Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Deèkiæ ba¹ lepo vozi, nisam video nikakvo preterivanje.

PS. Ne lo¾im ga, stvarno nisam video nijednu riziènu situaciju niti bilo kakvu nesigurnost.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

hostapleru a sta si ovde video riskantno ?!?!?!?

Bori¹a

pa dobro, mozda malo je jebeno ovo preticanje, tj provlacenje kad ti ide auto u susret al ajd... jebeno je i preticati kad je mokar put, hladno je, necu ni ja da popujem i pametujem naravno [rofl]

Andreja

Nije jebeno, ne uleæe sa 50km/h razlikom u odnosu na ovoga ¹to ga pretièe, izmeðu dva auta ima prostora Goldwing da proðe a sigurno neæe niko od njih dvojice u trenutku mimoila¾enja da se naglo pribli¾i razdelnoj liniji.

Vremenom di¾e¹ granice i ono ¹to ti sada deluje rizièno ti mo¾da bude sme¹no kroz samo godinu dana. Mada zavisi, neki voze ceo ¾ivot pa nikad ne obore ili ne zakoèe do panja... Po meni, takvi ljudi i nisu neki vozaèi, ma koliko vozili jer ne znaju koliko motor mo¾e... Lak¹e se izvlaèi Balsa iz sranja od 2/3 vozaèa koje znam, tri minuta je dovoljno da proceni¹ neèiju vo¾nju :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

jaaaaaaaaaaaaaaaoooooooooooo laaaaaaaaaaaaaaazicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sledecesezone otimam od nekog go pro i idemo da se provozamo kao i uvek do sad ne mogu vise  [samoubistvo]

Darko

hahahahha , pa pravo je vreme da krecemo sa merenjem ciji je veci ... hi hi hi hi

Kostić

bal¹a ima 16 godina uffe ¹ta si poludeo

niste vidli kako tera R6 bez svetla noæu.

dzimika

Citat: UFF poslato 26 Januar, 2015, 00:30
jaaaaaaaaaaaaaaaoooooooooooo laaaaaaaaaaaaaaazicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sledecesezone otimam od nekog go pro i idemo da se provozamo kao i uvek do sad ne mogu vise  [samoubistvo]

a da ponovimo 2008, pocetak jeseni, grad, uvece, krichko, shesti, ti i ja ? :D

UFF

Citat: Darko poslato 26 Januar, 2015, 00:32
hahahahha , pa pravo je vreme da krecemo sa merenjem ciji je veci ... hi hi hi hi

ma ne radi se o tome bre
ja sam kurac od vozaca
ali ako svakodnevno preuzimam visestruke rizike od ovog sa snimka a nista mi se nije desilo nit sam nesto slomio nit pogino onda ne moze da se kaze da sam samo srecan ili glup i srecan (samo glup bi moglo alinema veze sa temom zar ne?) :)
samo hocu da napravim snimak kad se vozim sa lazicem, nista kurcenje i dokazivanje vec klasika pa da uzmu taj snimak i da ga nabiju na pravo mesto svi koji nesto krenu da seru, da imam link ako odgovor za zapusavanje usta blowjoberima (ne mislim na hostaplera naravno on je dobrica)

Citat: dzimika poslato 26 Januar, 2015, 00:35
Citat: UFF poslato 26 Januar, 2015, 00:30
jaaaaaaaaaaaaaaaoooooooooooo laaaaaaaaaaaaaaazicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sledecesezone otimam od nekog go pro i idemo da se provozamo kao i uvek do sad ne mogu vise  [samoubistvo]

a da ponovimo 2008, pocetak jeseni, grad, uvece, krichko, shesti, ti i ja ? :D

aj reci brate ono sve go manijak do manijaka, jebe lud zbunjenog, 1 auto obilazimo sa "6" strana, po centru bg, ne zna se da li su vise zbunjeni i uplaseni vozaci auta ili manijaci na motoru :)

a sve harmonicno, ne da se nije desio ni jedan incident vec nije bila ni jedna situacija bliska tome

dzimika

pritom shesti obilazi na zadnjem :D

radili smo osmice od brankovog do kruznog bez ikakvog dogovora a izgledalo je kao na filmu da je sve rezirano i montirano

