Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Jecko


BOKYBOY


Nadalina

Dzukela u podznaku

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Joker poslato 15 Mart, 2015, 09:22
Jedna se budi sa vrapcima, druga sa krpom a treca sa klimom... Ja ne znam da li se hvalite ili sta?
nijedna da se pohvali da se znojava budi posle neprospavane noci...zadovoljna sa covekom pored sebe....ja sam te skontao, ali one....vrapci, krpe i klima.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

usto, vido sunce i iza¹o go da odvezem æerku do banjice, do¹o kuæi i umro od pomodrelih prstiju, bez kolena, sa upalom pluæa... bruka ;D

Kalesin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Mart, 2015, 10:06
Citat: Joker poslato 15 Mart, 2015, 09:22
Jedna se budi sa vrapcima, druga sa krpom a treca sa klimom... Ja ne znam da li se hvalite ili sta?
nijedna da se pohvali da se znojava budi posle neprospavane noci...zadovoljna sa covekom pored sebe....ja sam te skontao, ali one....vrapci, krpe i klima.....

Moji vrapci i pticice su mi drazi nego mnogi ljudi. Samo nekako mi cudno..kako da se BUDIS znojav posle NEPROSPAVANE noci, to mu dodje kao da nisi ni spavao, u stvari dvaput nista je nista sto znaci da misa nije ni bilo.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Joker

Dobro bre devojke, ne pucajte odmah. Malo smo se nasalili... Nemoj da ste nervozne.. :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Citat: kosta66 poslato 15 Mart, 2015, 10:52
usto, vido sunce i iza¹o go da odvezem æerku do banjice, do¹o kuæi i umro od pomodrelih prstiju, bez kolena, sa upalom pluæa... bruka ;D
Zajebao si ove tri ¾ene...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

BOKYBOY


Lazic


BOKYBOY


Lazic


Bori¹a



[yahoo] [yahoo]

plocice moram menjati pod hitno, ovo ovako vise ne moze :(

mali_zmaj

Citat: njanja poslato 15 Mart, 2015, 09:25
Nijedna sa frajerom  [rofl] [rofl]
ma kriju ih ko baba noge,pusti manijaku¹e kraju!!  :D
jin-jang

Andreja

Vrèin, Miljakovac, Smederevo, Vrèin... :) Stavio ruèke za suvozaèa pozadi, podmaz'o lanac, dru¾io se, ¾derem pa nastavljam :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kalesin

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Andreja

Kao ¹to rekoh na FB, do sad sam utep'o Africu Twin, mog XTa, sad i VFRa, tri neuni¹tiva motora. Jo¹ Golf 2 dizlo i miran sam :D

©alu na stranu, drugar mi je èaèkao slavinu i ostavio na poluoff polo¾aju, motor je 600km radio bez gre¹ke i na punom gasu, sve do danas :) A slavinica zapekla pa smo morali da skinemo rezervoar da je èaènemo. Sve k'o novo ( :
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

Vracam se danas iz Insbruka , i posle sto sati voznje resim da ipak napravim kafe-pauzu u Budimpesti ... stajem na semafor , kad pored mene ovo ... brzo vadi aparat da slikam ... MZ - ETZ 175 televizor .... aaaaaa kralj



Darko

a ima li ovo cenu?

saceka me na stolu kad dodjem s puta ?  [andjeo] [andjeo]  poruku mi napisali klinci , uz pomoc mame