Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Februar, 2015, 11:56
ma jesmo...i da znas kako tolerantno bijemo.....nista bes i mrznja...cista tolerancija....pesnicki receno...

nego jel znate vi onu narodnu:
"ko kaze da u crnu goru ima pedera, oca mu jebem u vr guzice"

Bijete, ali od milo¹te :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Balsa Wrx

Ne kaze se za dzabe da je batina iz raja izasla :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Hohštapler

cimer mi uzajmio motor da se provozam,  da se oraspolo¾im od problema na poslu.
Uspelo mu. :-D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Balsa Wrx









[djavo] [djavo] stigo kratko trajni turisticki motor :D 2013god presao 2000km od opreme nema sta nema  [balavi] mislim da ce mi bit interesantno a vec sam imao I susret sa  [policaja]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Ivan1979


Balsa Wrx

Hahahaha,ima blokadu na auspuh na 45  [rofl]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

UFF


Kostić


Balsa Wrx

Bice akrap na njega ubrzo,ma da sam jako zadovoljan sa zvukom kad se razvuce malo 2 3 4 do 150 160..  [djavo] Ali kako motor ide na tocak ono je komedija
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mkt


Balsa Wrx

Htio caca boksera,ja reko mani se ti toga i probaj ktm kad ga je probao izgovorio je 2 rijeci,uzimamo ga :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic


Balsa Wrx

Cuvam,cuvam,ma da imam osjecaj da ce mi ovaj motor na nos izac sa  19 kad podjem na brod,odlucio sam da ne mjenjam motor do 20 21god dosta mi je ova litra za sve potrebe,trotinet prodajem pred ljeto i onda ovo siba do meteora,pa je plan do beca pa opet u grcku na hilandar i naravno svi zivi skupovi koji su u krugu od 600 700km  [yahoo]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Mik

Citat: Laziæ poslato 20 Februar, 2015, 23:33
Èuvaj æaæu, vredi...;D :-* [srce]

No kako no vrijedi! Dje smije jadan da ne vrijedi kad bi ga tamo odma' u vr' guzice ...
:) )


Balsa Wrx

nebi caca u vr guzice al bi me opalio sa njegovih 130kg i 2m pa se ja nebi dizo duzi niz godina :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Mik

Citat: Balsa Wrx poslato 21 Februar, 2015, 00:04
nebi caca u vr guzice al bi me opalio sa njegovih 130kg i 2m pa se ja nebi dizo duzi niz godina :D

Pogresno si protumacio. Mislio sam da vi djeca dolje znate kako da vaspitavate oceve, pa vi njih ... ono  :)  ... cim vam nije po volji...  (Al' nema veze, svakako je sala  :) .)

Balsa Wrx

Nebi se bas slozio,bar za moje doma,moji traze par stvari od mene a to je da sam dobar u skoli,da ne pravim probleme,ne pijem,ne pusim ( samo najboljim drugarima),ne vade me iz stanice nikad i sl,a 2. masu puta sam pito tatu zasto mi on sve ovo finansira i to sa svega 16god on mi kaze svaki put kome cu ako necu tebi..Eto tako,inace ktm mi poklanja za god i 2 mjeseca ce bit licno moj trenutno ga ja vozim al nije moj licno,jbg... :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Bori¹a


Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mkt