Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

meni i odgovara kad mi pukne
lakse baratam kvacilom npr. kad je neki razdrkani off u sumi i sl. prst ili dva i to je to

Ivan1979


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

ne sekiraj se.ponesi samo rezervu i promenicemo.alat je tu a i dobra volja.

stilgar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 13 Januar, 2015, 22:06
52e za spolja¹nje sektore.
osim za c sektor koji je najatraktivniji, kad je i on ukljucen u cenu onda je karta 68 evra za 3 dana :) verovatno cu i ja ove godine ponovo. poslacu ti ime hotela gde sam bio 3 nocenja za mene i zenu je bilo 76 evra ni u kampu ne bi jeftinije proso, a bilo je i kise, u avgustu ume tamo da bude hladno nije to Srbija brale :)

Ivan1979


goranvojska


stilgar

da je koristio stegu lakse bi bilo i manje riskantno, znam da je tu iskustvo al djavo ne spava ...

Lazic


PECA BMW

Citat: stilgar poslato 14 Januar, 2015, 01:28
da je koristio stegu lakse bi bilo i manje riskantno, znam da je tu iskustvo al djavo ne spava ...

od alata u vulkaniSerskoj radnji bio je pajser , cekic i brusilica . Pa ti napravi rucicu koja je pukla u korenu :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

monsterbnt

Konacno ostvarena razmena koja se dogovara vec 2 meseca....




GMade R1
Smrt SVIMA!!!!

Jecko

Jedan preslatki, predivni Libanac  :-[

mi¹ko_kolo


Jecko


makinjo

Sreca, sreca radost. Pala voznja danas. Jeste da nije skroz sklopljen ali kao da jeste :D

mi¹ko_kolo


penzos

Sada se parkirao! Super vo¾nja, ali poèelo da ledi u povratku, stigao u supermoto stilu!  :o
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

balcan girl

doneli mi nov ruter :D sve namestili i iptv i net :D i sad sve sljaka kao satiæ :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko


mi¹ko_kolo