33
Vracam se danas iz Insbruka , i posle sto sati voznje resim da ipak napravim kafe-pauzu u Budimpesti ... stajem na semafor , kad pored mene ovo ... brzo vadi aparat da slikam ... MZ - ETZ 175 televizor .... aaaaaa kralj






Televizor.... Nikad se udobnije nisam vozio, hahahha, shta da radim kad sam mator...


vidi mu farbu i stanje. jebote, ja bi ovo rado posedovao ;D

UFF

pa da ga izdrkas i unistis
e ne moze

Kostić


Lazic


Dukags

Danas gledam kao YT video klip ali u¾ivo, tip golfom preseca ðubretarski kamion iz krajnje leve u krajnju desnu da bi skrenu u sporednu ulicu, kamion koèi i svira, a tip iz golfa skrece i otvara prozor i ma¹e ðubretarima po sistemu ko vas ... seljaci, gleda u njih i ne vidi da je tip ispred njega sa kedijem stao da propusti pe¹aka i BOOMMM pravo u njega, lete branici, krivi se hauba... Kako i da ga vidi kad je bas u to vreme gledao i zajebavao ðubretare u mimohodu a koji zamalo nisu zbog njega potapadali sa kamiona...
Br¾e Bo¾ije kazne davno nisam video.

Lazic

Nije ga bog kaznio, nego glupost...:D

Bori¹a

Citat: Darko poslato 16 Mart, 2015, 08:51
Uff-e , nije preslikano , blokcic je iz kompp-a , i motor je vec naslikan , klinci samo pojacali linije... Pisala je Andreja , sigurno je sama smislila ...

Veruj da nema cenu ;)


malo deca miksaju cirilicu i latinicu [rofl]
sala mala, nego primetih, izvini [srce]

Hohštapler

Moram i ovde da se pohvalim!
Sinoæ mi ¾ena poklonila knjigu!  [yahoo]

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DraganPavlicevic

Tatice,tvom komentaru za Darkovu poruku nema ¹ta da se doda.Svaka reè mimo tvog komentara bila bi suvi¹na.

Darko

Citat: Bori¹a poslato 16 Mart, 2015, 15:43
Citat: Darko poslato 16 Mart, 2015, 08:51
Uff-e , nije preslikano , blokcic je iz kompp-a , i motor je vec naslikan , klinci samo pojacali linije... Pisala je Andreja , sigurno je sama smislila ...

Veruj da nema cenu ;)


malo deca miksaju cirilicu i latinicu [rofl]
sala mala, nego primetih, izvini [srce]


hahahah ... pa kliknku u skoli teraju da jedan dan pise latinicom a drugi dan cirilicom ..valjda zbog vezbanja , jebem li ga .. .eto ga rezultat... odmah ti pokaze da zna oba pisma ...  hahahaha


da , da ... tatica je ubo sa komentarom u centar ... iako Uffonji vredi 500 kinte , meni je bogatstvo vrednije od bilo cega ;)


VR 46

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 16 Mart, 2015, 16:19
Moram i ovde da se pohvalim!
Sinoæ mi ¾ena poklonila knjigu!  [yahoo]


Aj pitaj zenu gde je kupila? ;D
Twist of wrist!

Hohštapler

U nekoj knji¾ari u Osijeku, naruèila preko neta, i juèe smo i¹li tamo nekim poslom pa je pokupili!Odskako sam sa terakote od sreæe! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.