Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

Sace i drugi klip neka vozna sa r6,za promjenu..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mkt

Citat: Bori¹a poslato 12 Februar, 2015, 00:52
Citat: mkt poslato 12 Februar, 2015, 00:21
na premijeri  50 nijansi sive je od publike bilo 99% klinki do 20dina

tebi sve lose :P
samo kazem..]
Citat: Balsa Wrx poslato 12 Februar, 2015, 01:07
Naso sam je https://www.facebook.com/djina.milinic.9 hahahaha,vec se dogovorio sutra da izadjemo da joj pokazem kameru HAHAHAHAH :D
slatka je

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

makinjo

Kako tebi zvone jajca a ja samo molim da ovo govno prestane da pada i da se otopi 😞

Bori¹a

ovo vreme nam jebe kevu, ja se taman primio da se otoplio sneg jos malo preko 15ak stepni kad ono kurac udari minus evo u dvoristu imam 20cm snega jos stoji

Hohštapler

al kvaèila¹...

ps.
i ja te mrzim ¹to ¾ivi¹ u toplim krajevima :-D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Jos kupio ovu kamericu pa malo malo baca zazubice 😜😜😜
Pa evo sada na r6 pa bmw pa moja skrndeljica. Jadan ja 😜

Kostić

bal¹a sine, ne drkaj po tom gasu ko manijak, ako ti prokliza zadnji pri preticanju, mo¾e¹ da se otrese¹ po asfaltu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Balsa Wrx poslato 12 Februar, 2015, 01:07
Naso sam je https://www.facebook.com/djina.milinic.9 hahahaha,vec se dogovorio sutra da izadjemo da joj pokazem kameru HAHAHAHAH :D
dobro da nije djana....da se ne smaras previse.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

penzos

 [thumb_up] A ako joj se ne svidi kamera, ili je to ne interesuje? Pa mo¾e da se obuèe i da ide kuæi!  ;D
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Kostić


BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 12 Februar, 2015, 08:47
bal¹a sine, ne drkaj po tom gasu ko manijak, ako ti prokliza zadnji pri preticanju, mo¾e¹ da se otrese¹ po asfaltu

...ko mu kaze.... [rofl] ...smanji brzinu sa takvim plastikama jbt,pocece da ti lete delovi unaokolo... :o

Kostić

neæe ni¹ta da odleti, bata boki. sve je utegnuto bolje nego pre. nos vi¹e ne skaèe. skakuta pomalo, al uz fru¹ku. al milina za vo¾nju. u vojvodini je toplije nego kod nas, a sneg naokolo po njivama. lepota! :)

BOKYBOY


Kostić


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

jok. zona ¹kole, pe¹aèki, pe¹aci, novi sad. u ogledalu baja po gasu, ja na koènicu. mo¾da od mene nije video pe¹ake, pa reko da mahnem da uspori. i uspori èovek. èudo za ns...

u ns-u leto :)

ns


Balsa Wrx

Citat: makinjo poslato 12 Februar, 2015, 01:33
Kako tebi zvone jajca a ja samo molim da ovo govno prestane da pada i da se otopi 😞

Citat: makinjo poslato 12 Februar, 2015, 01:42
Jos kupio ovu kamericu pa malo malo baca zazubice 😜😜😜
Pa evo sada na r6 pa bmw pa moja skrndeljica. Jadan ja 😜

Moram malo da vam pravim zazubice,evo sunce najavili jos par dana ima oko 17 stepeni sad,danas ili sutra cu napravit klip sa BMWom imam jedan al je los..Nemam ni jedan na kanal pa da osvestamo,a za koji dan ide snimak sa k7 litrom 16god na litri juu opasno to a ja pocetnik sto sad da cinim :D

Citat: kosta66 poslato 12 Februar, 2015, 08:47
bal¹a sine, ne drkaj po tom gasu ko manijak, ako ti prokliza zadnji pri preticanju, mo¾e¹ da se otrese¹ po asfaltu

Neka baca malo neka ga,namjerno sam opalio naglo pun gas da zanese malo,ocu da potrosim ove gume kako dolikuje ne da ih palim i cuda..

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Februar, 2015, 09:56
Citat: Balsa Wrx poslato 12 Februar, 2015, 01:07
Naso sam je https://www.facebook.com/djina.milinic.9 hahahaha,vec se dogovorio sutra da izadjemo da joj pokazem kameru HAHAHAHAH :D
dobro da nije djana....da se ne smaras previse.

Bice to sve po PSu zivio go pro :D
Citat: penzos poslato 12 Februar, 2015, 10:01
[thumb_up] A ako joj se ne svidi kamera, ili je to ne interesuje? Pa mo¾e da se obuèe i da ide kuæi!  ;D

Volio bi ja da joj se ne svidi no da joj se svidi nesto drugo :D  :P
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić


penzos

U Ni¹u vedro i sunèano. Bilo malo ladnjikavo ali prijatna vo¾nja! Najavili i sledeæih par dana jo¹ lep¹e vreme  [yahoo]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion