Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Citat: penzos poslato 11 Mart, 2015, 11:36
Neæe ni¹ta osim ako te ne usnimi sajber presretaè! Nemaju dokaze, a i tablica na bajku se ne vidi sa preko 20 metara (ja terao sudiju da izaðe i proveri sama, ma mrzi me pandur...   [blahblah] ).
Sajber kurajber
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

boki boje, moja tablica mora da bude vidljiva. uvek je bila i uvek æe da bude. to ¹to im poka¾em pozdrav u kamere i ¹to mi je pun kurac ka¾njavanja niza¹ta, ne znaèi da æu da je skinem. nek doðu, ja nikog nisam oborio, iseko, sru¹io, ne¹to izazvao, te smatram da tu nema nikakvih te¹kih prekr¹aja ili nekog kriviènog dela. ima ona narodna, 'èuvajte se besa strpljivog èoveka' a moje je isteklo. a tablica obavezno vidljiva i na moje ime. jebiga.

Lazic

A da ti poène¹ da se drogira¹ kao normalan svet...:P Ili bar da radi¹ ne¹to... ;D

Kostić

kako da radim, kad æe da me bace u okove, a razmi¹ljam, dal da poènem malo da se drogiram. èisto u inat dobroèinstvu.

laziæu bre! jebla te droga ;D

mareskin

Citat: kosta66 poslato 11 Mart, 2015, 12:12
kako da radim, kad æe da me bace u okove, a razmi¹ljam, dal da poènem malo da se drogiram. èisto u inat dobroèinstvu.

laziæu bre! jebla te droga ;D

Sedi na ladan beton, a ne ko Nikoliæ na stiropor :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ostoja

Poslushaj ga, Kosta, sedi na stiroporu, dao bog postacesh predsednik drzave, sigurno si bolji i pametniji od sadashnjeg...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Nadalina

Poklon od jedne od ucenica. 
Prilazi mi danas kad se cas zavrsio i pruza papir i kaze: This is you. [srce]

Dzukela u podznaku

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

ESPERANZA

Jesi li im prevela ime....znas oni se zovu "tresnjin cvet" "vrh planine" "nezni oblak".....kad bi znali kako se zoves i sta to znaci placali bi te vise...ipak si ti Nada koja daje nadu malim kosookim....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Nadalina

Jesam, jesam - objasnila sam im odma' sta moje ime znaci i pojasnila im da sam se rodila u autu i da je, izmedju ostalog, to bio jedan od razloga za moje ime.

Ali, najludje u svemu tome je kako se oni upoznaju sa tobom... Kazu svoje kinesko ime, a onda dodaju: Ali, moje englesko ime je to i to. Tako da, upoznala sam gomilu Cheri, Kendi, Lili, Ejmi, Dzon, Dzon, Dzek, Majk, Mark... :D
Dzukela u podznaku

ЯЭВОЛУТИОН

pa valjda si trebala da dobijes ime po autu, osim ako je bio jugo...onda je ime opravdano :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

VR 46

Twist of wrist!

Tatica

Citat: Nadalina poslato 11 Mart, 2015, 19:11
Jesam, jesam - objasnila sam im odma' sta moje ime znaci i pojasnila im da sam se rodila u autu i da je, izmedju ostalog, to bio jedan od razloga za moje ime.




Зашто се онда не зовеш ЛАДА а не Нада?

Nadalina

Rodjena sa 6 i po meseci - pa su se, jelte, nadali da cu ipak da o(p)stanem! :)

Dzukela u podznaku

cika zuba

Nado,nije ti vruce da predaje¹ u jakni?!  :o
Tako mi deluje po slici,neka perjana mo¾da?!  ;D  ;D
[/

Nadalina

Ako niste znali, u kineskim skolama nema grejanja. ;)

A ni u vecini stanova ni kuca - osim na surovom severu, ali to je skoro pa Rusija. :)
Dzukela u podznaku

doktor

Bikers work is never done!

Jecko


Nadalina

@ doktor
Bas to, baaaas to! ;D

@ Jecko
E, lepo nema. :D
Znaci, oni ovde imaju svoju logiku - zimi se otvaraju svi prozori, leti se sve zatvara. ;D Udjem u ucionicu, prvo sta uradim je da pozatvaram sve prozore i objasnim im da gasne komore nisu isto sto i ucionica sa zatvorenim prozorima. ;D
Ovde u mojoj provinciji grejanje nemaju, jer, zaboga, zima je samo od kraja oktobra do kraja marta... Samo!!!
Naravno, nama strancima u stanove ubace klime, i mi se ne bunimo... Sto kaze doktor - 'ladno, al' standard. ;D
Dzukela u podznaku

Hohštapler

Sad vam je jasno za¹to smo tu gde jesmo i kolko smo mi lenji i razma¾eni.
Mi kad nismo imali grejanje u ¹koli nismo imali èasove! AJME MILINE! [yahoo]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.