Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.


Kostić


Darko

Citat: Darko poslato 04 Februar, 2015, 13:23
UPRAVO SAM OSTAVIO CIGARETE !!
nadam se da cu uspeti


ajd sto ne pusim vec 3 dana , vec je sinoc prosla cela svirka a ja ne zapalio ni jednu jedinu ...ajd i to , nego sto sam poceo da odlazim u Vojnu akademiju gde imam sve moguce besplatno kad hocu i koliko hocu , bazen , teretanu , i sve ostalo , pa sam poceo da posecujem ta mesta ;)





Bori¹a

jesu im devojke tamo lepe kao u seriji? [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

sve same manekenke.....
Drugar drzaop neko predavanje u kamenici u skoli za pendrecare......slikao par zenskih skolaraca.....ti jebem sunce koje ljankase...te ce posle da puste na ulice ko lutalice, ima da ujedaju......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Joker

Dare dodje u teretanu, odradi pet serija po deset selfija i ode kuci!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Joker poslato 07 Februar, 2015, 21:42
Dare dodje u teretanu, odradi pet serija po deset selfija i ode kuci!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
MALO LI JE.....OHOHO
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Citat: Joker poslato 07 Februar, 2015, 21:42
Dare dodje u teretanu, odradi pet serija po deset selfija i ode kuci!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


AJFONOM!!!!!!!!111

eclipse4


Lazic

Tamo mo¾e da se skoèi u bazen sa tribina...;D

mkt

#7150
napio sam , se sve ok potukaoo i to je ti
ko nekad kad saam bio mlad

eclipse4

njanjo prevedi ti si ekspert za desifrovanje vakih reci ;)

balcan girl

pijan se potukao i sad se tripuje da je u pubertetu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

OKi

ALi muke tek nastaju kada se probudi danas , pa premotavanje filma >> sta nije trebo...... sta jeste,.  [pop] :violina:

Joker

Citat: balcan girl poslato 08 Februar, 2015, 05:42
pijan se potukao i sad se tripuje da je u pubertetu :D :D :D

Cinjenica da ti skoro nikada ne spavas me za nijansu manje brine od cinjenice da si stalno na forumu... Irena, idi bre radi nesto korisno!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

:D :D :D ja ne spavam jbg ne spavam odavnoooo :D :D :D retki su trenutci kad ja mogu da spavam :D a nemam sad sta korisno da radim :D osim ¹to perem ve¹ i pakujem se polako da palim za austriju iduæi vikend :D polo¾ila 4 ispita za ovaj semestar i sad ladim jaja :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zVuk

...jadni austrijanci, nemaju pojma sta ih ceka.....:D :P
Ko se ljuti, uleti mu kruti

OKi


balcan girl

æuti nemoj da odajes tajnu :D :D :D praviæu se fina tamo da mogu da vidim da sredim papire :D :P a ocene 8, 8, 9 i 7 :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

tamo vec par dana mecava.....najavljuje dolazak ledene kraljice.....

P.s.
Tako te okarakterisao Mareskin
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11