Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

joka

 Ispravka, starija 30, mlaða- bajkerka 28, sa 20 poèela voziti horneta, i od tad tata sponzori¹e gorivo i motore.   [panic]    [cheers]

makinjo

Svaka cast za tatu :D

Balsa Wrx

Citat: joka poslato 08 Mart, 2015, 21:54
Ispravka, starija 30, mlaða- bajkerka 28, sa 20 poèela voziti horneta, i od tad tata sponzori¹e gorivo i motore.   [panic]    [cheers]

Imamo i mi jednu takvu,samo sto nasu sponzorisu od 16 :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Hohštapler

Istinita prièa, al moram da vam krenem od Kulina Bana...

U mom stanu stalno ima nekog. Po¹to cimer i ja ¾ivimo momaèki ¾ivot, ostatak ekipe uvek dolazi kod nas, da pobegne od "svakodnevnice" (¾ene, devojke, posla, kako ko..)
I svako veèe kod nas  ode "paklica" piva, ili fi¹ek rakije. Ko god od manijaka je bio kod nas zna o èemu prièam  ;).
A ratujemo sa babom iznad (predsednica skup¹tine stanara, inaèe, zgrada je sazidana na njenoj "dedovini" i mi smo svi njeni gosti!  [ludak])
U svakom sluèaju, davno bi mi najebali od komunalne da nam leða ne dr¾i prvi kom¹ija, inaèe  [policaja], radi u interventnoj u NSu, porodièan èovek, ljudina!
Kom¹a nam prièa da nas komunalna veæ zna kao "motora¹e" i to im je skraæeno kad treba da interveni¹u kod nas, a sve to zbog ovoga:



E sad...
Do¹ao na¹ drugar Uro¹, doneo neki sprej kao "WD-40"ali drugi proizvoðaè, oæe on to da uvozi i valja pa doneo nama da probamo dal to valja...
I mi zovemo kom¹u [policaja] da donese ¹toljpi, da ga oèisti, i onako uvek to radi na¹im WD-om...  i oko 3 ujutru legne neko na zvono - komunalna.
I ka¾e kom¹a "odo ja kuæi, a sad æu da vam re¹im i ovo" i uzme prangiju, i krene kuæi...
I nas vi¹e niko nije iznemiravao.
Malo pre bio kom¹a da gledamo WTCC i prièa on nama:
Kad je iza¹ao prepozna on jednog komunalca i poprièa   sa njima dogovore se da nas vi¹e ne smaraju to veèe, kad su se razilazili ka¾e njemu ovaj drugi:
"...idi bre u kurac ti, kad si iza¹ao sa pi¹toljem noge mi se odsekle - vidim pi¹e moto manijaci,  znam da smo dolazili X puta, al nisam verovao da nose i prangije!"
[rofl] [rofl] [rofl] [clapp]




Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dani-dax

 Off Topic: ljudi videste li vi koliko bajkera ima u Parovima veceras :D
izgleda u 2015 je moderno nazivati sebe bajkerom msm da ce to biti neki modni detalj :D
danas mi je ovo dovoljno izmamilo osmeh na lice :D evo smejem se vec pola sata ko lud ne mogu da se smirim :D msm da ce komsije uskoro zvati hitnu :D
svaki drugi klinac je danas bajker i naziva sebe bajkerom uzas

Bori¹a

taman da dodje neki glavat da mu prodam kacigu, kakav je bajker ako nema shoei [rofl]

UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 Mart, 2015, 14:08
Citat: joka poslato 08 Mart, 2015, 13:49
kupio sam æerci...

Joko, zar tebi deca nisu mlaða?

pih bre mladja cera bajkerka mu zivi kod tebe u ns a ti ne znas ni da ti je komsinica... sramota (tj zivela je neko vreme, ne znam za trenutno)


joka

Prekomanda za Novi Beèej!   ;)  Aprilija jo¹ na NS table!

makinjo

Citat: UFF poslato 08 Mart, 2015, 23:17
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 Mart, 2015, 14:08
Citat: joka poslato 08 Mart, 2015, 13:49
kupio sam ćerci...

Joko, zar tebi deca nisu mlađa?

pih bre mladja cera bajkerka mu zivi kod tebe u ns a ti ne znas ni da ti je komsinica... sramota (tj zivela je neko vreme, ne znam za trenutno)
Ne sme on bas mnogo da se raspituje,ce najebe :D

mareskin

Citat: dani-dax poslato 08 Mart, 2015, 22:56
Off Topic: ljudi videste li vi koliko bajkera ima u Parovima veceras :D
izgleda u 2015 je moderno nazivati sebe bajkerom msm da ce to biti neki modni detalj :D
danas mi je ovo dovoljno izmamilo osmeh na lice :D evo smejem se vec pola sata ko lud ne mogu da se smirim :D msm da ce komsije uskoro zvati hitnu :D
svaki drugi klinac je danas bajker i naziva sebe bajkerom uzas

I predsednik dr¾ave nam je bajker :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

ko jel toma? ¹ta vozi, jel po¹tarskog apenca? :)


vidi ovog :) upi¹a se od smeha :)

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 Mart, 2015, 22:38
Istinita prièa, al moram da vam krenem od Kulina Bana...

