Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Nadalina

A vala i to sto kazes - ti bar znas njihovu robu... Ima je tamo kod tebe na buvljaku kol'ko hoces!!! ;D

:-* :-* :-*
Dzukela u podznaku

Balsa Wrx

Mene je caca sjeo na motor cim sam prohodao da se ne zajebem pa da ne zavolim motore,najbolji potez u zivot koji je napravio,ma da mama misli suprotno, jer kad je tata na brod mene su vadili sa sve motorom iz supa sa 10god baksuz sto baksuz..  :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Citat: mkt poslato 09 Mart, 2015, 02:37
@andrej
hahah do jaja
moracu i ja da nalepim na vrata
kasni¹ samo 4 godine...:o :P ;D


mkt

znam, znam al s ponosom furam majtchicu

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Twist of wrist!

Lazic


joka

Citat: DraganPavlicevic poslato 09 Mart, 2015, 13:36
Joko, ne nasedaj na ovakve provokacije.Mlad si (star) onoliko koliko i kako se oseæa¹.Imam dva sina (35 i 32 god.) ali se ne bojim bilo kakvog izazova, bez obzira koja sfera ¾ivota je u pitanju.Lepa ti je ova æerka i zavidim ti ¹to ima¹ æerku koja je strastveni bajker.Moji sinovi se bave naukom, tako da sam uskraæen za oseæaj koji ti ima¹ vozeæi se sa svojim detetom.
Ma nisu to provokacije, sve je cool, ja se ne vozam u dru¹tvu æerke, samo bi im smetao, mi matorci vozimo na¹e poèasne krugove dalje od dece, bude to neka tura, koliko nam vreme i finansije omoguæuju. Ima nas stara ekipa, koja zaèas dogovori putanju, i odo¹mo, a da ne smetamo nikom.   [cheers]

Zeljkamp

Meni su moju majcicu iscepali kada sam postao tata. Popsy mi je  pocepao nik i logo. Kaze da se valja uzeti za pelcer.

Evo i fotke. :)

TwinZ Auto & Moto

VR 46

Twist of wrist!

aæimo


Zeljkamp

Znam, cekao sam da se javis. Za tebe je i bio namenjen. ;)
TwinZ Auto & Moto

UFF


Lazic


Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mkt

ahaaahah neki baja izmamio mi osmeh cim sam ga video

TEEfqd


Kostić

da se upi¹e u dosije, da sam juèe zaradio sve bodove, koje su mi nametli u roku od 15 minuta. sad mogu mirne du¹e na robiju :)

bajdvej, R od 600 kubika je bicikla. jedva sam uteko pe¾ou :( idem ¹estom stotku, ono gledam sunce, njive, dan ko nacrtan, i etoga u ogledalu, vidim oæe me odere. oæe¹ kurac - neæe¹ i u petu, R ko baba, u èetvrtu, on jedva. ma jebemtikevu, u treæu pa u 16 ;D trièetripet, aj æao pe¾ov ;D

mrnd¾

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 11 Mart, 2015, 06:23
da se upi¹e u dosije, da sam juèe zaradio sve bodove, koje su mi nametli u roku od 15 minuta. sad mogu mirne du¹e na robiju :)
bajdvej, R od 600 kubika je bicikla. jedva sam uteko pe¾ou :( idem ¹estom stotku, ono gledam sunce, njive, dan ko nacrtan, i etoga u ogledalu, vidim oæe me odere. oæe¹ kurac - neæe¹ i u petu, R ko baba, u èetvrtu, on jedva. ma jebemtikevu, u treæu pa u 16 ;D trièetripet, aj æao pe¾ov ;D
mrnd¾

...Kole,imas tablice na motoru...i vodi se na tebe...nema potrebe da te jure uopste...docice ti kuci... [dunce]

penzos

Neæe ni¹ta osim ako te ne usnimi sajber presretaè! Nemaju dokaze, a i tablica na bajku se ne vidi sa preko 20 metara (ja terao sudiju da izaðe i proveri sama, ma mrzi me pandur...   [blahblah] ).
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion