Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Jecko

Cale ziv i zdrav....malo se ugruvao, izubijao...nista nije slomio
[yahoo]

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jecko

Da ne verujes, svaki put se desi neko sranje kad sam ja tamo negde.....
Mislim znam da ne bi bilo drugacije da sam tu....al opet....

U svakom slucaju....dobro je.

p.s Hvala na plusevima...tj na podrsci  :-* :-* :-*

BOKYBOY

...10C...sreca...sreca...radost... ;D




VR 46

vidjen si kolega,samo nisi bio sam  :P
Twist of wrist!

balcan girl

danas dosli da mi povezu iptv :D a ne radi mi modem :D :D :D sad ce bar da donesu drugi :D :D :D i kaze mi lik a kako ti sad imas internet ovo nije tvoja veza :D ja rekoh majke ti?? nemam pojma oèigledno sam u svom neznanju hakovala tudju vezu i promenila mu sifru misleci da je moja :D i jos plus napravila istu takvu duplu :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 12 Januar, 2015, 21:36
danas dosli da mi povezu iptv :D a ne radi mi modem :D :D :D sad ce bar da donesu drugi :D :D :D i kaze mi lik a kako ti sad imas internet ovo nije tvoja veza :D ja rekoh majke ti?? nemam pojma oèigledno sam u svom neznanju hakovala tudju vezu i promenila mu sifru misleci da je moja :D i jos plus napravila istu takvu duplu :D :D
jel tebi onaj jerej neki rod :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

jok al znam èoveka :D :D :D nisam ni znala da sam sjebala neèiji wi fi :D :D :D mislila sam da sredjujem svoj :D :D :D a da me èovek pita sta sam uradila ne bi znala da kazem :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF


balcan girl

pa gledam :D :D :D mislim kad bi probala nesto da downlodujem verovatno bi skinula uputstvo za pravljenje nuklearnog reaktora a ne seriju :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

makinjo

Stigle polugice kvacila i kocnice :D. 2000 dinara plus 100 dinara mi naplatili ovi nasi za ne znam sta:D

BOKYBOY

...brate ne vidim poentu ovog ujedenog na kraju rucica...mozda iz estetskih razloga ili da se oslabi iovako tanka aluminijumska,jel to? [neampojma]
...pripazi ti bolje,nemoj da ti pukne pri malo jacem kocenju... [panic]

makinjo

Ne vidim ni ja. Mozda estetika. Ovako sto se kvaliteta tice izgledaju skroz ok.😊

Hohštapler

upravo kupljene karte za Brno!
Sad samo da doèekam 16 avgust...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

VR 46

Twist of wrist!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: BOKYBOY poslato 13 Januar, 2015, 21:17
...brate ne vidim poentu ovog ujedenog na kraju rucica...mozda iz estetskih razloga ili da se oslabi iovako tanka aluminijumska,jel to? [neampojma]
...pripazi ti bolje,nemoj da ti pukne pri malo jacem kocenju... [panic]

Citat: makinjo poslato 13 Januar, 2015, 21:23
Ne vidim ni ja. Mozda estetika. Ovako sto se kvaliteta tice izgledaju skroz ok.😊

videcete poentu ako vam ne daj boze motor ikad ispadne u mestu na par stotina km od kuce ili jos gore u nekoj vukojebini i to padne na levu stranu pa se poluga kvacila slomi u samom korenu
kako ces onda kuci?

saltas bez kvacila a na semaforu tajmiras pa ako ne uskladis onda ko ga jebe ode kroz crveno malo ruski rulet?

na ktm-u je se to radi fabricki i kad ti motor ispadne slomice se na najtanjem delu tj najoslabljenijem i onda vozis do kuce kocis ili saltas sa dva prsta sto je vise nego dovoljno da bezbedno stignes ;)

momci koji malo cesce i ozbiljnije voze offroad osim sto nose po par rezervnih u koferu/rancu takodje uzmu i namerno iseku i skrate poluge na svom motoru

http://s10.postimg.org/3tukm3ao9/511cdfa32fbdb.jpg
http://s21.postimg.org/m49ybhn1j/Screenshot_3.jpg

makinjo

Svaki dan covek sazna nesto novo :)