Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Neos

Ovo  bi trebalo da spada u dve teme mo¾da i vi¹e,ba¹ me nasmejao poku¹aj ovog mladog preduzetnika da amerièki film  pretvori u "Srpski san".
Motivacija je èudo.A tek uzori,majka radi tri posla i jedva pre¾ivljava,otac u zatvoru,verovatno pao za ne¹to ovozemaljsko i Mi¹koviæ koji je pokrao milijarde i nedodirljiv je.Pa deèko je samo hteo da lizne malo ¹laga sa torte od 12 spratova koju je Mi¹ko dobio praktièno na izvolte.
http://www.kurir.rs/crna-hronika/mladic-21-ucenjivao-vlasnika-delte-hteo-sam-da-radim-s-miskovicem-on-me-fascinira-clanak-1675881

Kostić

Citat: Boban_m poslato 06 Februar, 2015, 04:55
Stvarno to ne vodi nikud. Poceli da zaustavljaju i ove sto jurcaju ;D

;D

mareskin

Citat: UFF poslato 06 Februar, 2015, 04:35
sjebem kod ortaka na mirijevu 5 piva, pogledam nasu patrolu i krenem kuci, izvucem se okolnim ulicama i izbegnem sve sacekuse do auto puta, cim se ukljucim izsaltam sve do poslednje kad vidim auto u retrovizoru, rekoh ma da se sklonim
......
stvarno se nisam iznervirao ni najmanje, dosao kuci sa osmehom :)

Naravno da je sa osmehom zato ¹to si popio 5 piva :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


Kostić

te¹ko ovo ¾ivot, ¹to bi reko d¾oni... neko bahanali za sve pare, dok neko drugi robija niza¹ta... :) ima¹ ti sreæe debele. nedoti bog da te dovate. i¹o bi pe¹ke kroz agrar du¾e vreme. bolje bi pro¹ao da si ¹tipo cigare na trafiku u tom sluèaju :)

Lazic


Kostić


UFF


mali_zmaj

jebote,sad mu vise nije nista,ubio ga je ko zeca!!
jin-jang

Bori¹a


goranvojska


BOKYBOY

Citat: goranvojska poslato 06 Februar, 2015, 21:46
ma menja covek gume.

...a nema centralni pa ga okrenuo ko bicikl naopako... ;D

Kostić

ajde devojke, ne bojte se. malo vas zezam. motor je ispred kuæe, dovezao sam ga. ovo je bila mala nesuglasica sa fizikom. po treæi put mi ispada iz ruke parkiran motor ;D prvi put bik ispred zgrade, sapleo sam se na pertlu. drugi put bik na bubanj potoku, kad ga ubo kamen i sad rða u ¹umi. parkiro sam u stranu jer se deset auta zaglavilo pa nisam mogao da proðem od njih. i kulturno stanem u stranu, spustim æopavu, parkiram, pustim ga i posle dve sekunde, puf. ode naglavu. puko mi vizir i otpalo ogledalo, sve ostalo celo.

http://s23.postimg.org/4zxsh2ncb/SAM_5484.jpg

OKi

Malo listao forum i dobih  osmeh , zadovoljstvo i zelju za lepim vremenom i to na ovoj stranici sa snimcima MM voznje :)
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,3792.0.html

Kostić

ako budete dobri, mo¾da vam okaèim kako se R vozi po snegu ;)

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Radanovic


goranvojska





evo motorce koje od letos sredjujem.ostale su jos gume,semerinzi viljuski prednje plocice i da seba odradi zadnje nosace bisaga ili kofera,.mislio da ga farbam al necu jos.nek tera ovo leto ovako pa ce da vidimo sta i kako tamo na jesen.

goranvojska

neka neko okrene sliku.ja ne umem.

OKi

Okreno  [flashing] , ali slika je ista kao i prva.