Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

meni æale zalupio vrata od dajca po svih pet prstiju, sve ih polomio, pa me vozio dajcem nizbrdo po snegu u hitnu. ne znam kako smo ostali ¾ivi, al mene ruka ne boli :)

PECA BMW

Citat: kosta66 poslato 31 Decembar, 2014, 16:52
meni æale zalupio vrata od dajca po svih pet prstiju, sve ih polomio, pa me vozio dajcem nizbrdo po snegu u hitnu. ne znam kako smo ostali ¾ivi, al mene ruka ne boli :)

Tebi kosta koliko ja vidim ni lazic ni njegova institucija ne moz da pomogne !   [rofl]  [kralj]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

#6642
a nisam ni zagrebo po povr¹ini. ¹ta æu kad sam imo ludog oca :)

potrèim ja da mu kupim 57 i sapletem se o stepenik ispred solitera i zabijem glavu ko strela, ustanem, otresem pra¹inu i trk po cigare, prodavaèica pala u nesves, ja trk kuæi odnesem cigare a æale me gleda. glava sva krvava, baci me u dajca i juri¹ u hitnu.  dvanes kopèi. :)

uèi me da vozim, a ja dete, on mi turi jastuk na sedi¹te i pusti me samog po ¹ljaci. ja sav utrnem od straha i na kraju ulice odem u livadu. posle, kad sam malo odrastao, doðe pijan, smesti me u fiæu ia ka¾e vozi me u rakovicu, ono ponoæ. ja æutim, moram, krenemo, kad æale ka¾e kroz ¹umu, aj ok, izuèio si me, ja u ¹umu on ka¾e gasi svetla. ja ko laziæ izbeèim oèi vako -->  :o æale pljusku. gas ka¾e.


eeeeeee to je bila ¹kola. kolko me je puta spasla od popa

dosta za ovu sesiju :)

Biker-Boy

Dosao do trocifrenog broja postova na forumu jbt  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

CBRR1

Citat: Biker-Boy poslato 03 Januar, 2015, 18:25
Dosao do trocifrenog broja postova na forumu jbt  ;D


divi ga ovaj registrovao se 25 novembra 2010te i trocifreni broj postova tj 101post a Kosta66 vec 2298postova a registrovao se 7aprila 2014te...prcccc

CBRR1


Hohštapler

el kosta dobio da sedi na klupi malo ili sam lo¹e razumeo?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

It's just unbelievable!

pznja! paznja! dobro pogledajte u ono sto pise ispod jer se to vidja jednom u godinu dana,ko bi zeleo da propusti tako nesto:

« Poslednja izmena: 31 Decembar, 2014, 16:18 kosta66 »

kosta je poceo da koristi dugme izmeni....sada ce naglo da mu opadne broj postova  [rofl] [rofl]

kosto,ne ljuti se drug ja se samo salim sa tobom  ;D

Biker-Boy

Citat: CBRR1 poslato 03 Januar, 2015, 19:46
Citat: Biker-Boy poslato 03 Januar, 2015, 18:25
Dosao do trocifrenog broja postova na forumu jbt  ;D


divi ga ovaj registrovao se 25 novembra 2010te i trocifreni broj postova tj 101post a Kosta66 vec 2298postova a registrovao se 7aprila 2014te...prcccc
Pa da, davno sam se registrovao, mada sam mnogo vise vremena provodio na onom drugom forumu, ali eto vremenom mi se sve vise svideo Manijacki forum pa sam sve cesce prisutan , zanimljiva mi je ta mnogo opustenija atmosfera na Moto Manijacima koja bi na BJB-u bila prosto nezamisliva.
I feel the need..... the need for speed !!!

Tatica

Битно опуштенија... као кад студент богословије збрише у кафић.

balcan girl

ma i ovi ovde se nesto profinili u pièku materinu ko da smo na bogosloviji ne moze èovek vise ni da opsujeee :D :D :D jebem mu mater ubiæe me ovi praznici :D ima dobijem cirozu jetreeee :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: Tatica poslato 03 Januar, 2015, 23:55
Битно опуштенија... као кад студент богословије збрише у кафић.

uz Va¹e dopu¹tenje,  ¾eleo bih ovaj tekst staviti u potpis. :-D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Balsa Wrx

E ja odoh da se vozim,taman 15 stepeni milina :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

PECA BMW

Citat: Balsa Wrx poslato 04 Januar, 2015, 14:15
E ja odoh da se vozim,taman 15 stepeni milina :D

more mars .... ovde jedva 3 stepena i svud po ulicama poceo da se topi led pa imamo i poplavu ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bori¹a


balcan girl

da li da se zainatim, pitanje je sad :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Citat: balcan girl poslato 04 Januar, 2015, 14:51
da li da se zainatim, pitanje je sad :D :D :D :D

zainati se !  i idi pojedi sve iz frizdera !


ce oni tebi ovo - ono
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

ja bi taj karton piva, bas iz inata ceo popio.....nece tebi tamo neki jelen da se ruga sa konzerve,,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

prvo ne pijem jelen :D drugo veæ sam doruèkovala tri sendvièa i sad kuvam ruèak :D a ajde pustiæu jos malo pa æu kasnije da se inatim :D :D :D bar da to ne radim na prazan stomak èekaæu posle ruèka :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Citat: balcan girl poslato 04 Januar, 2015, 15:16
prvo ne pijem jelen :D drugo veæ sam doruèkovala tri sendvièa i sad kuvam ruèak :D a ajde pustiæu jos malo pa æu kasnije da se inatim :D :D :D bar da to ne radim na prazan stomak èekaæu posle ruèka :D

Bolje da si uzela neku knjigu da procitas .....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !