Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

pa vidis da samo on pusi najboljim drugarima, zna se ko je njegov drugar... ja kao stariji imam pravo da budem topdzija [rofl]

Balsa Wrx

Citat: mkt poslato 21 Februar, 2015, 00:57
hahah oce da ti bude drug
borko motorko je moj drug,al samo ja znam razlog zasto on ne vozi hondu vec duze vrijeme  :P
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

pittatore


Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.


Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Balsa Wrx

Hehehe,bice i akrap kroz koji mjesec peco,polako :D https://www.youtube.com/watch?v=5Ede0m1b-ys&feature=youtu.be evo ga i paljenje na hladan motor :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

PECA BMW

Citat: Balsa Wrx poslato 21 Februar, 2015, 02:28
Hehehe,bice i akrap kroz koji mjesec peco,polako :D https://www.youtube.com/watch?v=5Ede0m1b-ys&feature=youtu.be evo ga i paljenje na hladan motor :D

UUU ala pali !  tu mora da su ugradili onu svemirsku tehnologiju direktno ubrizgavanje i ono elekrtonsko paljenje   [rofl]


Mada znam ja sto on pali toliko dobro ... kod vas dole toplo napolju .... aha provalio sam te !   [yahoo]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bori¹a


PECA BMW

Citat: Bori¹a poslato 21 Februar, 2015, 02:35
a jel palis svetla rucno?

ma jok bre sta ti pada napamet .. balsa to radi nozno !   

ti izgleda ne znas da kupio KTM za crnogorsko trziste ... svetla se sama pale ne moras ti da ih palis ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Balsa Wrx

Upalio sam konakt prije no sto sam poceo da snimam jer go pro nema blic a ja dolje struju nemam,msm imam al trebo bi ukljucivat sklopku..Ovo je crnogorski ka te em :D ovaj cu definitvno zadrzat duzi period,sad ja svatam kad mi ljudi kazu da ko proba ktm ne sjeda na drugo,ne bukvalno al stvarno motor je u svakom rezimu voznje interesantan a u isto i brutalan,mnogoooo brutalniji od r6,ne moze mu primac ni u jednom segmentu al jbg v motor  [srednjiprst]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

na¹o pare u njivi a nigde nikoga, biæe za do nsa i nazad na selo  [yahoo] oranjeeeee [dancing]

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

laziæevo savijanje sa 10 posto alkohola u krivini :)

http://s22.postimg.org/y1olfqmtd/IMG_20150221_165448.jpg

je be¹ vojvodinu, jedva tri kilave krivine u selo, nema ¾ivota bez ko¹a :/ mi u ns, a odande ceo razred novosaðana kontra. do¹lo mi da zbacim ¾enu i da okrenem za njima :)

Lazic

©to ne pokaza komentare...;D I jebe¹ se pi¹e zajedno...:P ;D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 21 Februar, 2015, 18:10
©to ne pokaza komentare...;D I jebe¹ se pi¹e zajedno...:P ;D

"Jebe¹" se pi¹e spojeno samo ako ti je mali. Kosta objasnio ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

Je - bee¹. tako vojvoðani zbore. Je-bee¹ i ne¹ jebat, to je ovde hit. laziæu, aj na selo bre ;D

Darko