U mom stanu stalno ima nekog. Po¹to cimer i ja ¾ivimo momaèki ¾ivot, ostatak ekipe uvek dolazi kod nas, da pobegne od "svakodnevnice" (¾ene, devojke, posla, kako ko..)
I svako veèe kod nas  ode "paklica" piva, ili fi¹ek rakije. Ko god od manijaka je bio kod nas zna o èemu prièam  ;).
A ratujemo sa babom iznad (predsednica skup¹tine stanara, inaèe, zgrada je sazidana na njenoj "dedovini" i mi smo svi njeni gosti!  [ludak])
U svakom sluèaju, davno bi mi najebali od komunalne da nam leða ne dr¾i prvi kom¹ija, inaèe  [policaja], radi u interventnoj u NSu, porodièan èovek, ljudina!
Kom¹a nam prièa da nas komunalna veæ zna kao "motora¹e" i to im je skraæeno kad treba da interveni¹u kod nas, a sve to zbog ovoga:



E sad...
Do¹ao na¹ drugar Uro¹, doneo neki sprej kao "WD-40"ali drugi proizvoðaè, oæe on to da uvozi i valja pa doneo nama da probamo dal to valja...
I mi zovemo kom¹u [policaja] da donese ¹toljpi, da ga oèisti, i onako uvek to radi na¹im WD-om...  i oko 3 ujutru legne neko na zvono - komunalna.
I ka¾e kom¹a "odo ja kuæi, a sad æu da vam re¹im i ovo" i uzme prangiju, i krene kuæi...
I nas vi¹e niko nije iznemiravao.
Malo pre bio kom¹a da gledamo WTCC i prièa on nama:
Kad je iza¹ao prepozna on jednog komunalca i poprièa   sa njima dogovore se da nas vi¹e ne smaraju to veèe, kad su se razilazili ka¾e njemu ovaj drugi:
"...idi bre u kurac ti, kad si iza¹ao sa pi¹toljem noge mi se odsekle - vidim pi¹e moto manijaci,  znam da smo dolazili X puta, al nisam verovao da nose i prangije!"
[rofl] [rofl] [rofl] [clapp]








Hohštapler

Citat: UFF poslato 08 Mart, 2015, 23:17
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 Mart, 2015, 14:08
Citat: joka poslato 08 Mart, 2015, 13:49
kupio sam æerci...

Joko, zar tebi deca nisu mlaða?

pih bre mladja cera bajkerka mu zivi kod tebe u ns a ti ne znas ni da ti je komsinica... sramota (tj zivela je neko vreme, ne znam za trenutno)

...tra¾io bih ja i sliku al ne smem...  [zvizdi]

ps.
a imao sam gostovanja i u njegovom selu, lepe uspomene.  8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

@andrej
hahah do jaja
moracu i ja da nalepim na vrata

Nadalina

Bila sam u sopingu - kupila sam eure! ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

mareskin

Citat: Nadalina poslato 09 Mart, 2015, 11:47
Bila sam u sopingu - kupila sam eure! ;D ;D ;D

Kineske ili nemaèke? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DraganPavlicevic

Joko, ne nasedaj na ovakve provokacije.Mlad si (star) onoliko koliko i kako se oseæa¹.Imam dva sina (35 i 32 god.) ali se ne bojim bilo kakvog izazova, bez obzira koja sfera ¾ivota je u pitanju.Lepa ti je ova æerka i zavidim ti ¹to ima¹ æerku koja je strastveni bajker.Moji sinovi se bave naukom, tako da sam uskraæen za oseæaj koji ti ima¹ vozeæi se sa svojim detetom.

Nadalina

Dzukela u podznaku

CBRR1

Citat: Nadalina poslato 09 Mart, 2015, 14:09
Citat: mareskin poslato 09 Mart, 2015, 13:30
Citat: Nadalina poslato 09 Mart, 2015, 11:47
Bila sam u sopingu - kupila sam eure! ;D ;D ;D

Kineske ili nemaèke? ;)


Euri su samo jedni. ;D



Cush jedni,kinezi bre kopiraju sve... ;D ;D :-*