Darko

Pa hostaplercic zivi u novome sadu , nije on navikao na nase bg ludorije i saobracajnu katastrofu ... :)

makinjo

Malisa vozi fino. Kazite da sam manijak ali meni je merak da se ovako provlacim 😊

mi¹ko_kolo

Potpuno saglasan. Ja ne videh nigde nikakav rizik ili stresnu situaciju. ©ta vi¹e, po¹tovaao je i one ¹to su se ¹lepali i trudio se da vozi u okviru svoje trake...

Kostić

ja takvih rizika koje ti oæe¹ da snima¹ imam dvaes giga al neæu da ih kaèim na net nisam pogoreo po glavi. i ovo je mnogo, samo mi fali da me uapse ko onog sa ibarska 299. a ¹ta imam sa ibarske.... al lepo bi bilo da opletete jednu lepu zimsku vo¾nju, evo pada sneg, umalo sam pao dole na mostu pre pet minuta a nisam poneo kameru

Balsa Wrx

U hn je ovo normalna voznja,i stvarno nije nikakvo dokazivanje,jer imam par snimaka kroz hn pri kojim je brzina 200 i preko ali necu da ih stavljam da mi nebi zakucali plavci na vrata.Ali potpuno razumijem Hostahplera sto govori,al ja bukvalno 10god vozim kroz hn i znam ga napamet ovako ne vozim nigdje nego relaciju hn kotor jer svakodenvno to i vozim..Sutra ce bit novi snimak sa BMWom da malo promjenimo :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

UFF

Citat: kosta66 poslato 26 Januar, 2015, 01:11
ja takvih rizika koje ti oæe¹ da snima¹ imam dvaes giga al neæu da ih kaèim na net nisam pogoreo po glavi. i ovo je mnogo, samo mi fali da me uapse ko onog sa ibarska 299. a ¹ta imam sa ibarske.... al lepo bi bilo da opletete jednu lepu zimsku vo¾nju, evo pada sneg, umalo sam pao dole na mostu pre pet minuta a nisam poneo kameru

mogu me uvate za qrac
nit cu da kacim sa svog racunara, nit sa svog yt naloga, nit sa svoje ip adrese a ni na snimku se nece videti tablica jer je nema  :D
znaci samo se kurcimo, kenjamo i kitimo tudjim perjem :)

Kostić

daæu ti ja moj motor i gopro da nam snimi¹ kurèenje. gopro mora¹ da vrati¹ celu, motor ne mora¹, samo ostani ¾iv. ima¹ grad i ibarsku do skretanja za ru¹anj, a u povratku leve trake do pumpe. pa nam okaèi sa proksija il èega veæ iz parka nebitno, da gledamo.

freepartyman

 Onog lika ciji sam video okacio juce, kako vozi apriliu do Sarajeva su uhvatili panduri preko youtuba..Lezao par meseci covek..
A vi sto vozite po tim varosicama ste go *urac od vozaca kada su u pitanju guzve i gradski uslovi  :P :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

mogu da povuku za kurac... reci cu da sam nasao kameru u kanalu sa snimcima, ne znam ko je vozac niti znam koji je put niti znam bilo sta samo su snimci kul... tablica nema ni face nema.. poz plavi

balcan girl

sta koj kurac uff negde da se provlaèi nemoguæeeeeee, on to ne radiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, pogotovo ne radi kad ima pozadi suvozaèa bez kacige koji kolenima cepa ceradu izmedju dva kamiona kad se ovaj provlaèi....ili ne daj boze ide preko zive ograde, pesaèkog ostrva, izmedju dve ribe koje èekaju na semaforu i vozi tramvajskim sinama, ili lozi vlajka na semaforu da krenu sa zadnjeg a na zadnjem sedistu ima mrezu pa mu suvozaè ¹eta gore dole, ili kaze suvozaèu da je debeo kad mu motor ostane na zadnjem toèku kad sa uzbrdice izadje na ravno :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!