Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Tatica

....а прави бајкер је увек био витез који хоће да помогне! Ако сам могао преко педесет пута да донирам крв, ....

Kostić

doneli mi kavasakijevci cigare i pivo. zabrinuli se da nisam pao, ka¾u nema me na forumu. pa nemam e kad sam dobio godi¹nji. eeeeeeee, al pro¹o mi godi¹nji, sad opet mogu da vas zovem kikiljavci.

kikiii ljaaav ciiiii :)


doneli mi i ¹trudle pa pojeli! eto kakvi su ti kavasakijevci. ¾iv je èièa, ako æuti dobro je. ako padne znaæete.  :-*

Che


mkt

Citat: kosta66 poslato 06 Januar, 2015, 01:01
doneli mi kavasakijevci cigare i pivo. zabrinuli se da nisam pao, ka¾u nema me na forumu. pa nemam e kad sam dobio godi¹nji. eeeeeeee, al pro¹o mi godi¹nji, sad opet mogu da vas zovem kikiljavci.

kikiii ljaaav ciiiii :)


doneli mi i ¹trudle pa pojeli! eto kakvi su ti kavasakijevci. ¾iv je èièa, ako æuti dobro je. ako padne znaæete.  :-*

dobrodoso

UFF

Citat: con3 poslato 06 Januar, 2015, 00:00
Citat: UFF poslato 05 Januar, 2015, 23:38
drift u komsiluku po snegu oko bandera na parkingu gde zivi tatica :D

porusio sam drganu sve cunjeve od auto skole
I zabelezio si sve to kamerom :)

ma kaki bre blam pojma nemam i jos vozim jebeni traktor

Citat: Tatica poslato 06 Januar, 2015, 00:22
Citat: UFF poslato 05 Januar, 2015, 23:38
drift u komsiluku po snegu oko bandera na parkingu gde zivi tatica :D

porusio sam drganu sve cunjeve od auto skole

Има ту пар лепих бандера, већ овераваних од разних дрифтера афро-србијанског порекла. Надам се да си био спретнији.

okrenuh par krugova i onda dodjose i parkirase dva geya u jugu dal da puse joint ili medjusobno ne znam nije mi sletalo ali onda se pojavi neki lik u novom SUV-u da driftuje ok rekoh da odjebem ja odavde em sam pio em ako me ovaj lupi ce me odvali a qrac smem muriju da zovem :)

dzimika

nije da mi je drago sto neko dobije otkaz ali kad neko ko nema pojma posao dobije otkaz a pritom taj neko je pokusao da ti napravi sranje onda ima da pevam od srece :D
a najbolje, nisam jedini koji slavi :D
i drago mi sto je devojka koja je 15x sposobnija od budale dobila njegovu poziciju :D

Boban_m

Proradilo mi ozvucenje koje je nicim izazvano "crklo" prije metar dana. Ne smijem ni da napisem sta je bio razlog sto nije radilo ;D

UFF


Boban_m

Otprilike. Neko zabo u 110V izlaz na konvertoru, a muzika oce 220V. Nisam ni pretpostavio da bi neko to mogao pa nisam ni provjeravao, i tako...ne radi ;D

Bori¹a

drugar menjao tdm za fazera 600 2006to... srecan sam koliko i on ;D ;D ;D taman cu da imam kolegu za iducu sezonu [yahoo]

idanijel


Che


Kalesin

Bozicna voznja....jeste minus sedam..ali ...
drug ti dodje i slogira te pozivom da idete u voznju a sto je jos lepse prihvatis i povedes i decu.... ;D ;D



Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

ЯЭВОЛУТИОН

eto , ejl sam rekoa ja da se virus KostaH2SO4 siri kod nas.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

sad u Bg prolazim i slucajno pogledam i vidim opela vektru karavana, i ima MM nalepnicu... u luke vojvodica ulici :D
ko god da je, srdacan pozdrav :D

mrle

juèe, crkla ve¹ ma¹ina pre neki dan, nakupilo se ve¹a... ne znam da li da poravljam, kupujem novu... otvorim je, a ono spao d¾ek sa programatora. U¹tekam i ona radi kao sat.  Ostade mi nepostojeæih par stotina evriæa :)

Balsa Wrx

Citat: mrle poslato 09 Januar, 2015, 16:52
juèe, crkla ve¹ ma¹ina pre neki dan, nakupilo se ve¹a... ne znam da li da poravljam, kupujem novu... otvorim je, a ono spao d¾ek sa programatora. U¹tekam i ona radi kao sat.  Ostade mi nepostojeæih par stotina evriæa :)


Da ti je doso majstor,100% bi ti bio kvar minium 50e :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

juga

Citat: Balsa Wrx poslato 09 Januar, 2015, 17:40
Citat: mrle poslato 09 Januar, 2015, 16:52
juèe, crkla ve¹ ma¹ina pre neki dan, nakupilo se ve¹a... ne znam da li da poravljam, kupujem novu... otvorim je, a ono spao d¾ek sa programatora. U¹tekam i ona radi kao sat.  Ostade mi nepostojeæih par stotina evriæa :)


Da ti je doso majstor,100% bi ti bio kvar minium 50e :D
Bilo bi; aaaaauuuuuuu... veeeelikiii kvar,... da ste zvali ranije...mogli bi... 100E!!!!

DraganPavlicevic

Ja se ubio èisteæi sneg na poligonu za polaganje, a vi umesto da mi pomognete-utabali sneg toliko da ni 50kg posute soli nije moglo da otopi onaj led.Lepo;kada sledeæi put budem zatekao nekog relistu na poligonu, ne gine mu kuvano vino i sl. zimsko osve¾enje.A ¹to se "crnomanjastih" tièe...njih æu poèastiti vrelom vodom, èistom.

UFF

 [rofl]  jel ni jedna bandera nije oborena? :D