Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

uffe,znam ja da je borko stara sponzorusa.Imam ja doma tovatne masti sa kojom konzerviram vanbrodski motor tako da borko nemas problema sto se toga tica,a nEsam krupan samo sam malo punacak masala :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Hurricane

..svejedno, ne gine mu oro¹avanje posle...  [rofl]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Balsa Wrx

Jel ima ko iskustva sa drz 400 2008 sm verzija,oko 20k presla relativno lijepo stanje,ima neki izduv nisam vidio koji itd..3000E mi je momak prodaje jer mi je tu u komsiluk,e sad ja bi yamahu sutra preksutra prodo,vec sam nasao kupca za 3k al se bojim da mi drugi dan ne crkne drz  [neampojma] nez nikog ko je vozio drz, nez nikog ko ga ima..Sto da cinimm :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Andreja

Pouzdan, zabavan motor, ako ko¹ta isto kao tvoja WR, prodaj Yamahu i uzimaj Suzuki :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Balsa Wrx

Ja wr prodavam 3150e,imam kupca za 3000e,samo nisam upoznat sa nikim ko je vozio pa da mi da utiske jer bi putovao sa njom doostaa,kao i sa wr znaci okvirno 20k godisnje barem..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

makinjo

Prodavaj to za 3000 i posle sa parama je lako . Ne zuri ti se. Dace caca koji krug :D

VR 46

Citat: Balsa Wrx poslato 25 Februar, 2015, 22:12
Ja wr prodavam 3150e,imam kupca za 3000e,samo nisam upoznat sa nikim ko je vozio pa da mi da utiske jer bi putovao sa njom doostaa,kao i sa wr znaci okvirno 20k godisnje barem..
[doh]
Twist of wrist!

clutch&brake

Citat: VR 46 poslato 26 Februar, 2015, 13:48
Citat: Balsa Wrx poslato 25 Februar, 2015, 22:12
Ja wr prodavam 3150e,imam kupca za 3000e,samo nisam upoznat sa nikim ko je vozio pa da mi da utiske jer bi putovao sa njom doostaa,kao i sa wr znaci okvirno 20k godisnje barem..
[doh]

kako ne znas Nikima?  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Balsa Wrx

 A gubim 2000e na yamahu Al videcu jos..I eto ni sa Kim*.Ako prodam za vikend wr jos jedan motor u kucu stize masala
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

VR 46

Citat: njanja poslato 26 Februar, 2015, 14:30
Citat: VR 46 poslato 26 Februar, 2015, 13:48
Citat: Balsa Wrx poslato 25 Februar, 2015, 22:12
Ja wr prodavam 3150e,imam kupca za 3000e,samo nisam upoznat sa nikim ko je vozio pa da mi da utiske jer bi putovao sa njom doostaa,kao i sa wr znaci okvirno 20k godisnje barem..
[doh]


kako ne znas Nikima?  [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl]
Twist of wrist!

Kostić

dva puta prolazi plavobeli smrad pored mog. èuèim na prozoru i slu¹am momke kako mu se dive i gledaju ga  ;D

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 26 Februar, 2015, 18:31
dva puta prolazi plavobeli smrad pored mog. èuèim na prozoru i slu¹am momke kako mu se dive i gledaju ga  ;D

...da ne bude da im trebaju neki delovi za tog plavo-belog sMrada...jel imas dobar lanas i katanac? [bejzbolka]

Bori¹a

ako sa njega skinu delove... nece se usreciti ;D

BOKYBOY

Citat: Bori¹a poslato 26 Februar, 2015, 19:58
ako sa njega skinu delove... nece se usreciti ;D

...da...ali oni to ne znaju...heeheheheh... ;D

Balsa Wrx

Mogo sam danas prodat wr 3000e i sjebao me danas ovaj momak za drz jer ga ne moze regisrovat na 15kw,nez kako bi to mogo izmuljat jer bi me ovako unistili,jer bi iso malo po evropi pa mi treba motor barem po konjazi koji smijem vozit,a sa 125cc ne mogu u bec ic svega mi :D sad gledam rc390,z300 to mi je neko prelazno rijesenje do 19 dok ne odem na brod..  [neampojma]

Jos malo pa sam Iskusni pozer  ;D ;D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Bori¹a

brate, zar ti nemas kategoriju od 125cc i 11kw?
ili su kod vas drugacije kategorije?

Balsa Wrx

a to je to,no mi niko ne pravi problem ni na 15kw jer mozes vozit teski tricikl od 15kw a ja sam mu smuljo sam smt 990 sa 120ks da to ja smijem vozit sa a1 glupi su oni no eto zbog eu :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

ceo dan èekam emisiju zajeèarska buna, kad evo dve budale se svaðaju, ko je kolko potro¹io i ko æe da dr¾i ruku u kasi  [doh]

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.