Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

Izaso sa djanom :D  [yahoo] I sutra cemo da izadjemo hahaah  [djavo] [djavo]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

UFF


Bori¹a



eh.... i osmeh nabaci i tugu :D 66.000e placen polovan 2005e godine star 6 meseci :D 3.2 benzinac

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Bori¹a

ma gde uzeo... nije registrovan vec 4 godine jer je registracija 40% vrednosti auta [doh] a da trazim invalida i ajde, al nece invalid da sipa 20 litara benzina :D

Lazic

Citat: Balsa Wrx poslato 12 Februar, 2015, 17:46
Izaso sa djanom :D  [yahoo] I sutra cemo da izadjemo hahaah  [djavo] [djavo]
Bal¹a sine, ti to da ¾eni¹...:D



ontopic:
Branaaaaaaaaaa...  [yahoo] ;D :drka: [cheers] Doneo mi kljuè za ¹pajz koji je zavr¹io u Vinèi na deponiji sluèajno... :o [facepalm] ;D Da ne zaboravim, kljuè je broj 6...;D U ¹pajzu kacige i alat i od rBobana ¹ator i æebe...;D

Andreja

Citat: Balsa Wrx poslato 12 Februar, 2015, 17:46
Izaso sa djanom :D  [yahoo] I sutra cemo da izadjemo hahaah  [djavo] [djavo]

To brateeeee, mala je mnogo dobra, smotaj to da ne moram ja da se cimam do HN :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Brate, od tebe talibana bi vri¹teæi utekla...;D











Citat: Balsa Wrx poslato 11 Februar, 2015, 23:33
https://www.youtube.com/watch?v=AQr3wEJ6BVA&feature=youtu.b ja danas otiso do prodavnice ostavio kacigu sa kamerom ispred izlazim ja iz prodavnice sve ok dolazim kuci pregledavam snimke i provalim ovo HAHAHAHHA
stvarno je slatki¹...;D

Mik

Citat: Laziæ poslato 12 Februar, 2015, 22:19
Citat: Balsa Wrx poslato 12 Februar, 2015, 17:46


ontopic:
Branaaaaaaaaaa...  [yahoo] ;D :drka: [cheers] Doneo mi kljuè za ¹pajz koji je zavr¹io u Vinèi na deponiji sluèajno... :o [facepalm] ;D Da ne zaboravim, kljuè je broj 6...;D U ¹pajzu kacige i alat i od rBobana ¹ator i æebe...;D

Ma moze bez kljuca! Pazi sad:
Spajz treba da bude u satoru a alat u cebetu. A za kacige je proizvoljno, mogu u Vincu, mozes i da ih zenis, a mogu da budu i broj 6. I nikako ih ne treba zaboraviti. (U takvoj sam situaciji  :) da ja to tako shvatam  :).)

Balsa Wrx

:-* vas,bice to dobro no imam curu ma da od viska glava ne boli :D  trosice se obje u zdravlju i veselju  [rofl]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Andreja

Citat: Laziæ poslato 12 Februar, 2015, 23:09
Brate, od tebe talibana bi vri¹teæi utekla...;D











Citat: Balsa Wrx poslato 11 Februar, 2015, 23:33
https://www.youtube.com/watch?v=AQr3wEJ6BVA&feature=youtu.b ja danas otiso do prodavnice ostavio kacigu sa kamerom ispred izlazim ja iz prodavnice sve ok dolazim kuci pregledavam snimke i provalim ovo HAHAHAHHA
stvarno je slatki¹...;D

I nama ru¾nima treba ljubav  :'(
Ti to najbolje zna¹  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

PECA BMW

Citat: Balsa Wrx poslato 12 Februar, 2015, 23:25
A  :-* vas,bice to dobro no imam curu ma da od viska glava ne boli :D  trosice se obje u zdravlju i veselju  [rofl]

Ostavi nesto i za mene kad dodjem dole ... nemoj sve da potrosis :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Balsa Wrx

Citat: Andreja poslato 13 Februar, 2015, 00:21
Citat: Laziæ poslato 12 Februar, 2015, 23:09
Brate, od tebe talibana bi vri¹teæi utekla...;D











Citat: Balsa Wrx poslato 11 Februar, 2015, 23:33
https://www.youtube.com/watch?v=AQr3wEJ6BVA&feature=youtu.b ja danas otiso do prodavnice ostavio kacigu sa kamerom ispred izlazim ja iz prodavnice sve ok dolazim kuci pregledavam snimke i provalim ovo HAHAHAHHA
stvarno je slatki¹...;D

I nama ru¾nima treba ljubav  :'(
Ti to najbolje zna¹  [rofl]
Citat: PECA BMW poslato 13 Februar, 2015, 00:23
Citat: Balsa Wrx poslato 12 Februar, 2015, 23:25
:-* vas,bice to dobro no imam curu ma da od viska glava ne boli :D  trosice se obje u zdravlju i veselju  [rofl]

Ostavi nesto i za mene kad dodjem dole ... nemoj sve da potrosis :D


Andrejaa,dodji na ljeto i sredicemo ti nesto da bucas,primorje je vrhunski za nac ribu,ja sam ti dokaz ja ovako gadan i musliman se prekrsti kad me vidi pa uvatim ponesto :D

Peco necu  sve potrosit,bi ja no nemam tih kapaciteta  :D :D aj na zurku pa cu ti sredit sto :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Bori¹a

vozio sam danas mercedesa vita, 200 konja, automatik, pozadi 4 sedista i stocic... drkanje... nekad razmislim sto bi neko kupovao auto kad moze ono da ima [balavi]

VR 46

Twist of wrist!

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Bori¹a

nije 200ks nego 140, nesto sam sjebo u glavi [rofl]



bas ovakav, zatamnjena stakla, kozna sedista...


Boban_m


Balsa Wrx

Ja volim mercedesa i sve to stoji ali brate jesi lud? :D aj da si reko bilo koju mecku da je barem auto a dje kombi nadje hahahah
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.