Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Na Badnji dan bilo pune 4 godine. Posle 27 godina vrlo aktivnog konzumiranja cigareta, cigarilosa, cigara, duvana za lulu...

eclipse4

pusim od 5 razreda osnovne skole,ostavio sam ih,bem ga,cini mi se ko da sam pucketao prstima.....bez problema....

Darko

aj to , nego sto sam danas zapaliona trcanje , teretanu i bazen...   ko nov jbt ;)

VR 46

aj samnom da treniras kod slavka na vidikovcu :D
Twist of wrist!

Darko


UFF


VR 46

radi na VMA-a otporan je on na sve :D
Twist of wrist!

Kostić

posle tri cela dana gladovanja, smazao sam dva æevapa i èetvrt leba, u jednom zalogaju i umalo se zadavio. baksuz ;D i upalio drum posle tri dana bez cigare. jebote èemu se ja radujem  [yahoo]

OKi

Citat: kosta66 poslato 05 Februar, 2015, 20:38
jebote èemu se ja radujem  [yahoo]
Nisam ni ja bolji (male stvari su .....). Da li je >>kiselo grozdje i slatki limun<< Tek meni ovo izazva   ;D osmeh posle 70 dana pauze od  rekreacije,. (zbog bolesti)


Kada sam zavrsio voznju,  kritikovao me sin - >>kaze auuuu Cale sta bi bilo da si vozio motor, pricao bi do ujutru. Stvarno Jedva cekam taj dan.  [motor]

Kostić

biæe rados samo budi strpljiv  [thumb_up]

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Hurricane


PECA BMW

Citat: Balsa Wrx poslato 06 Februar, 2015, 00:50
danas 20 stepeni u herceg novi :D

Molimo korisnika da ne komentarise vremenske prilike do 1 aprila tekuce godine !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bori¹a


balcan girl

a ni 1. aprila mislicemo da nas zajebava jer je 1. april :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

sjebem kod ortaka na mirijevu 5 piva, pogledam nasu patrolu i krenem kuci, izvucem se okolnim ulicama i izbegnem sve sacekuse do auto puta, cim se ukljucim izsaltam sve do poslednje kad vidim auto u retrovizoru, rekoh ma da se sklonim pijan sam i mozda je presretac a on ispred mene i upali STOP POLICIJA  [rofl]
jel te pisli nesto
ma ne pijem
dokumenta molim znate koliko ste vozili?
ja reko 145? kaze ne nego 139
ja reko pa jel to problem veliki? dozvoljeno je 120, malo sam ga stisnuo i sklonio se u sporiju traku, nisam divljao?
kaze na gazeli je dozvoljeno 80kmh
[rofl]

izmamilo mi osmeh sto me nije navato za alkohol i sto cu da im se odazovem kao i za prethodnog preseretaca od pre dve godine pa makar morao narednih par godina da idem da zivim i radim u usa (mozda se i vratim ikad)
hvala ovoj usranoj drzavi sto me dodatno motivise da je napustim
stvarno se nisam iznervirao ni najmanje, dosao kuci sa osmehom :)

Boban_m

Stvarno to ne vodi nikud. Poceli da zaustavljaju i ove sto jurcaju ;D

balcan girl

eee da je uff bio ktm-om veæ vidim situaciju pa pa sa brda, ili 4h kad odu da jedu pa se mrdnu od njegovog zagradjenog motora uz ogradu, ili .......tako nesto sliènooooo :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

kao da sam znao narucio sam ovo danas

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-3-5-LCD-Digital-Video-Door-Peephole-Viewer-Photo-Function-Security-Digital-Camera-TF/1270353488.html

ne otvaram nikom dok ne vidim beonjace :D
auto svakako prodajem i sledeci prevodim na nekog rodjaka a motor se ni jedan ne vodi na mene tako da nemam probleme sa registracijom
licna karta, vozacka, saobracajna i pasos izvadjeni sveze i traju duze od dve godine
verovatno cu najebem na kraju ali videcemo mora da se proba da bi se znalo :)

balcan girl

biæe samo ko je? ja sam zoran...reci lozinku? jedi govna  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]   ili ono iz 7 jariæa, otvorite ja sam va¹a mama..reci lozinku? sisaj sisu ... ma sisaj ti nama kurac vuèe imamo ¹pijunku  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!