Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Nadalina

E, ne bi verovao kako ovde izgleda biti djak... Meni je njih zao... Koliko uce (i to uglavnom bespotrebne stvari), koliko se cimaju, kako ih cimaju... Ja sam im rekla, domaci nikad kod mene imati nece... Kad god im je pretesko u skoli i imaju previse obaveza, mogu da mi kazu i taj dan cemo sedeti i oni ce raditi domaci ili cemo se samo zezati celi cas (doduse, na engleskom, pa samim tim i nije protracen cas)...
A, toliko su divni i nisu razmazeni... Cak i oni kao 'mangupi'... Nema sanse da ce da te uvredi ili da ti preti ili nesto..
Dzukela u podznaku

makinjo

Ma i kod njih ce se to promeniti kao i kod nas. :( Za vreme moje generacije ma koliki mangup bio nikome ne bih palo na pamet da udari ili uvredi profesora. A danas sta sve cujem da rade to je strasno.
Moji su ucitelji i nastavnici imali dozvolu da sprovode disciplinu (batine) kao da su mi oni roditelji. :)

Hohštapler

¹ta imali dozvolu, da sam bio bezobrazan i rekao ne¹to profesoru dobio bi batine i posle bi jo¹ zvao mamu i tatu da me dokusure!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Balsa Wrx

Citat: makinjo poslato 12 Mart, 2015, 16:29
Ma i kod njih ce se to promeniti kao i kod nas. :( Za vreme moje generacije ma koliki mangup bio nikome ne bih palo na pamet da udari ili uvredi profesora. A danas sta sve cujem da rade to je strasno.
Moji su ucitelji i nastavnici imali dozvolu da sprovode disciplinu (batine) kao da su mi oni roditelji. :)

Kako u koju skolu,kod nas u Kotor nedaj boze da dignes glas na profesora ili nedaj boze da ga udaris automatski te izbacuje sa casa sledi ti zapis pozivanje roditelja,3 takve opomene i izbacen je ja sam 2. srednje na pocetku nas je bilo 34 sad nas je 29oro  :D ja npr nemam tih problema jedino imam sa neopravdanima tu su mi jebali znanje imam 26 pa moram sad pazit  [doh]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Nadalina

Heh....
Kad sam radila u Srb u srednjoj, nisi smeo da izbacis djaka sa casa... Pa makar ti on i skakao po glavi, vristao i urlao, nema izbacivanja no ga saljes kod pedagoga... A, naravno, on da ide nece... Jedan mi je klinac pretio bombom... E, njega mi je bilo zao i ja sam se jedina protivila da ga izbace iz skole posle toga jer je njemu skola jedina normalna stvar u zivotu... Roditelji nemaju kontrolu, a ni volju za istom, on raspusten... Meni bilo zao... Doduse, vecina klinaca me je postovala jer sam bila izuzetno pravicna, i verovatno najstroza od svih profa tad... A najmladja... Ali se znalo, sve po zasluzi i sve je stvar dogovora.
Ali, iskreno, Kina je banja u odnosu na Srb sto se posla tice... I plate... I tako dalje...
Dzukela u podznaku

TEEfqd

to da li ti je bilo zao klinca ili si se slucajno preselila u kinu posle pretnje bombom moze za drugi put :D

Nadalina

Hahahahahahahahahaahha

;D ;D ;D

Onda bi trebalo kad budem u Srb da mu kupim najbolju kosulju i da mu se zahvalim za pomenutu pretnju! [rofl]
Dzukela u podznaku

makinjo

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Mart, 2015, 16:33
¹ta imali dozvolu, da sam bio bezobrazan i rekao ne¹to profesoru dobio bi batine i posle bi jo¹ zvao mamu i tatu da me dokusure!
Imali dozvolu u smislu zgazi ga kao vola pa cemo mi da zavrsimo :D

Bori¹a


Nadalina

Imadoh 2 meseca zimskog raspusta. Gde jos i da strajkujemo?! ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

Bori¹a

sta znam, mozda im ovi ovdasnji kinezi objasne postojanje verbica i princip strajka hahaha

perlx


Gvozden

  ;D Popravio veèeras ortaku gsx-a i èuvenu F1 iliti c28 gre¹ku....
a sad malo [cheers] [cheers]


zVuk

hoces li prisustvovati uzivo..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gvozden poslato 13 Mart, 2015, 00:42
  ;D Popravio veèeras ortaku gsx-a i èuvenu F1 iliti c28 gre¹ku....
a sad malo [cheers] [cheers]
ima kod mene neka super tenera...da ti je posaljem...ispucava non stop neke greske.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dusankobgd


Gvozden

Nadam se da ce danas da upali kako treba!? Zvao sam pola sreza za resto delova.... i salji one mere..
"Volim i ja nerandze no trpim..."

Jecko

Citat: zVuk poslato 13 Mart, 2015, 09:00
hoces li prisustvovati uzivo..??

Mhm, imam VIP karte...   [yahoo]

Ivan1979